Leżak do ogrodu, na taras lub balkon

LEŻAK OGRODOWY Z...

0 Opinie 
Cena 1 199,00 zł
Leżak ogrodowy z regulowanym oparciem sprawdzi się idealnie do odprężenia na świeżym powietrzu. Aluminiowa rama wykazuje większą odporność na...

Leżaki

Leżaki to dla niektórych ogrodowy niezbędnik. Gdy w ogrodzie zaczyna gościć coraz więcej słońca - jedni chowają się przed promieniami za parasolem, a inni rozkładają leżak, by zafundować sobie słoneczną kąpiel.

W Majowo rozumiemy i jednych, i drugich. Jednak w tym miejscu chcemy poświęcić uwagę tym, którzy lubią wylegiwać się ogrzewani promieniami słońca.

Do leżenia, na drzemkę lub czytanie książki - jest mnóstwo okazji, w których spisują się świetnie, a już Wy wiecie o tym lepiej niż ktokolwiek inny. Jaki model warto wybrać? Na co zwrócić uwagę decydując się na zakup? Co będzie najlepszym rozwiązaniem dla Twojego ogrodu?Jak wybrać leżak?

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, jaki model leżaka wybrać - mamy dla Ciebie kilka wskazówek. Przede wszystkim zwróć uwagę na wymiary. Może mieć to mniejsze lub większe znaczenie w zależności od tego, w jakiej przestrzeni ma znaleźć się leżak. Jeżeli zamierzasz wylegiwać się na balkonie lub tarasie - warto poświęcić krótką chwilę na dokonanie pomiarów. Drugim istotnym aspektem jest funkcjonalność. W Majowo leżaki ogrodowe dzielimy między innymi na dwupozycyjne i grawitacyjne. Modele wyposażone są w odpinaną poduszkę pod głowę, co również może mieć duży wpływ na komfort użytkowania. Zwróć uwagę także na konstrukcję i materiał, z którego stworzono leżak.Leżaki ogrodowe - nieporównywalny odpoczynek

Istnieje mnóstwo niesamowitych dodatków, którymi możesz ubogacić swój ogród, ale jest tylko jeden, dzięki któremu zamienisz swój przygodowy ogród - a nawet balkon lub taras - w plażę! Odpocznij. Ciesz się słońcem, chłoń witaminę D i czerp przyjemność w Twój ulubiony sposób. Pamiętaj jednak o tym, aby odpowiednio chronić się przed promieniami słonecznymi. To akurat temat na inną okazję, ale bądźcie uważni - leżaki ogrodowe pozwalają na doskonały relaks - nie pozwól go sobie zepsuć zbyt mocnym opaleniem.

A skoro już mówimy o doskonałym relaksie - musimy podkreślić ogromną rolę konstrukcji. W niektórych modelach zastosowano podłokietniki, w części znajdziemy szeroki zakres odchylania oparcia. W jednych siedzisko znajduje się dość wysoko, a w innych znacznie niżej. To bardzo proste kryteria, które pozwolą Ci w wyborze modelu najlepiej dostosowanego do Twoich potrzeb.

Dobry leżak ogrodowy to dobry odpoczynek

Jak już wspominaliśmy - wybierając leżak warto zwrócić szczególną uwagę na jego wymiary (tak, by nie okazał się zbyt duży w kontekście wybranej przestrzeni) oraz funkcjonalność. W Majowo proponujemy Wam takie modele, które pozwalają na wylegiwanie się w pozycji półsiedzącej - czyli najlepszej pozycji do czytania książek oraz leżącej - do błogiego, beztroskiego poprawiania opalenizny.

Bardzo zachęcamy Was do tego, aby - poza powyższymi aspektami - zwrócić uwagę również na dopasowanie leżaków do przestrzeni. To szczególnie istotne wtedy, gdy kupujecie kilka różnych leżaków (byłoby świetnie, gdyby do siebie pasowały), a także wtedy, gdy leżak ogrodowy stanowi część większego zestawu. Oczywiście warstwa wizualna nie jest bardziej istotna niż choćby solidna konstrukcja, ale warto nie zaniedbywać tej kwestii.

________________________________________

Hamaki - PawilonyParasoleGrilleAkcesoria