Baseny rozporowe. Wybierz nowoczesny basen rozporowy

Baseny rozporowe

Baseny rozporowe to jedna z opcji, jaka znajduje się w naszej ofercie basenów ogrodowych. Są dostosowane do małych oraz większych przestrzeni. Dzięki temu nawet w niewielkim ogrodzie sprawdzą się doskonale.

Baseny rozporowe - zalety

Baseny rozporowe to doskonała opcja do ogrodów, w których nie można sobie pozwolić na postawienie basenu na stałe. Co za tym przemawia? Przede wszystkim fakt, że łatwo się je rozkłada i składa, a poza tym można je bezpiecznie przechowywać w różnych miejscach. Baseny rozporowe są bardzo wygodne w użytkowaniu, ponieważ są bardzo mobilne. Co to oznacza? Że można je składać i rozkładać w dowolnym momencie, zmieniając ich położenie. Dzięki temu, jadąc na wakacje, możesz zabrać ze sobą basen, rozłożyć, a potem złożyć na drogę powrotną. Plusem jest fakt, że mają tylko jeden nadmuchiwany element. Jest to kołnierz, który odpowiada za bezpieczeństwo. Woda wlewana do środka basenu rozpycha ścianki, sprawiając, że stoi on równo na podłożu.

Baseny ogrodowe rozporowe są bardzo stabilne. Nie potrzebują dodatkowych stelaży, aby utrzymać się w pionie. Dzięki temu są bardzo bezpieczne w użytkowaniu. Mogą z nich korzystać nie tylko dorośli, ale i dzieci (oczywiście pod opieką dorosłych). Baseny tego rodzaju posiadają kilka możliwości wyboru, jeśli chodzi o rozmiar.

W razie wystąpienia jakiegokolwiek uszkodzenia basenu bez problemu można temu zaradzić. Dziurka da się naprawić za pomocą specjalnego zestawu naprawczego dedykowanego do basenów. Dużym ułatwieniem przy korzystaniu z basenów rozporowych przez cały sezon jest możliwość zamontowania pompy filtrującej. Czyszczenie basenu zrobi się samo, a Ty będziesz mógł spokojnie korzystać z uroków lata bez dodatkowych obowiązków zabierających Twój czas wolny.

Rozmiary basenów rozporowych

Jeśli chcesz, aby Twój basen pomieścił całą rodzinę wraz z dziecięcymi akcesoriami do zabawy w wodzie, to wybierz większy model. Jeśli jednak zamierzasz tylko korzystać z basenu, aby odpocząć po wyczerpującym dniu w pracy, postaw na mniejszy rozmiar.

Pamiętaj, że rozmiar to ważna sprawa z punktu widzenia wielkości ogrodu. Małego ogrodu nie można przeładować wielkim basenem, ponieważ tak zagospodarowanej przestrzeni nie da się już w żaden inny sposób wykorzystać. Przemyśl, ile miejsca możesz poświęcić na basen rozporowy w swoim ogrodzie, a potem zdecyduj, jaki rozmiar wybrać. Ważna jest również głębokość basenu. Jeśli ma on służyć przede wszystkim dzieciom do zabawy, to warto wybrać taki o mniejszej głębokości, aby zapewnić swoim pociechom bezpieczeństwo.

Baseny ogrodowe rozporowe to same korzyści dla tych, którzy MAJrzą o przydomowym basenie. Łatwo je napompować (jak również spuścić wodę i złożyć), nie zajmują dużo miejsca i nadają się nawet do małych przestrzeni. Sprawdź, co znajduje się w naszej ofercie. Wybierz coś dla siebie, uwzględniwszy rozmiar i głębokość basenu oraz ile osób będzie z niego korzystało. Zapewnij dobrą zabawę swojej rodzinie, a sobie chwilę relaksu w całkowitym oderwaniu od rzeczywistości. My ze swojej stronie dajemy gwarancję wytrzymałych materiałów, które posłużą przez wiele sezonów. Wybierz basen ogrodowy!