Majowo.pl Meble ogrodowe - huśtawki ogrodowe, fotele wiszące
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

Dlaczego Majowo?

Opcje przeglądania
Regulacja Lin
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Trampoliny dla dzieci

Trampoliny potrafią dostarczyć dzieciom taką ilość radości, której po prostu nie da się opisać. Połączenie aktywnego spędzania czasu i doskonałej formy zabawy. Bezkonkurencyjne rozwiązanie do każdego ogrodu, w którym oprócz relaksu - jest także miejsce na bardzo aktywny odpoczynek i sport.

Trampoliny - jaką wybrać?

Podstawowe kryteria dotyczące wyboru odpowiedniego modelu odnoszą się przede wszystkim do gabarytów. W Majowo mamy dla Was trampoliny małe i duże, a co za tym idzie - trampoliny dla małych i dużych. Dotyczy to przede wszystkim średnicy i maksymalnej wagi użytkownika. Zakres obejmuje modele o średnicy od 8,3ft (253 centymetry) do 14ft (427 centymetrów) i dopuszczalnej wadze użytkownika od 110 do 150 kilogramów. Bardzo istotnym aspektem jest także konstrukcja podstawy - ma wpływ nie tylko na komfort podczas skakania, ale także na bezpieczeństwo. Wszystkie trampoliny w naszej ofercie spełniają odpowiednie normy, co oznacza, że korzystając z tych modeli nie musicie martwić się tym czy na pewno jest to stabilny i solidnie wykonany produkt.

Trampolina dla dzieci to inwestycja w zdrowie

Skakanie na trampolinie (często określane również jako jumping fitness) niesie ze sobą ogromną liczbę korzyści zdrowotnych. Ćwiczenie na trampolinie aktywizuje bardzo szeroki zakres mięśni, wzmacnia serce, dotlenia organizm, pozwala na utrzymanie lub wypracowanie bardzo dobrej kondycji i… jeszcze naprawdę sporo korzyści bardzo istotnych dla naszego zdrowia. To rozrywka i sport dla osób w każdym wieku, która zwiększa wytrzymałość, wydolność i dotlenia ciało oraz sprawia, że jest bardziej elastyczne.

Zastanawiając się nad tym czy trampolina dla dzieci to bezpieczne rozwiązanie, należy wyróżnić dwie płaszczyzny. Pierwsza dotyczy wykonania danego modelu oraz tego, jakich materiałów użyto i w jaki sposób zadbano o bezpieczeństwo użytkownika. I tutaj - jak już wspominaliśmy - wybierając modele z naszej oferty możecie być zupełnie spokojni. Każda trampolina dla dzieci jest wyposażona w siatkę bezpieczeństwa o wysokości 180 centymetrów, wspieranych na rurach o średnicy 25 milimetrów i grubości jednego milimetra. Konstrukcje podstawy również wykonane są z galwanizowanych rurek o średnicy od 25 do 40 milimetrów i grubości od 1 do 1.2 milimetra. Druga płaszczyzna dotyczy sposobu korzystania z trampolin, które jako połączenie rozrywki i formy sportu - wymaga działania według określonych zasad (jak choćby rozgrzewka), które warto omówić wcześniej z dzieckiem.

Dlaczego trampolina dla dzieci to dobry wybór?

Z roku na rok widzimy ich w ogrodach coraz więcej. Co szczególnego kryje w sobie to rozwiązanie? Czy to pokonywanie grawitacji dostarcza nam tak ogromnych porcji endorfin? Dlaczego trampolina dla dzieci to jedna z tych rzeczy, które po prostu się nie nudzą?

Kiedy mówimy o trampolinach, zabawa w ogrodzie nabiera zupełnie nowego znaczenia. To zajęcie, które uwielbiają zarówno dzieci jak też dorośli. Pozwala nam na spalanie naprawdę dużej liczby kalorii i dostarcza ogromu pozytywnych wrażeń. Może służyć do beztroskiej zabawy, być miejscem, w którym ćwiczysz ze swoimi najbliższymi, a może nawet okaże się pierwszym krokiem, które rozpali w pociechach miłość do uprawiania akrobatyki. To niesamowita część wyposażenia ogrodu, która daje Ci tak wiele możliwości - jednocześnie nie zmuszając do wychodzenia na plac zabaw czy do centrum rozrywki. Każda trampolina dla dzieci w naszej ofercie jest okrągła - dzięki temu możesz przez cały czas odnaleźć się i skakać w obrębie środka, który pozwala Ci na swobodne wykonywanie zarówno najprostszych jak też nieco bardziej skomplikowanych akrobacji. Korzystając z trampoliny w ogrodzie nie musisz martwić się sufitem, co pozwala Ci skakać tak wysoko jak tylko potrafisz. Pokonujesz grawitację i rozwijasz swoje ciało. Czy w ogrodzie może być coś lepszego niż tak nieograniczona zabawa, która sprawia przyjemność najmłodszym i najstarszym gościom? W Majowo jesteśmy przekonani, że znalezienie lepszego rozwiązania po prostu graniczy z cudem.

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium