Filtruj

Filtruj według

Cena
50 199

Kolor
więcej... mniej

Wymiary
więcej... mniej

Wyposażenie dodatkowe
więcej... mniej

Maksymalne obciążenie
więcej... mniej

Materiał
więcej... mniej

Huśtawka domowa pomysłem na odpoczynek

Huśtawka domowa pomysłem na odpoczynek

Fotel wiszący boho bocianie gniazdo.
  • %

FOTEL WISZACY BOHO BOCIANIE...

local_shipping Czas wysyłki 24 godziny
109,99 zł Cena podstawowa 199,00 zł Cena

Fotel wiszący bocianie gniazdo w stylu boho to doskonałe miejsce na odpoczynek w przydomowym zaciszu.

Wisząca huśtawka leżaczek w kolorze czerwonym to doskonały wybór miejsca do zabawy dla dzieci.

CZERWONA HUŚTAWKA DLA...

local_shipping Czas wysyłki 24 godziny
189,00 zł Cena

Czerwona huśtawka bocianie gniazdo to doskonałe miejsce dla dziecka zarówno w ogrodzie, jak i w domu.

Wielokolorowe krzesło brazylijskie ze stelażem.
  • %

WIELOKOLOROWE KRZESŁO...

local_shipping Czas wysyłki 24 godziny
54,99 zł Cena podstawowa 99,00 zł Cena

Wielokolorowy fotel hamakowy z drewnianą belką - doskonale sprawdzi się zarówno w domu, jak i w ogrodzie.

Huśtawka hamak bocianie gniazdo
  • %

CZARNY FOTEL WISZACY BOHO...

local_shipping Czas wysyłki 24 godziny
109,99 zł Cena podstawowa 199,00 zł Cena

Fotel wiszący bocianie gniazdo w stylu boho czarny to doskonałe miejsce na odpoczynek w przydomowym zaciszu.

Hamakowy fotel wiszący bocianie gniazdo w kolorze szarym.
  • %

SZARY FOTEL WISZACY BOHO...

local_shipping Czas wysyłki 24 godziny
109,99 zł Cena podstawowa 199,00 zł Cena

Fotel wiszący bocianie gniazdo w stylu boho szary to doskonałe miejsce na odpoczynek w przydomowym zaciszu.

Huśtawka domowa pomysłem na odpoczynek

Spędzanie czasu na huśtawce to nie tylko forma zabawy, ale także duża dawka aktywności fizycznej tak potrzebnej dzieciom w okresie rozwoju. Zima to czas, kiedy tej aktywności fizycznej jest nieco mniej. Dzieciaki więcej czasu spędzają w domu i siłą rzeczy więcej grają w gry komputerowe niż uprawiają sporty. Jeśli zależy Ci na tym, żeby Twoje dziecko w okresie jesienno-zimowym więcej się ruszało, daj mu możliwość spędzania czasu podobnie jak w lecie. W jaki sposób? Kup huśtawkę domową i powieś lub postaw ją w dziecięcym pokoju. Dasz mu morze radości, a przy okazji będziesz mieć pewność, że aktywna zabawa to dla niego ciekawsza alternatywa niż komputer czy telewizor.

To nie wszystko, huśtawka do domu to także opcja dla Ciebie! Więcej na ten temat poniżej.

Wykorzystanie huśtawki domowej

Huśtawka domowa wydaje Ci się pewnym zbytkiem? Może i tak jest, ale kto powiedział, że to nie jest zbytek o bardzo pozytywnej funkcji? Do czego można ją wykorzystać?

Jeśli masz w domu małe dziecko, to huśtawkę domową stojącą lub wiszącą możesz wykorzystać chociażby do karmienia. Początki karmienia są trudne, więc warto wspomóc się wszelkimi bezpiecznymi środkami, które ułatwiłyby ten proces.

Huśtawka do domu to również pomoc dla zapracowanego rodzica. Zrobienie obiadu czy włączenie prania będzie dużo łatwiejsze, jeśli dziecko zabawi się przez chwilę samodzielnie – właśnie w huśtawce.

Nie wspominając o tym, że huśtawka to dla dziecka ogromna frajda i radość. Wybierz taką, która nie zajmuje dużo miejsca, a będziesz dodatkowo zadowolony. Taki mebel w domu może być kłopotliwy, jeśli trudno będzie znaleźć mu miejsce. Znalezienie mu konkretnego stanowiska pozwoli lepiej spożytkować nie tylko przestrzeń, ale i czas.

Na co zwrócić uwagę, wybierając pierwszą huśtawkę dla dziecka? Najpierw bezpieczeństwo i wygoda użytkowania, następnie estetyka i dopasowanie do wnętrza. Nasze huśtawki to gwarancja bezpieczeństwa przez długi czas. Właściwe użytkowanie pozwoli korzystać z niej nawet kilkorgu dzieciom. A jeśli chodzi o kwestie wyglądu, to u nas można znaleźć coś dla siebie niemal w każdej odsłonie.  

 

Huśtawka domowa w salonie

Jesień, na zewnątrz już chłodno, a Ty sam jeszcze marzysz o spędzaniu błogiego czasu na swojej huśtawce ogrodowej? Zawsze możesz to zrobić z szalikiem na szyi i w rękawiczkach, tylko czy to będzie wygodne? Huśtawkę ogrodową schowaj na zimę, a zamiast niej skorzystaj z opcji, jaką daje huśtawka domowa. Zamów ją u nas, postaw w salonie i korzystaj z uroków bujania się nawet podczas mroźnej zimy.

Huśtawki domowe to także opcja do wykorzystania przez dorosłych. Coraz częściej zwraca się uwagę na fakt, że huśtawki pozwalają przyjemnie odpoczywać. Huśtawka do salonu to nowoczesny mebel nieco podobny w założeniu do fotela. Różnica polega na tym, że huśtawka jest umieszczona nad ziemią i można się w niej swobodnie bujać. Dobierz odpowiednią huśtawkę do stylu, jaki charakteryzuje Twoje domowe wnętrza (u nas na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie) i ciesz się kołysaniem jak za dziecięcych lat.

 

Dzieciaki oszaleją, nie musząc rezygnować z ulubionej rozrywki, kiedy zacznie się jesień. Mnóstwo frajdy i ruchu to największe zalety korzystania z huśtawki domowej. Ale nie tylko dzieci mogą skorzystać z frajdy na huśtawce domowej. Huśtawki są tworzone również z myślą o dorosłych, którzy pragną zaprowadzić wewnątrz swoich domów pewne zmiany w wyposażeniu i postawić na nowoczesne elementy.

Zobacz więcej