Grille - zamów swój nowy grill i stwórz kuchnię na zewnątrz
Grill elektryczny - bezdymny oraz łatwy w obsłudze
  • Obniżka

WYDAJNY GRILL ELEKTRYCZNY Z 5 - STOPNIOWĄ REGULACJĄ TEMPERATURY MIR-E004

Cena podstawowa 359,00 zł -40,00 zł Cena 319,00 zł
Grill elektryczny zapewnia szybkie grillowanie za pomocą płynnej 5-stopniowej regulacji mocy bez konieczności długiego rozpalania oraz...
Duży grill gazowy z 6 palnikami i żeliwnym rusztem
  • Obniżka

GRILL GAZOWY Z 6 PALNIKAMI I PLANCHĄ BRENNER

Cena podstawowa 1 749,00 zł -525,00 zł Cena 1 224,00 zł
Grill gazowy z żeliwnym rusztem oraz pokrywą z termometrem umożliwiającym kontrolowanie temperatury, to idealny wybór do przyrządzenia znakomitych...
Grill gazowy do steków z wielofunkcyjnymi elementami

GRILL GAZOWY DO STEKÓW BEEF KING

Cena 559,00 zł
Nowy wymiar grillowania. Chrupka pizza czy soczysty stek to tylko niektóre z pyszności, które przygotujesz w piecu grillowym Beef King.
Paleniska ogrodowe - grill z ażurowa pokrywą
  • Obniżka

PALENISKO OGRODOWE Z AŻUROWĄ POKRYWĄ - GRILL

Cena podstawowa 399,00 zł -100,00 zł Cena 299,00 zł
Paleniska ogrodowe to świetne rozwiązanie dla osób ceniących sobie doskonale przyrządzone potrawy grillowe.
  • Obniżka

WISZĄCY GRILL NA TRÓJNOGU

Cena podstawowa 229,00 zł -30,00 zł Cena 199,00 zł
Grill z wiszącym rusztem pozwala na przyrządzenie urozmaiconych potraw bez konieczności wyznaczania specjalnego miejsca na palenisko.

Grillowanie

Grill jest niezastąpiony. Czy jesteś w stanie wyobrazić sobie przyjemny letni wieczór, który spędzasz siedząc w ogrodzie i… nie grillujesz? Prawdopodobnie tak, ale czy warto tracić czas na niegrillowanie?

Wieczorny grill to doskonała okazja do tego, żeby zaprosić znajomych, a później spędzić z nimi czas w naprawdę wyjątkowy sposób. Spotkanie, rozmowy i niepowtarzalny klimat. Wszyscy to uwielbiamy. I tak samo - wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że nie wypada zaprosić najbliższych tylko po to, by posiedzieli na Twoich ogrodowych krzesłach. Nawet wtedy, gdy wybierzesz je z oferty Majowo - warto zadbać o dobry pretekst. Przyznasz chyba, że “wpadnijcie, posiedzimy, rozpalimy grilla” brzmi nieco lepiej niż “wpadnijcie, posiedzimy”.Grill to już tradycja

Grillowanie powoli staje się już naszą tradycją. Dziś coraz trudniej wyobrazić sobie odpoczynek w ogrodzie, w którym wieczoru nie urozmaica aromat grillowanej karkówki i dźwięk skwierczących kiełbasek.

W ofercie Majowo grill niejedno ma imię. Choć kierujemy się jedną, bardzo prostą zasadą - przygotowaliśmy modele, które dzięki zastosowanym rozwiązaniom zaspokoją potrzeby amatorów i profesjonalistów grillowania. Możesz robić to z wykorzystaniem tradycyjnego grilla węglowego albo nowoczesnego grilla gazowego.Grill grillowi nierówny

Pewnie doskonale zdajecie sobie z tego sprawę, dlatego nie będziemy przedstawiać tutaj zbyt obszernego wywodu. Chcemy jednak krótko powiedzieć o tym, czym grill jest dla ogrodu - i dlaczego warto zwrócić na to uwagę. Schemat zazwyczaj prezentuje się bardzo podobnie. Dopracowaliście swój ogród niemal do perfekcji. Jest Waszą świątynią świętego spokoju i miejscem, w którym absolutnie nic nie zepsuje Wam doskonałego samopoczucia. Pielęgnujecie rośliny do tego stopnia, że Wasi goście zawsze sprawdzają czy na pewno są naturalne. Wybraliście doskonałe meble ogrodowe i korzystacie z nich spędzając czas w niezwykle komfortowych warunkach. Wszystkie jest dopięte na ostatni guzik. I na końcu pojawia się główny bohater o mrocznym charakterze. Zawsze, gdy wyciągacie go na spotkaniu, drżycie ze strachu przed odpadającymi kółkami i zastanawiacie się, jak to się stało, że od ostatniego użycia zmienił kolor na jeszcze bardziej rudy. To nie brzmi dobrze, a jednocześnie powtarza się niezwykle często.

Jesteśmy w tej branży nie od wczoraj i zdajemy sobie sprawę z wyzwań, którym stawiacie czoła. Odpowiedni grill jest jednym z nich i właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Was świetnie wyglądające, solidnie wykonane, dopasowane do Waszych potrzeb modele.Jaki grill wybrać?

Jeżeli chcesz mieć pewność, że równomiernie opieczesz steki i nie rozpadną się podczas przewracania, możesz zastanowić się nad tym czy grill gazowy nie będzie wyborem idealnym. Oczywiście to tylko przykład, ale dopasowanie modelu o określonych funkcjach do tego, co regularnie pojawia się w Twoim menu, może być bardzo rozsądnym rozwiązaniem.

Cały sekret tkwi w tym, że kupując odpowiedni grill, możesz serwować najbliższym przysmaki, których nie powstydziłby się najlepszy kucharz i robić to z ogromnym przekonaniem - nawet jeżeli w gruncie rzeczy nie masz o tym zielonego pojęcia. Dzięki modelom gazowym, nadmierne przypieczenie i nieprzyjemne zwęglenie jest naprawdę niełatwe. Możliwości kontrolowania temperatury bezdyskusyjnie są dużym atutem.

Nie da się jednak ukryć, że klasyczny grill ma swój urok. Trzaskający węgiel i skapujący tłuszcz, który rozżarza ogień to tylko niewielki wycinek z listy czynników wpływających na naprawdę niepowtarzalny klimat. W ofercie Majowo znajdziesz modele różniące się funkcjonalnością, materiałami, z których zostały wykonane, rozmiarami czy kształtem. Niektóre wyposażono w trójnogą podstawę - inne w podstawie mają nóżki z kółkami, co ułatwia transportowanie.

Grill to rozwiązanie nie tylko dla tych szczęśliwców, którzy cieszą się dużym ogrodem. Polecamy go również osobom, które chcą ucztować na balkonie czy tarasie. Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji, które pomogą Ci w wyborze modelu, który najlepiej będzie odpowiadał na Twoje potrzeby - pamiętaj o tym, że szczegółowe dane znajdziesz w opisach poszczególnych produktów.

________________________________________

Parasole grzewcze - Domki narzędziowe - Dla dzieci - Meble ogrodowe - Wypoczynek

Grille - zamów swój nowy grill i stwórz kuchnię na zewnątrz