Dlaczego warto wybrać stół cateringowy?

list W: Meble ogrodowe Na: comment Komenatarz: 0 favorite Wejścia: 117

Dlaczego warto wybrać stół cateringowy?

Stoły cateringowe to meble, które sprawdzą się na wielu okazjach: bankietach, weselach, imprezach firmowych czy wycieczkach szkolnych. Ich zastosowanie zależy wyłącznie od naszych potrzeb, możemy dostawić do nich krzesła czy skomponować szwedzki stół. Oprócz stołów, do dyspozycji mamy jeszcze krzesła, ławki i całe zestawy cateringowe. Składane meble to łatwy i szybki sposób na organizację różnego rodzaju imprez. Świetną opcją jest wypożyczenie mebli cateringowych, zamiast ich zakupu. 

Zestaw cateringowy

Stół składany - wygoda i praktyczność w jednym

Stoły cateringowe są dostępne w różnych rozmiarach. Dzięki temu możemy je dostosować do naszych potrzeb. Małe stoły świetnie sprawdzą się, jako kącik do odpoczynku na świeżym powietrzu czy w domu, zwłaszcza gdy potrzebujemy dodatkowych miejsc dla gości. Większe stoły to idealne rozwiązanie na różnego rodzaju przyjęcia, gdzie będzie poczęstunek lub trzeba zorganizować miejsca siedzące przy stole dla dużej liczby osób. Stół cateringowy składany oferuje większą funkcjonalność niż zwykle stoły. Jakie są zalety stołów składanych?

 • Bezproblemowe przechowywanie i przemieszczanie

Stoły cateringowe składa się bardzo łatwo, dzięki czemu ich przemieszczanie odbywa się bez przeszkód. Innym czynnikiem, ułatwiającym to zadanie, są niewielkie gabaryty stołów składanych. Wszystko to sprawia, że meble cateringowe bez trudu przechowamy w wielu miejscach, a ich transport nie będzie problemem. 

 • Gwarancja stabilność

Stoły cateringowe są zbudowane w sposób, który zapewnia stabilność na każdym podłożu. Dlatego nie musisz się martwić o miejsce, w którym planowane jest przyjęcie - stół składany sprawdzi się wszędzie. 

 • Szybkie stworzenie tymczasowych miejsc

Nie ma lepszego sposobu, na szybkie zorganizowanie miejsc siedzących przy stole lub przestrzeni na kolejne potrawy, jak składany stół cateringowy. Meble tego typu są lekkie i najczęściej posiadają rączkę, która pomaga w szybkim rozłożeniu stołu. 

 • Długi czas użytkowania 

Materiały, z których są zrobione stoły cateringowe, pozwalają na długi czas użytkowania. Poza tym, zastosowanie mebli składanych jest tak szerokie, że możemy korzystać z nich przez cały rok - jest to niewątpliwie opłacalna inwestycja. 

 • Wygoda użytkowania

Stoły składane są też wygodne. Wyprofilowana konstrukcja stołu, która przewiduje miejsce na nogi, podnosi komfort siedzenia. Stół cateringowy posiada też zabezpieczenie przez złożeniem, więc daje gwarancję bezpiecznej i udanej imprezy. Dodatkowo, dekorując stół, możemy idealnie wkomponować go w wystrój i tematykę danego przyjęcia. 

Stół cateringowy składany

Kompleksowy zestaw cateringowy

Oprócz stołu cateringowego, o którego zaletach wspomnieliśmy powyżej, czyli łatwość przemieszczania i przechowywania, stabilność, szybkie i wygodne tworzenie dodatkowych miejsc oraz długi czas użytkowania, możemy poszerzyć nasz mebel o dodatkowe elementy. Mamy na myśli krzesła i ławki cateringowe. Dlaczego warto je mieć?

 • Krzesło składane

Jest to świetny sposób na dodatkowe miejsca na rodzinnej imprezie czy dużym bankiecie. W każdej chwili możemy złożyć krzesło cateringowe, a ze względu na jego niewielkie gabaryty i prostotę składania, zajmie niewiele miejsca. Sprawdzi się na każdym podłożu i daje gwarancję stabilności.

Krzesło cateringowe składane

 • Ławka składana

Lekka i przenośna ławka to rozwiązanie w każdej sytuacji. Składaną ławkę cateringową możemy zabrać ze sobą wszędzie, więc jest to dobra alternatywa na spontaniczne wypady, ale i planowane większe imprezy. Podobnie jak stół i krzesła cateringowe, ławka jest stabilna i bezpieczna. Może posłużyć nie tylko jako siedzisko, ale i mały stolik. 

Ławka cateringowa składana

 • Zestaw składanych mebli cateringowych

Jeszcze inną opcją są zestawy mebli składanych. Może to być zestaw dwóch ławek i stół. Jest to znakomite rozwiązanie dla niewielkich przestrzeni, kiedy zestawy składane sprawdzą się tak na bankietach, jak i imprezach plenerowych. 

Zestaw mebli cateringowych składanych

Wypożyczanie stołów - na jakie okazje?

Na rynku dostępnych jest wiele modeli stołów cateringowych. Ten łatwy w użytkowaniu i przechowywaniu mebel możemy kupić na własność i cieszyć się z jego funkcjonalności przez wiele lat. Zdarzają się jednak sytuacje, gdy musimy zorganizować większą imprezę, a co za tym idzie - przygotować dużo miejsca zarówno dla gości, jak i na poczęstunek. Kupowanie dużej ilości stołów lub krzeseł nie wydaje się być najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem. Na szczęście istnieje inna opcja w takiej sytuacji. Teraz możemy znaleźć firmy, które oferują wypożyczanie mebli cateringowych. Jest to fajne rozwiązanie, jeśli planujemy większe przyjęcie i zależy nam na wygodnym i niedrogim umeblowaniu. Na jakie okazje wypożyczenie stołów cateringowych okaże się dobrym rozwiązaniem?

 • wesela

 • bankiety

 • bale

 • imprezy dla dzieci

 • spotkania integracyjne

 • spotkania noworoczne

 • wycieczki szkolne

 • rajdy

 • wyposażenie stoiska targowego

 • wycieczki szkolne

 • imprezy firmowe

 • wyposażenie namiotu handlowego

 • grill

Takie okazje można wymieniać bez końca. Są to zarówno duże, zorganizowane imprezy, jak i te w kameralnym gronie. Meble cateringowe składane możemy używać w ogrodzie lub wewnątrz budynków. Nie ma lepszego sposobu na szybkie zorganizowanie tymczasowych miejsc. Stół składany posłuży jako miejsce na jedzenie, w formie szwedzkiego stołu lub miejsce do siedzenia przy stole dla gości. Stabilne, łatwe w transporcie i przechowywaniu oraz bezpieczne - to świetnie rozwiązanie dla każdego, dlatego warto o nim pamiętać przy organizowaniu najbliższego przyjęcia. 

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień