Stół cateringowy - wybierz i zamów - stoły cateringowe w Majowo

Stół cateringowy

Stół cateringowy to niezbędny element na imprezach obsługiwanych przez catering. Zobacz, jakie stoły cateringowe przygotowaliśmy w swojej ofercie.

Stół cateringowy - zastosowanie

Stoły cateringowe mają szerokie zastosowanie. Wykorzystuje się je podczas imprez plenerowych, spotkań firmowych czy integracyjnych, na weselach czy przyjęciach urodzinowych dla dzieci. Nie ma problemu, by wykorzystywać je także w sytuacjach prywatnych, na domowych przyjęciach czy po prosty wtedy, kiedy ma się zgromadzić większa liczba osób, a zwykły stół będzie potrzebny na przykład do rozłożenia planszówki. W takiej sytuacji stół cateringowy będzie jak znalazł i to na nim ustawisz wszystkie przygotowane wcześniej smakołyki.

Stół cateringowy - jaki wybrać?

Stół cateringowy to szerokie pojęcie, ponieważ jest bardzo dużo modeli do wyboru. Na jaki się zdecydować? Co brać pod uwagę, a czego nie?

- Stół cateringowy okrągły – wpasuje się w przyjęcie w plenerze; są oryginalne, dlatego przysłużą się zwłaszcza podczas imprez młodzieżowych; sprawdzi się zarówno jako stół szwedzki, jak i tradycyjny – przy którym się siedzi,

- stół cateringowy prostokątny – to najbardziej klasyczny wybór; można go postawić pod ścianą lub wyeksponować tak, by był do niego dostęp z każdej strony; świetnie sprawdzi się zarówno jako stół szwedzki, jak i podczas tradycyjnej imprezy, kiedy goście siedzą przy nim;

- stół cateringowy kawowy – to mały stolik, który nadaje się do wypicia kawy czy zjedzenia ciastka; sprawdzi się tylko jako mebel, przy którym można usiąść.

Stoły cateringowe - zalety 

Stół cateringowy jest przede wszystkim bardzo lekki, więc bez problemu można go przenosić z miejsca na miejsce. Jeśli zacznie padać deszcz, a miejsce imprezy nie będzie osłonięte, możesz bez problemu przenieść go w bezpieczniejszą przestrzeń, osłoniętą przed opadami.

Można z niego korzystać nie tylko na zewnątrz, ale i wewnątrz. Imprezy firmowe, spotkania noworoczne itd. zwykle odbywają się w warunkach zamkniętych, gdzie stoły cateringowe bardzo dobrze się sprawdzają. I ostatnia zaleta. Stół cateringowy jest bardzo praktyczny. Można go wykorzystywać wielokrotnie przez długie lata, przewożąc lub przenosząc w różne miejsca. Poza tym taki stół można złożyć, więc nie zajmuje zbyt dużo miejsca ani w transporcie, ani w przechowywaniu.

Stoły cateringowe składane

Stół cateringowy składany zmieści się w każdym samochodzie, dlatego jeśli zamierzasz otworzyć działalność cateringową, nie musisz się martwić o sposób przewozu. Stoły cateringowe składane są dostępne w przeróżnych rozmiarach, kształtach i wielkościach, dlatego bez problemu możesz je dopasować do swoich potrzeb. Sprawdzą się nie tylko podczas dużych imprez plenerowych, które są obsługiwane przez duże firmy cateringowe, ale także w domowych warunkach, kiedy potrzebujesz stołu rozkładanego na zewnątrz. Stół cateringowy to produkt chętnie kupowany nie tylko przez firmy cateringowe. Także prywatni nabywcy decydują się na zakup takiego akcesorium, aby móc wykorzystać go w zaciszu swojego ogrodu.