Fotel rattanowy z brązowymi poduszkami.
  • Nowy

BRĄZOWY FOTEL OBROTOWY Z...

0 Opinie 
Cena 1 399,00 zł
Krzesło obrotowe technorattanowe to świetny wybór dla najbardziej wymagających użytkowników - doskonale sprawdzi się zarówno  jako fotel do ogrodu,...
Dwuosobowy fotel wiszący do ogrodu - doskonałe miejsce na wspólny relaks w przydomowym zaciszu.
  • OUTLET

RATTANOWY FOTEL WISZĄCY DLA...

0 Opinie 
Cena podstawowa 1 999,00 zł -500,00 zł Cena 1 499,00 zł
Fotel wiszący z technorattanu to świetne rozwiązanie dla miłośników relaksu przy jednoczesnym delikatnym bujaniu.  Niższa cena wynika z...
Dwuosobowy fotel wiszący do ogrodu - doskonałe miejsce na wspólny relaks w przydomowym zaciszu.
  • OUTLET

RATTANOWY FOTEL WISZĄCY DLA...

0 Opinie 
Cena podstawowa 1 999,00 zł -500,00 zł Cena 1 499,00 zł
Fotel wiszący z technorattanu to świetne rozwiązanie dla miłośników relaksu przy jednoczesnym delikatnym bujaniu.  Niższa cena wynika z...

Bujaki

Fotel wiszący to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zrelaksować się w swoim ogrodzie w wyjątkowy sposób. Jeżeli szukasz czegoś nowoczesnego i niezwykle komfortowego - połączenie fotela i hamaka prawdopodobnie będzie dla Ciebie naprawdę dobrym wyborem. Możesz się bujać, możesz czytać książkę albo uciąć sobie drzemkę. Na cokolwiek się zdecydujesz - będziesz czuć się naprawdę komfortowo i wyjątkowo.

W ofercie Majowo znajdziesz sporo różnych modeli. Każdy bujak to inny styl, inne materiały oraz inne wymiary. Większość naszych produktów występuje w różnych wersjach kolorystycznych - różnią się przede wszystkim dostępnymi kolorami poduszek.



Wiszący fotel - dodatek czy alternatywa?

Szczerze mówiąc - nie ma jednej właściwej reguły, zgodnie z którą należałoby określić właściwe zastosowanie. Wiszący fotel może znajdować się zarówno wewnątrz - na przykład w ganku, jak również na zewnątrz - bezpośrednio w ogrodzie. Możesz wybrać dwa fotele i korzystać z nich jak z alternatywy dla krzeseł. Możesz również umiejscowić je obok huśtawki i stworzyć jeden wielki rozbujany plac.

Warto podkreślić również to, że większość modeli jest stosunkowo łatwa w przenoszeniu. Jeżeli zaskoczy Cię poważna zmiana warunków, nie trzymasz ich pod zadaszeniem lub po prostu od czasu do czasu lubisz co nieco zmienić - nie będzie z tym większego problemu.



Jaki fotel wiszący wybrać?

Wybierając konkretny model, warto zwrócić uwagę na aspekt wizualny. Bardzo istotną rolę odgrywa w tym przypadku wygląd poduszek - które dostępne są u nas w wielu wariantach kolorystycznych. Poduszki na siedzisko są dostępne jako część zestawu, natomiast jeżeli tylko poniesie Was fantazja - śmiało możecie zmieniać ich wygląd lub wybrać takie, w których zastosowano inne wzory.

Kolejnym kryterium wpływającym na wygląd (a także jakość) są materiały, z których wykonano fotel wiszący. W naszej ofercie znajdziecie przede wszystkim stalowe stelaże malowane proszkowo oraz siedziska wykonane z technorattanu.



Bujak dopasowany do Twojego ogrodu

Większość bujaków - a tym samym wszystkie, które są dostępne w naszej ofercie - przystosowano do korzystania przez jedną osobę. Maksymalne obciążenie to najczęściej 130 kilogramów. Jeżeli bujak ma być meblem, z którego korzystasz spędzając czas z przyjaciółmi lub członkami rodziny - wybierz kilka modeli lub zestaw je z huśtawką. W naszej ofercie znajdziesz również krzesła rattanowe dla dwóch osób, które również mogą stanowić świetną część bujanego zestawu.



Fotel wiszący - oryginalny, komfortowy, uniwersalny

Jak już wspominaliśmy - nie ma zbyt wielu ograniczeń dotyczących foteli. Świetnie sprawdzą się zarówno we wnętrzu, na tarasie jak i w ogrodzie. Są naprawdę uniwersalne. Większość modeli będzie dobrze wyglądać zarówno w nowoczesnym i klasycznym ogrodzie. A co więcej - dzięki prostemu i oryginalnemu kształtowi fotel wiszący śmiało może postawić w domu - na przykład wtedy, kiedy zima zacznie dawać o sobie znać.


Odpowiednio wybrany bujak to świetna inwestycja, która pozwala na spędzanie czasu w wyjątkowy sposób. Niezależnie od tego, jaką formę odpoczynku wybierzesz - to połączenie standardowego fotela z hamakiem pozwoli Ci na czerpanie jeszcze większej przyjemności i niepowtarzalnego relaksu w ogrodzie.

________________________________________

Leżaki - HamakiPawilonyParasoleGrille