Zestaw duży basen ogrodowy 19w1
  • Obniżka

DUŻY BASEN DLA CAŁEJ...

Cena podstawowa 1 399,00 zł -300,00 zł Cena 1 099,00 zł
Zestaw 17w1 Basen 450x90cm z drabinką do ogrodu to doskonałe miejsce na ochłodę w upalne dni w przydomowym zaciszu.
Zestaw basen ogrodowy 12w1
  • Wyprzedaż!

BASEN ROZPOROWY Z POMPĄ...

Cena podstawowa 359,00 zł -74,01 zł Cena 284,99 zł
Basen rozporowy do ogrodu to doskonałe miejsce na ochłodę w upalne dni w przydomowym zaciszu.

Baseny stelażowe

Baseny stelażowe to luksus w zasięgu Twojej ręki. Nie musisz planować zagranicznych wakacji, aby swobodnie poodpoczywać z książką w ręku. Mamy wszystko, co pomoże Ci spokojnie zażywać świeżego powietrza i odetchnąć od codziennych problemów.

Baseny stelażowe – wakacje bez wyjeżdżania z domu

MAJrzą Ci się wakacje w ciepłym kraju? Chciałbyś poodpoczywać na świeżym powietrzu, mocząc się w basenie, a w dłoni trzymać drinki z parasolką? Mmm, takie MAJrzenia nam nieobce, dlatego wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom i zapewniamy Ci możliwość spędzenia wakacji w wymarzony sposób bez wyjeżdżania z domu! Jakim cudem coś takiego jest możliwe? Otóż po pierwsze cuda się zdarzają, po drugie nasz sklep internetowy pełen jest propozycji basenów stelażowych, które możesz z łatwością rozłożyć na trawniku w swoim ogrodzie.

Baseny stelażowe – solidne konstrukcje

Baseny stelażowe to bardzo solidne konstrukcje, które pomieszczą nawet kilka osób. Ponieważ rozmiary takiego basenu są spore, zmieści się w nim cała rodzina – zarówno dorośli, jak i dzieci. To doskonałe miejsce, w którym możliwe jest nawet pływanie. Chciałbyś nauczyć swoje dziecko pływać, ale uważasz, że basen publiczny nie jest dobrym pomysłem? W takim razie rozważ inną opcję – czy baseny ogrodowe stelażowe nie będą wygodnym miejscem do nauki pływania?  Co prawda nie są to baseny takich rozmiarów jak ten na pływalni, jednak wystarczająco duży, by podjąć w nim pierwsze kroki w nauce pływania. To sposób bezpieczny, bez obecności obcych osób i przede wszystkim zawsze na miejscu.

Baseny ogrodowe stelażowe można ustawiać w dowolnym punkcie ogrodu, pamiętając o konieczności odpowiedniej powierzchni znajdującej się pod nimi. Teren musi być równy i płaski, bez odstających korzeni, roślin itd. Najlepiej sprawdzi się powierzchnia wyłożona kostką.

Obowiązki posiadaczy basenów stelażowych

Posiadanie na własnych posesjach basenów stelażowych wiąże się z pewnymi obowiązkami. Wypełnianie ich skutkuje dobrym stanem basenów przez długi czas oraz przyjemnością korzystania z zawsze czystej wody.

Baseny ogrodowe stelażowe wymagają systematycznej pielęgnacji, aby mogły służyć przez cały sezon. Chodzi tutaj przede wszystkim o dezynfekcję wody za pomocą specjalnej chemii basenowej. Dzięki temu w basenie nie pojawią się glony.

Koniecznym akcesorium w przypadku basenu stelażowego jest siatka ochraniająca powierzchnię przed wpadaniem liści, owadów itd. Należy ją rozłożyć za każdym razem, kiedy basen jest nieużywany, na noc oraz podczas brzydkiej pogody. Przyda się również siatka do wyławiania liści i owadów, które mogą dostać się do wody nawet w trakcie użytkowania basenu. Taka drobna inwestycja zaowocuje czystą wodą. A czystej wody nie trzeba będzie co chwilę wymieniać na nową.

Akcesoria basenowe oraz systematyczna dbałość o stan basenu sprawią, że jeszcze przyjemniej będzie się z niego korzystało. Baseny stelażowe to najlepsza inwestycja, jeśli cała Twoja rodzina lubi wypoczywać w wodzie. Są bardzo trwałe, wytrzymałe, dlatego posłużą przez wiele sezonów, a Ty zaoszczędzisz sporo drobnych, które mógłbyś wydać na wyjścia na pływalnię.