Filtruj

Filtruj według

Cena
259 499

Kolor
więcej... mniej

Wymiary
więcej... mniej

Wyposażenie dodatkowe
więcej... mniej

Materiał
więcej... mniej

Tunele foliowe

Tunele foliowe

Zielona szklarnia ogrodowa z oknami pozwala na wyhodowanie roślin w idealnych warunkach.
  • Obniżka
259,00 zł Cena podstawowa 359,00 zł Cena

Przydomowa szklarnia foliowa z oknami doskonale sprawdza się do wyhodowania zarówno roślin jadalnych, jak i ozdobnych lub tropikalnych.

Domowy tunel foliowy ze zwijanymi drzwiami i dużą powierzchnią.

DUŻY TUNEL FOLIOWY...

local_shipping
499,00 zł Cena

Przydomowa szklarnia foliowa z oknami doskonale sprawdza się do wyhodowania zarówno roślin jadalnych, jak i ozdobnych lub tropikalnych.

Tunele foliowe

Tunele foliowe pozwalają wykorzystać ogrodową przestrzeń do uprawy roślin, warzyw i owoców. Dzięki nim możesz przywołać prawdziwe smaki! Możesz także odgrodzić przestrzeń do spędzania wolnego czasu od tej gospodarczej i obok własnego domu upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.

 

Smaczne warzywa z tuneli foliowych

Od zawsze MAJrzysz, aby przy Twoim stole goście byli podejmowani zdrowymi, w pełni naturalnymi pysznościami własnej „produkcji”? Chcesz, aby Twoje dzieci poczuły smak prawdziwych warzyw i owoców? A może po prostu nie lubisz stać w kolejce w warzywniaku, a to bezczynne czekanie wolisz zamienić na odpoczynek w ogrodzie i dającą satysfakcję uprawę ziemi?

Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś „tak”, to zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą tuneli ogrodowych.

Wychodzimy Ci naprzeciw! W naszej ofercie znajdują się tunele foliowe najlepszej jakości, które wspomogą Cię w osiąganiu MAJlepszych efektów w uprawie grządek!

Tunele ogrodowe pozwalają roślinom lepiej się rozwijać, zapewniając im odpowiednie do tego warunki. Nawet kiedy nie będzie Cię w domu, tunel będzie pracował za Ciebie. Odpowiednia temperatura, możliwość podlewania roślin i zabezpieczenie przed ewentualnymi opadami – czego chcieć więcej, aby warzywa i owoce wyrosły na MAJsmaczniejszych przedstawicieli swojego gatunku?

 

Zalety tuneli foliowych

Tunele foliowe pozwalają uprawiać warzywa i owoce we własnym ogrodzie – w sposób bezpieczny dla roślin, wygodny dla gospodarza i efektywny, jeśli chodzi o koniec sezonu. Zabezpieczają uprawę przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych, np. podczas ostrego deszczu Twoja uprawa pomidorków koktajlowych nie zostanie zniszczona.

Szklarnia foliowa cechuje się stosunkowo niską ceną. Dzięki temu jest na każdą kieszeń. Taki tunel ogrodowy jest również lekki i mobilny – można zmieniać jego położenie w zależności od potrzeb. Także rozkładanie tuneli ogrodowych jest bardzo łatwe – jeśli kiedykolwiek rozkładałeś namiot, powinieneś poradzić sobie i z montowaniem tunelu.

Wykorzystanie tunelu ogrodowego niesie ze sobą pozytywny aspekt wizualny. Jeśli nie chcesz, aby przestrzeń do spędzania wolnego czasu mieszała się z tą do uprawy, postaw tunel! Tworząc taką zamkniętą powierzchnię, odgrodzisz miejsca o różnym przeznaczeniu. Ogród nie straci wypracowanego wyglądu, a Twoje rośliny będą zabezpieczone.

Dobra informacja dla wielbicieli porządku! Szklarnia foliowa pozwala na zachowanie ładu – i w środku, i na zewnątrz. Nie musisz się martwić, że zaburzy wygląd Twojego szczegółowo zaprojektowanego ogrodu.

 

Uprawa warzyw w ogrodzie? Dzięki odpowiednim akcesoriom i wyposażeniu, które znajdziecie w naszym sklepie, MAJrzenie o pysznych nowalijkach z własnej uprawy może się spełnić! Tunel foliowy to doskonały i wypróbowany przez lata sposób na bezpieczną i efektywną uprawę warzyw i owoców, które potem ze smakiem zjesz! Wyobraź sobie twarze swoich gości rozpływające się z rozkoszy podczas próbowania warzyw z Twojego ogrodu. Radość innych jest bezcenna – masz jeszcze jakieś wątpliwości?

Zobacz więcej