Żagle przeciwsłoneczne

Żagiel przeciwsłoneczny to nowoczesny sposób na zacienienie swojego ogrodu. Żagiel ogrodowy pozwala wypoczywać w cieniu i zażywać świeżego powietrza.

Odpoczynek pod żaglem ogrodowym

Cenimy wypoczynek. Wakacje planujemy z dużym wyprzedzeniem, wiedząc, że mają one zbawczy wpływ na nasze zdrowie, kondycję psychiczną i energię do działania. Lubimy też wykorzystywać weekendy, kiedy słońce świeci, my mamy nieco wolnego czasu i chcemy skorzystać z uroków przyrody – nawet obok własnego domu. Coraz większą wagę przywiązujemy również do tego, by nasz ogród mógł być przestrzenią do spędzania w nim wolnego czasu. To dobrze! Znaczy to, że zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważną rolą odpoczynek odgrywa w naszym życiu. Letni wypoczynek w ogrodzie może się wiązać z mnóstwem przyjemności, ale też z paroma utrudnieniami, dlatego przyda się żagiel przeciwsłoneczny.

Co to jest żagiel przeciwsłoneczny?

Zaplanowanie ogrodu tak, aby był przestrzenią do dobrego wypoczynku nie jest łatwe. Jeśli dopiero budujesz swój nowy dom, masz duże pole do działania. Jeśli nie, musisz zastanowić się, co ulepszyć, aby taka przestrzeń na chill out mogła powstać.

Biorąc pod uwagę konieczność zagospodarowania tarasu do tej pory odkrytego, przede wszystkim należy pomyśleć, czym go pokryć, aby słońce nie przeszkadzało w odpoczynku. Opcji jest kilka. Chcemy Ci przedstawić możliwość skorzystania z żagla przeciwsłonecznego, który w sposób całkowicie nowoczesny pozwoli Ci uchronić się przed zbytnim promieniowaniem słońca.

Żagiel przeciwsłoneczny to spory płat materiału, który bezproblemowo rozkłada się nad miejscem wypoczynku np. tarasem. Możesz go ułożyć w dowolny sposób tak, aby zyskać jak najwięcej zacienionej powierzchni.

Żagiel przeciwsłoneczny – piękna dekoracja

Oprócz tego, że spełnia funkcję bardzo praktyczną, to jest także piękną ozdobą. Zachwyca na pierwszy rzut oka, przywodząc na myśl spokojne morze, na którym pełno żaglówek. No tak, to właśnie o takie porównanie chodzi. Skoro żagiel, to i morze. Spraw sobie żagiel, a już sama jego obecność będzie oddziaływać na Ciebie jak spokojne, lśniące w słońcu morze. Do tego włącz uspokajającą muzykę, weź dobrą książkę i masz wakacje marzeń obok własnego domu.

Żagiel ogrodowy jest dostępny w różnych kolorach, dzięki czemu możesz dobrać go pod aranżację tarasu czy ogrodu. To nie wszystko. Możesz wybierać też spośród różnych kształtów żagla – u nas dostępne standardowe żagle trójkątne i kwadratowe, które możesz w dowolny sposób mocować na zewnątrz.

Nasze żagle ogrodowe są odporne na plamy, dlatego nie ma obaw, że po krótkim czasie użytkowania stracą swój zachwycający wygląd. Wykonane z poliestru nie chłoną wody ani nie są podatne na zabrudzenia. Mało tego! Materiał jest sprężysty i nie gniecie się, więc wygląda tak samo dobrze i po zdjęciu i przed założeniem. Bez problemu wraca do poprzedniego stanu, dlatego jest tak ulub 

Żagle przeciwsłoneczne – cena

Jako że żagle przeciwsłoneczne nie wymagają skomplikowane montażu, nie zajmują dużo miejsca i można je ściągać bez problemu w dowolnym momencie, ich cena jest powalająca. Zaoszczędzisz sporo na organizacji ogrodu, jeśli wyposażysz się w żagiel ogrodowy w naszym sklepie internetowym. Koszty nie powinny przekroczyć 100 zł – to chyba dobra oferta, prawda?

Gdzie sprawdzi się żagiel ogrodowy?

Żagle ogrodowe sprawdzają się przede wszystkim na niewielkich powierzchniach. Dzięki nim można osłonić przed słońcem dokładnie tyle miejsca, ile potrzeba na kilka osób – na przykład podczas imprezy.

Żagiel ogrodowy odnajdzie swe miejsce przede wszystkim na nieosłoniętych tarasach. Takie miejsca przeznaczone do odpoczynku koniecznie potrzebują osłonięcia przed słońcem. Podobnie na balkonach. Jeśli balkon ma dużą powierzchnię, to nie zawsze jest osłaniany dachem. W takim przypadku również doskonale sprawdzi się właśnie żagiel przeciwsłoneczny, który można dowolnie ustawić, aby uchronić się przed słońcem.

Żagiel przeciwsłoneczny – podsumowanie

Żagle przeciwsłoneczne to elementy wyposażenia ogrodu lub tarasu, które:

- można przenosić w dowolne miejsce,

- są proste w montażu,

- są lekkie, ponieważ składają się wyłącznie z materiału i elementów mocujących,

- są dostępne różnych kształtach i kolorach oraz w niskiej cenie.