Produkt niedostępny

PAWILON OGRODOWY MILOS 3X4...

0 Opinie 
Cena 499,00 zł
Prostokątny pawilon ogrodowy Milos to rozwiązanie idealne na działce, ogrodzie otwartych przestrzeniach. Ścianki chronią przed warunkami...

Pawilony

Pawilon ogrodowy spełni marzenia rodem z filmów amerykańskich. Przytulna atmosfera, a jednocześnie świeże powietrze i drobne światełka niczym świetliki. Kojarzy Wam się z czymś? Czy to nie kolorowy kadr z filmu romantycznego?

Pawilon to specjalny rodzaj altany ogrodowej, która pozwala wygodnie i przytulnie spędzać czas na świeżym powietrzu, kiedy za oknem piękna pogoda, a do pełni szczęścia potrzeba tylko chwili dla siebie. Nasz baldachim ogrodowy sprawi, że będziecie chcieli mieć tych chwil dla siebie jeszcze więcej!

Majowy deszczyk kontra pawilon ogrodowy

Komu z Was nigdy nie spadł na głowę niespodziewany deszcz? O ile w dzieciństwie wierzyło się jeszcze, że majowy deszczyk pozwoli szybciej urosnąć, o tyle w dorosłym życiu raczej chcemy się przed nim schronić. Początek sezonu grillowego i ogród pełen gości, a tu niespodziewane krople? W takim przypadku pawilon ogrodowy będzie jak znalazł. Uchroni przed deszczem, a Wy będziecie mogli w spokoju dokończyć popołudniową kawę, a smakowita beza z maj… tzn. z malinami rozpłynie się dopiero w ustach, nie na talerzyku.

Jeśli pracujesz w domu, to mając pawilon ogrodowy, możesz przenieść pracę na zewnątrz! Usiądź wygodnie, rozstaw potrzebne materiały i… pracuj. W otoczeniu śpiewu ptaków, swoich ulubionych kwiatów i miękkich poduszek. Kuszące, prawda?

Pawilony ogrodowe zamiast altan

Pawilony ogrodowe spełniają funkcje podobne do tych, które przypisuje się altanom. Czyli dają przestrzeń do swobodnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, do przyjmowania gości, mieszcząc stół i miejsca do siedzenia. A jaka jest między nimi różnica? Można je złożyć na zimę, a w sezonie ustawiać w dowolnym miejscu. Nawet jeśli dokonacie w swoim ogrodzie „przemeblowania”, to taki namiot ogrodowy da się dopasować do pojawiających się nowych możliwości.

Pawilon zapewnia dużą swobodę, bo można go składać i rozkładać w zależności od potrzeb. Jest lekki, więc nie trzeba zbytnio się męczyć przy montażu.

Poza tym – tak samo jak altana – bardzo dobrze się prezentuje. Przygotujcie się na niezapowiedziane odwiedziny znajomych. Dlaczego? Bo jeśli dodacie tam trochę dekoracji, np. lampki ledowe czy kolorowe poduszki, to goście nie będą chcieli Was opuszczać.

Rodzaje pawilonów ogrodowych

Pawilony można znaleźć w przeróżnych kształtach, rozmiarach i kolorach. Ten najpopularniejszy to pawilon ogrodowy 3x3, czyli o kształcie sześcianu. Majrzysz o asymetrycznym kształcie albo o podnoszonych ściankach? Proszę bardzo! Wybieraj spośród pawilonów otwartych, półotwartych i pełnych. Otwarte zapewniają ochronę głównie przed słońcem – czy raczej przed zbyt mocnymi promieniami, bo kto chciałby się chronić przed życiodajnym słońcem? Półotwarte to już inna bajka, bo mają dwie ścianki, czyli chronią przed mocniejszymi opadami. A pełne są całkowicie zabudowane ze wszystkich stron.

Ważne, żeby pawilon ogrodowy był wykonany z trwałego materiału, który nie zniszczy się po upływie jednego sezonu. Zapewniamy, że współpraca z nami da Ci produkt najlepszej jakości, który z zadowoleniem rozstawisz tej wiosny, a potem przez kilka następnych w tak samo dobrym stanie.

Wodoodporność? To sprawa tak oczywista, że nie trzeba się nad nią rozwodzić.

Gdzie ustawić pawilon ogrodowy?

Pawilony ogrodowe mają spełniać funkcję altan, czyli ustawia się je w pobliżu domu. Postawienie ich na ścianie domu (czyli tak, że jedna ściana pawilonu przylega do ściany domu) pozwoli zapewnić im większą stabilność.

Jeśli cenicie spokój i te chwile pozwalające na wytchnienie, to przyda się wybrać takie miejsce obok domu, które znajduje się z dala od ruchliwej drogi. Baldachim ogrodowy w cieniu drzew? To chyba najlepsze rozwiązanie. Obok rozciągnijcie jeszcze hamak i zaczniecie bardziej lubić swój ogród niż salon!

Ceniący wygodę zwrócą też uwagę na to, żeby od pawilonu do drzwi wejściowych domu było blisko. Dzięki temu można w każdej chwili czmychnąć do domu po więcej smakołyków.

Pod pawilonem można położyć drewnianą podłogę. Parkiet pozwoli bardziej stabilnie ustawić we wnętrzu meble.

Dodatki do pawilonów ogrodowych

Pawilony ogrodowe można ulepszać, aby czuć się w nich jak najlepiej. Przyjemnie jest wypoczywać na świeżym powietrzu pod warunkiem, że nic nam nie przeszkadza. Zwłaszcza owady. Moskitiery czy świeczki albo nawet specjalne urządzenia elektryczne do odstraszania komarów zdadzą egzamin na szóstkę.

Siedząc wieczorami nad książką, trzeba mieć odpowiednie oświetlenie. Lampy sprawdzą się zatem nie tylko jako element dekoracyjny, ale też czysto praktyczny.

________________________________________

Parasole - GrilleAkcesoriaTrampolinyHuśtawki