Gazowy parasol grzewczy do ogrodu lub na taras w kolorze szarym
Produkt niedostępny
  • Wyprzedaż!

SZARY PARASOL GRZEWCZY...

0 Opinie 
Cena 799,00 zł
Gazowy parasol grzewczy doskonale się sprawdza gdy powstaje potrzeba ogrzania większej powierzchni.

Parasole grzewcze

Parasole grzewcze mają sporo wspólnego z naszą misją. Uwielbiasz maj i początek sezonu grillowego? My też. Nazwa, jaką przyjęliśmy, to dla nas pewnego rodzaju zobowiązanie, dlatego stanęliśmy na wysokości zadania. W naszej ofercie znajduje się coś, co pomoże przedłużyć maj aż do późnego października. A jeśli ktoś woli – nawet i do zimy!

ZatrzyMAJ maj z parasolem grzewczym!

Parasole grzewcze to sposób na to, żeby umilić sobie spędzanie czasu w ogrodzie, na tarasie czy na balkonie – po prostu na świeżym powietrzu. Lato powoli odchodzi, a Ty wciąż jeszcze MAJrzysz o tym, żeby posiedzieć w miłym towarzystwie? A przy tym porozkoszować się przyjemnym powietrzem i zapachami słońca? Do tej pory było pewnie trudno: albo trzeba było szybko znaleźć jakąś ciepłą bluzę, albo schronić się w domu przed chłodnym powietrzem. Parasol grzewczy to rozwiązanie, dzięki któremu posiedzisz na zewnątrz dłużej i przedłużysz sezon letni o dobre kilkadziesiąt dni!

Parasol grzewczy staje się powoli podstawowym wyposażeniem małych ogródków, dużych ogrodów, tarasów czy altan. Skąd to wiemy? Od Was! Wielu zadowolonych klientów nie szczędzi słów na temat tego rozwiązania, które pozwoliło im zatrzymać lato na dłużej. Nie trzeba zresztą słuchać opinii, aby mieć pogląd na sprawę. Wystarczy przejść obok uśmiechniętych klientów ogródków restauracyjnych, którzy w miłej atmosferze spędzają wrześniowe wieczory.

I Ty też możesz dołączyć do grona tych szczęśliwców, którzy lata nie zamykają tylko w słoikach, ale słoiki te otwierają na własnych tarasach w okresie jesieni! Wysoka temperatura utrzymuje się kilka metrów od urządzenia, dlatego możesz swobodnie rozsiąść się na krzesłach ogrodowych bez ciepłego swetra.

Jak wybrać parasol grzewczy?

Parasole grzewcze dzielą się na dwa rodzaje. Sami możecie zdecydować, który spełni Wasze oczekiwania. Ale spokojnie, nie zostawimy Was z tym samych. Przecież jesteśmy od tego, żeby wspierać Wasze wybory.

Macie dwie możliwości: parasole ogrodowe elektryczne albo gazowe. Te pierwsze najlepiej sprawdzą się do zamkniętych pomieszczeń. Zasilane są za pomocą baterii lub przy pomocy kabla.

Natomiast gazowy ogrzewacz powietrza, przy którym zatrzymamy się na dłużej, doskonale sprawdzi się w pozostałych przestrzeniach, zwłaszcza tych otwartych. W zależności od modelu ogrzewacze powietrza gazowe mają różną moc, jednak jedno jest pewne – jest ona na tyle duża, że pozwoli ogrzać całą przestrzeń tarasu czy balkonu. Moc można dostosowywać do warunków atmosferycznych – im zimniej, tym większą moc można ustawić. Dużą zaletą parasoli gazowych jest też mobilność. Można je ustawić w dowolnym miejscu.

Na co jeszcze zwrócić uwagę, wybierając parasol grzewczy? Oczywiście na materiał, z którego został wykonany. Najbardziej sprawdzi się ten z grubej stali – będzie solidny, odporny na uszkodzenia i stabilny. O drugiej sprawie już wspominaliśmy – moc. Im większa, tym więcej ciepła rozejdzie się po otoczeniu.

Boisz się, że parasol grzewczy zniszczy aranżację Twojego balkonu? Bez obaw! Możesz wybrać dowolny design, a dzięki temu nawet tak praktyczne urządzenie dodatkowo spełni funkcję dekoracyjną. Parasole grzewcze dostępne są w różnych kształtach i kolorach. Taki niebanalny dodatek do aranżacji pozwoli dodać jej nieco oryginalności.

Trzymaj się… ciepło!

Domyślamy się, że nie jest łatwo podjąć decyzję, czy kupić promiennik gazowy, czy nie. Zwłaszcza, że wiąże się to z kosztami. Możemy powiedzieć jedynie, że – bez względu na to, jaką decyzję podejmiecie – parasole ogrodowe grzewcze to jest dobry wybór. I dla Was, i dla Waszych gości. Pomyślcie tylko o tej kiełbasce z grilla, którą jak nikt inny będziecie mogli zjeść w chłodny, jesienny wieczór. Wyobraźnia działa?

Promiennik gazowy to niezbędne wyposażenie ogrodu, tarasu czy balkonu dla tych, którzy uwielbiają ciepło. Pozwala naginać prawa fizyki, kiedy to wrześniowy, a może nawet październikowy chłód Wam nie straszny i dzielnie podejmujecie gości na świeżym powietrzu.

________________________________________

Domki narzędziowe - Dla dzieci - Meble ogrodowe - Wypoczynek - Pawilony i parasole