Ławki ogrodowe | Nowoczesne ławki do ogrodu | Majowo.pl

Ławki ogrodowe

Ławka ogrodowa drewniana, a może metalowa? W stylu klasycznym czy nowoczesnym?  Wybór wcale nie jest łatwy, ponieważ rynek oferuje naprawdę dużo rodzajów tego typu mebli. Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, przygotowaliśmy propozycję ławek ogrodowych, w której każdy znajdzie coś dla siebie. 

Ławki ogrodowe stanowią idealne uzupełnienie zewnętrznych aranżacji. Oczywiście pełnią również funkcję praktyczną. Na nich możesz się wygodnie rozsiąść z filiżanką kawy w ręce podczas letnich poranków. Albo wypoczywać okryty kocem, podczas jesiennych wieczorów i obserwować w spokoju to wszystko, co znajduje się wokół. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą - wybierz mebel, który najlepiej pasuje do Twojego ogrodu. 

Znajdziesz w naszej ofercie nowoczesne ławki, które sprawdzą się doskonale w codziennym użytkowaniu. Idealne dla całej rodziny, na spotkania ze znajomymi i wiele innych okazji. Możesz je ustawić przy stoliku, basenie lub w miejscu, w którym stoi grill i organizujesz spotkania przy pysznym posiłku. Co bardzo istotne, ich uniwersalny design pasuje do niemalże każdej aranżacji. 

Ławka ogrodowa 

Ławki ogrodowe z oparciem to bardzo praktyczne rozwiązanie. Zmieszczą kilka osób, można je też ustawić w dowolnym miejscu, wytrzymają kilka sezonów. Większość tego typu mebli charakteryzuje się uniwersalnym designem, który pasuje do różnych stylizacji ogrodu i tarasu. 

Ławka jest świetnym rozwiązaniem do patio, na taras i przed dom. Drewniana ławka ogrodowa to także propozycja do parku i innych miejsc użyteczności publicznej, w których chętnie wypoczywamy na co dzień. Połączenie klasycznego designu z praktycznymi rozwiązaniami, daje nam mebel, który z powodzeniem zastosować można w wielu miejscach. 

Ławka ogrodowa drewniana 

Ławka drewniana ogrodowa, jeżeli ustawi się ją w odpowiednim miejscu, potrafi wpłynąć na dobry nastrój. Najlepiej, by znalazła swoje miejsce gdzieś wśród krzewów i kwiatów, bo tam najlepiej pasować będzie do całej naturalnej przestrzeni. Świetnym pomysłem jest ustawienie jej pod drzewami, gdzie latem będzie zawsze cień i można wtedy komfortowo wypocząć nawet, jeżeli na zewnątrz panują wysokie temperatury. 

Ławka w ogrodzie to bardzo praktyczne rozwiązanie. Doskonale pasuje nawet do niedużych przestrzeni, tak więc jeżeli nie masz miejsca na to, żeby ustawić zestaw mebli, możesz z powodzeniem postawić w ogrodzie właśnie wygodną ławeczkę. Niezależnie od tego, czy jest to ławka z drewna, stalowa, czy jeszcze z innego materiału, zawsze posłuży doskonale jako miejsce wypoczynku. 

Ławka ogrodowa metalowa 

Najbardziej wytrzymałe i trwałe są niewątpliwie ławki ogrodowe metalowe. Tego rodzaju konstrukcje idealnie sprawdzają się na zewnątrz, chociażby ze względu na swoją dużą wytrzymałość na zmienne warunki atmosferyczne. Oczywiście taki mebel wymaga też stosownej pielęgnacji, co zdecydowanie przedłuży jego żywotność. 

Metalowe konstrukcje doskonale sprawdzą się w miejscach użyteczności publicznej, takich jak chociażby parki, gdzie duże znaczenie ma właśnie wytrzymałość. Poza tym, meble przeznaczone do publicznego użytkowania są narażone na zdecydowanie więcej uszkodzeń, są też częściej eksploatowane. Stąd, każdy ustawiony tam mebel musi charakteryzować się odpowiednio przystosowaną konstrukcją. 

Ławka do ogrodu 

W przydomowym ogrodzie lub obok domu najlepiej sprawdzą się ławki ogrodowe nowoczesne. Meble wyróżniające się stylowym designem i jednocześnie wygodne, zapewnią komfortowy wypoczynek w dowolnym momencie. Taka kilkuosobowa ławka będzie idealna podczas grillowania lub spotkania ze znajomymi. 

Na co zwracać uwagę przy zakupie ławki ogrodowej? Pierwszym ważnym kryterium są oczywiście wymiary. Ławka do ogrodu musi pasować rozmiarem do przestrzeni jaką mamy do zagospodarowania. Te najpopularniejsze ławki mają około 120 cm szerokości, aby swobodnie pomieścić kilka osób. Kiedy wiemy już na jaką wielkość mebla możemy sobie pozwolić, należy rozważyć z jakich materiałów ma być wykonany, a następnie wybrać wygląd produktu. W naszej ofercie znajdziesz stabilne ławki ze stali malowanej proszkowo i ocynkowanej. Materiał kompozytowy, z którego wykonane jest siedzisko, to gwarancja komfortu. 

Kupując ławkę, warto zwrócić uwagę na to, żeby jej konstrukcja była optymalnie wyprofilowana. Wówczas bowiem, wypoczynek na niej będzie zdecydowanie bardziej komfortowy. 

Ławki ogrodowe nowoczesne 

Nowoczesne ławki ogrodowe to bardzo zróżnicowany design. Mamy do wyboru nie tylko te klasyczne ławki z podłokietnikami, które każdy kojarzy z parków i skwerów. Współcześnie, mogą to być ławki w różnych kształtach, również bez oparcia albo w formie samego siedziska, które montuje się na murku. Są też dostępne konstrukcje, które tworzą koło i ustawić je można wokół drzewa. 

Dzięki temu, że rynek mebli ogrodowych daje tak duży i atrakcyjny wybór ławek w wielu formach, zakup tej właściwiej jest o wiele prostszy. Mebel można bowiem dopasować do swoich indywidualnych potrzeb i do miejsca, w jakim zostanie postawiony. Ławki ogrodowe drewniane, stalowe, czy nawet plastikowe, to propozycja dla każdego, kto chce w ogrodzie cieszyć się funkcjonalnym produktem, który posłuży do wypoczynku przez długi czas. 

Ławki ogrodowe z oparciem 

Niewątpliwie te najwygodniejsze modele to ławki ogrodowe z oparciem. Pozwalają bowiem odetchnąć i wypocząć odciążając kręgosłup. Tutaj jednak bardzo istotne jest to, żeby całość mebla była dobrze wyprofilowana – wtedy bowiem możemy oprzeć się tak, aby ciało przyjmowało właściwą pozycję, która faktycznie wpływa na relaks. 

Jeżeli ławkę kupujemy po to, żeby ustawić ją w prywatnym ogrodzie, to dla zwiększenia komfortu wypoczynku można dokupić do niej miękkie poduszki. Sprawdzą się w każdej sytuacji, kiedy marzymy o relaksie na świeżym powietrzu w przydomowym zaciszu. 

Ławka ogrodowa metalowa z oparciem to najlepsze rozwiązanie do funkcjonalnego miejsca użyteczności publicznej. Z jednej strony umożliwi każdemu wygodny odpoczynek, z drugiej zaś będzie wytrzymała - co ma kluczowe znaczenie w przypadku mebli do użytku publicznego, z których korzystać będzie wiele osób. 

Ławka ogrodowa cena 

W Majowo.pl znajdziesz solidne ławki do ogrodu i parku w korzystnych cenach. Ławka ogrodowa – cena od czego zależy? Przede wszystkim od materiałów z jakich została wykonana oraz od jej wielkości. Nasza oferta to produkty w różnym przedziale cenowym, tak aby każdy mógł wybrać mebel, który spełni jego oczekiwania w wielu aspektach. Sprawdź co przygotowaliśmy w naszym asortymencie.