Fotel obrotowy - poznaj najbardziej komfortowe fotele obrotowe
Różowy fotel gamingowy
  • Obniżka

Fotel gamingowy różowy Candy

Cena podstawowa 699,00 zł -130,00 zł Cena 569,00 zł
Obrotowy fotel biurowy w kolorze różowym - pozwól sobie na luksus.
  • Wyprzedaż!

FOTEL GAMINGOWY CZARNO-CZERWONY ODYN

Cena podstawowa 599,00 zł -20,00 zł Cena 579,00 zł
Nowoczesny fotel gamingowy - długotrwałe rozgrywki na wygodnym fotelu do biurka.
Fotel biurowy ergonomiczny.
  • Obniżka

FOTEL GAMINGOWY PIXEL CZARNO-SZARY

Cena podstawowa 399,00 zł -160,00 zł Cena 239,00 zł
Nowoczesny fotel gamingowy - propozycja do wyposażenia pokoju gracza i biura.
Fotel obrotowy czarno-niebieski.
  • Obniżka

FOTEL GAMINGOWY PIXEL CZARNO-NIEBIESKI

Cena podstawowa 399,00 zł -160,00 zł Cena 239,00 zł
Ergonomiczny fotel gamingowy. Propozycja do wyposażenia pokoju gracza, młodzieżowego i biura.
Ergonomiczny fotel do biurka
Wkrótce dostępny
  • Obniżka

Czarny fotel gamingowy z podnóżkiem

Cena podstawowa 899,00 zł -8% Cena 827,08 zł
Komfortowy fotel gamingowy z poduszką pod lędźwie i podnóżkiem.
Fotel gamingowy z regulacją.
Wkrótce dostępny
  • Obniżka

FOTEL GAMINGOWY PIXEL CZARNO-BIAŁY

Cena podstawowa 399,00 zł -160,00 zł Cena 239,00 zł
Fotel gamingowy z regulacją wysokości. Rozwiązanie do pokoju gracza i do biura.

Fotel obrotowy

Zalety stosowania fotela obrotowego

Fotele obrotowe zostały stworzone po to, aby zminimalizować ryzyko chorób związanych z nieprawidłową postawą ciała. Wielogodzinne siedzenie sprawia, że człowiek ma mało ruchu. Zadaniem krzesła obrotowego jest zapewnienie sylwetce jak największej wygody przy konieczności siedzącego trybu życia. Wyprofilowane siedziska oraz oparcia sprawiają, że trudniej się garbić. Siedzenie stabilne pozwala zachować prawidłową postawę i uchronić się przed bólami kręgosłupa.

Fotel obrotowy ma jedną konkretną funkcję – jest oparciem dla ciała, kiedy siedzimy przed biurkiem. To bardzo ważne, ponieważ długie siedzenie, zwłaszcza przed ekranem komputera, sprawia, że kręgosłup się męczy. Aby zadbać o siebie i zapewnić sobie długie lata w zdrowiu, trzeba zainwestować w wygodny fotel obrotowy zapewniający bezpieczeństwo podczas pracy.

Gdzie postawić fotel obrotowy?

Fotel obrotowy kojarzy się głównie z gabinetem, biurem czy innym miejscem, w którym na co dzień się pracuje (także zawodowo). To właśnie tam jest on potrzebny najbardziej. Siedząc przez kilka godzin w jednej pozycji i przy okazji wykonując kilka ruchów jednocześnie (np. sięgając po notatnik podczas pisania na klawiaturze), trzeba mieć dobre narzędzie, czyli właśnie fotel obrotowy.

Jest to szczególnie istotne, kiedy chodzi o nasze dzieci. Ich sylwetki dopiero się kształtują i zapewnienie im zdrowego rozwoju da gwarancję zdrowia w przyszłości. Krzesło obrotowe w pokoju dziecięcym, w którym dziecko uczy się, gra w gry komputerowe, czyta książki, ogląda filmy czy bajki, jest naprawdę istotne. Dlatego nie ma na co czekać – trzeba zapewnić swojemu dziecku bezpieczny rozwój. Fotel obrotowy dla dzieci powinien być dostosowany do ich wysokości. Dziecko musi wygodnie się oprzeć, położyć łokcie na oparciach i oczywiście znajdować się na odpowiedniej wysokości, aby widzieć to, co znajduje się na blacie. Siedzisko fotela obrotowego umieszczone zbyt nisko sprawi, że dziecko zamiast siedzieć będzie wolało stać – aby lepiej widzieć. Regulowany fotel obrotowy do biurka sprawdzi się tutaj najlepiej, ponieważ zapewni możliwość odpowiedniego dopasowania do dziecka oraz posłuży przez wiele lat. 

Pamiętajcie! Zwykłe krzesła nie są  polecane do pracy przy biurku czy przed komputerem, ponieważ brakuje im ergonomii. Niedopasowanie do pleców użytkownika sprawi, że po jakimś czasie dziecko może zacząć uskarżać się na nieznanego pochodzenia bóle pleców.

Fotel obrotowy do salonu to także dobry pomysł, o ile będzie tam spełniał konkretną funkcję i przy okazji wpasuje się we wnętrze. Wydaje Ci się, że nie ma takiej potrzeby, żeby w salonie stał fotel obrotowy? A lubisz oglądać tam filmy na dużym ekranie? Po zejściu z kanapy lub sofy po raz kolejny boli Cię kręgosłup? W takim przypadku krzesło obrotowe będzie najlepszym rozwiązaniem.

Jako fotele biurowe opisywane meble sprawdzą się jeszcze lepiej, ponieważ ośmiogodzinny dzień pracy to duże utrudnienie dla prawidłowej postawy ciała. Ergonomiczne siedziska i oparcia zapewniają komfort przy jednoczesnym dbaniu o plecy.


Fotel obrotowy to jeden z najpotrzebniejszych akcesoriów w domu i w pracy. Sprawdź naszą ofertę i dopasuj konkretne krzesło do swojej sylwetki.