Filtruj

Filtruj według

Cena
9 163

Kolor
więcej... mniej

Pojemność
więcej... mniej

Wymiary
więcej... mniej

Materiał
więcej... mniej

Akcesoria kominkowe

Akcesoria kominkowe

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-12 z 14 pozycji
Akcesoria kominkowe 5w1 ze stojakiem

ZESTAW AKCESORIÓW DO...

local_shipping Czas wysyłki 24 godziny
89,00 zł Cena

Składający się z 5-ciu elementów zestaw kominkowy zapewniający szybką i sprawną obsługę kominka lub paleniska innego rodzaju.

Wymienny filtr do odkurzacza kominkowego

FILTR DO ODKURZACZA...

local_shipping Czas wysyłki 24 godziny
17,99 zł Cena

Materiałowy filtr do odkurzacza kominkowego, który nie przepuszcza zanieczyszczeń.

Odkurzacz do kominka ułatwi sprzątanie popiołu z kominka.
  • %

ODKURZACZ DO POPIOŁU

local_shipping Czas wysyłki 24 godziny
139,99 zł Cena podstawowa 144,99 zł Cena

Kominkowy odkurzacz do popiołu to świetne rozwiązanie ułatwiające utrzymanie czystości.

zestaw kominkowy zestaw akcesoriów do kominka stojak z podstawką przyrządy do kominka

ZESTAW TRZECH PODSTAWOWYCH...

local_shipping Czas wysyłki 24 godziny
60,00 zł Cena

Zestaw zawiera 3 podstawowe przyrządu potrzebne do obsługi kominka lub paleniska innego rodzaju oraz stabilny stojak z trójkątną podstawką.

RĘCZNA KOMINKOWA DMUCHAWA DO ROZPALANIA +GRILL

RĘCZNA KOMINKOWA DMUCHAWA...

local_shipping Czas wysyłki 24 godziny
9,90 zł Cena

Dmuchawa ręczna na korbę znacznie ułatwia i przyspiesza bezpieczne rozpalanie kominka lub grilla.

akcesoria kominkowe zestaw akcesoriów do kominka 5w1 stojak podstawka

ZESTAW AKCESORIÓW...

local_shipping Czas wysyłki 24 godziny
69,00 zł Cena

Składający się z 5-ciu elementów zestaw kominkowy zapewniający szybką i sprawną obsługę kominka lub paleniska innego rodzaju.

Akcesoria kominkowe

Własny kominek to skarb. Dzięki niemu można dogrzać dom czy mieszkanie, ale też dodać wnętrzu urokliwego charakteru. Bez względu na to, jaką aranżację wybrałeś dla swojego domu, możesz wypełnić przestrzeń kominkiem. To dlatego, że istnieją różne rodzaje tego źródła ciepła: od tradycyjnych po nowoczesne. Można je z powodzeniem dopasować do wybranego stylu. Nie tylko zresztą kominki, ale także akcesoria kominkowe przysłużą się w planowaniu aranżacji pomieszczenia.

Akcesoria kominkowe a aranżacja salonu

Kominek sam w sobie to nie wszystko. Równie ważne są wszelkie akcesoria kominkowe, dzięki którym praca przy kominku będzie dużo łatwiejsza. Dzięki nim można usprawnić swoje działania i pomóc sobie przy efektywnym korzystaniu ze sprzętu. Co ciekawe, akcesoria do kominka także wpływają na wygląd wnętrza. W tym momencie dostępne są zestawy kominkowe w różnych stylach. Te nowoczesne mają geometryczne wzory; tradycyjne lub stylizowane wytwarzane są z mosiądzu, złota czy srebra. Wybór jest ogromny. Przeczytaj poniższe rady, a zrozumiesz, dlaczego tak ważne jest dobranie poszczególnych elementów do wystroju i aranżacji pomieszczenia.

Akcesoria kominkowe – kosz na drewno i parawan

Korzystanie z kominka jest dużo łatwiejsze, kiedy obok niego, w bezpiecznym miejscu znajduje się kosz na drewno. Dzięki niemu nie trzeba co jakiś czas wychodzić na zewnątrz albo do piwnicy, żeby przynieść drewno. Ważne, żeby kosz na drewno został postawiony w bezpiecznym dla domowników miejscu – zwłaszcza jeśli w domu są dzieci. Kawałki drewna w ich rękach to niezbyt dobry pomysł, Zresztą i dla domowników kosz na drewno może stanowić zagrożenie, jeśli postawi się go tam, gdzie na co dzień wielokrotnie się przechodzi.

Pamiętaj, że wybierając ten element dodatkowy, powinieneś się kierować swoimi potrzebami. Tzn. jeśli nie palisz w kominku zbyt dużo, nie kupuj kosza sporej wielkości, bo niepotrzebnie zagracisz przestrzeń. W takim przypadku lepiej zdecydować się na mały, który zajmie mniejszą ilość miejsca. Ten mechanizm podobnie działa w drugą stronę – jeśli kupisz za mały, a zapotrzebowanie na drewno będzie spore, dodasz sobie sporo pracy.

Nie tylko kominek, ale i kosz na drewno trzeba dostosować do wyglądu pomieszczenia, w jakim się ono znajduje. Dlatego dobrze jest wybrać z szerokiej oferty to, co sprawdzi się najlepiej. Akcesoria kominkowe mają ważną rolę nie tylko w ułatwianiu pracy, ale także w nadawaniu wnętrzu wyjątkowego charakteru.

Równie potrzebny jest parawan do kominka, który chroni mieszkańców oraz przedmioty z pomieszczenia przed znalezieniem się zbyt plisko paleniska. Choć wydaje się, że to zbędne akcesorium, dzięki niemu można uchronić siebie lub swoich gości przed poparzeniem. Dobierając parawan w określonym stylu (np. retro), możesz dodatkowo wpłynąć na wygląd pomieszczenia.

Drobne akcesoria kominkowe

Zestaw do kominka obejmuje nie tylko sam kominek i wspomniany kosz, ale też sporo mniejszych elementów, które odgrywają ważną rolę w efektywnym użytkowaniu tego źródła ciepła. Odpowiadają one zwłaszcza za porządek wokół kominka i w nim. Zatem potrzebne będą: zmiotka i szufelka, pogrzebacz do kominka, wiadro na popiół, czyściki i płyny czyszczące. Wszystkie te rzeczy pozwalają zadbać o bezpieczeństwo swoje i domowników – dobrze oczyszczony kominek będzie działał sprawnie. Z kolei porządek wokół niego to gwarancja zachowania estetyki podłogi przez lata.

Kominek w salonie to marzenie niejednego z nas. Bez względu na to, czy będzie to kominek elektryczny, czy tradycyjny, ucieszy oko i sprawi, że wnętrze będzie przytulne. Przysłuży się też podczas niejednego romantycznego wieczoru.

Zobacz więcej