Akcesoria do grilla. Wyposaż się w przydatne akcesoria do grilla
Podstawowe akcesoria do grillowania - zestaw kuchenny.
  • Wyprzedaż!

PODSTAWOWE AKCESORIA DO...

0 Opinie 
Cena 39,00 zł
Zestaw podstawowych akcesoriów do grillowania - łopatka, widelec i szczypce doskonale sprawdzą się w sezonie letnim.

Akcesoria grillowe

Akcesoria do grilla to coś specjalnego dla tych osób, które wieczorne spotkanie z najbliższymi lubią ubogacić rozpaleniem węgla i pieczeniem kiełbasek, ryb i wszystkich innych przysmaków.

Nie myślicie chyba, że mówimy teraz o wybrańcach. W Majowo doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że niemal każdy lubi ten sposób spędzania czasu w ogrodzie. Wiemy też o tym, z jakimi problemami najczęściej się borykacie i zaproponujemy Wam rozwiązania, dzięki którym rozprawicie się z nimi na dobre.Akcesoria do grilla - przygotowanie

O ile ogrodowe spotkanie, podczas którego cieszymy się świeżym powietrzem i delikatnym aromatem grillowanych przysmaków jest czystą przyjemnością, to z samym rozpalaniem grilla czasami nie bywa już tak kolorowo. Znacie ten scenariusz, w którym rozpalając węgielki Wasze policzki stają się czerwone znacznie szybciej niż zawartość grilla? Na ratunek przychodzi nam dmuchawa do rozpalania - bardzo proste i skuteczne narzędzie, które nie tylko skróci czas rozpalania, ale także sprawi, że już nikt nie będzie musiał się męczyć i czerwienić. Przygotowaliśmy również coś dla miłośników klasyki. Wykonany z drewna i skóry (z metalową końcówką) miech do rozpalania to nie tylko skuteczność, ale również detal, który pomoże nam budować niezwykłą atmosferę podczas wieczornej uczty z najbliższymi.Zestaw akcesoriów do grillowania

No dobrze, kiedy rozpalanie mamy już za sobą i z radością na twarzy patrzymy na żar - to znak, że nadszedł czas, by przejść do kolejnego etapu i rozpocząć grillowanie. Wybierając odpowiedni zestaw akcesoriów do grillowania, zawierający w roli głównej fartuch, dzięki któremu już od początku spotkania możesz czuć się jak najlepszy szef kuchni i grillmistrz. Oczywiście dobry wygląd to nie wszystko. Ogromną zaletą fartucha w połączeniu z rękawicami jest to, że przyrządzanie grillowanych przysmaków jest po prostu bardziej komfortowe.

Warto przejrzeć również inne praktyczne akcesoria do grilla, takie jak ruszt do ryb, stojak na kurczaka, emaliowana tacka, kamień do pizzy czy wszelkiego rodzaju szczypce i widelce.

Odpowiednie akcesoria do grilla ułatwią Ci pracę, pozwolą czerpać jeszcze więcej przyjemności z grillowania, a co najlepsze - sprawią, że Twoi znajomi będą przekonani, że skoro robisz to z takim przekonaniem - musisz znać się na rzeczy, a przysmaki na pewno będą smakować doskonale.

Jeżeli kiedykolwiek zdarzyło Ci się organizować imprezę w domu lub ogrodzie - na pewno znasz tę najmniej przyjemną część wieczoru, jaką jest… sprzątanie. Wszystko smakowało nieziemsko, goście wyszli zadowoleni i jeszcze przy wyjściu mówią Ci, że może warto byłoby zająć się grillowaniem profesjonalnie. Jednym słowem - masz za sobą udany wieczór. A teraz trzeba usunąć resztki popiołu i tłuszcz. Chyba tylko dla nielicznych jest to zadanie przyjemne. Na szczęście w Majowo zadbaliśmy również o ten etap. Odpowiednia szczotka do grilla z miedzianym drutem pozwoli Ci na sprawne usunięcie zanieczyszczeń i szybkie przygotowanie grilla do następnego użycia. Nie musisz martwić się tym, że gąbka zamiast czyścić, tylko rozciera brud. Wybierz odpowiednie akcesoria i ciesz się udanym spotkaniem - od przygotowania do zakończenia.

Pamiętaj, że szczegółowe informacje na temat zestawów, poszczególnych modeli oraz ich funkcji i zastosowań znajdziesz w opisach produktów.

________________________________________

Huśtawki - Namioty - Zestawy ogrodowe - Krzesła ogrodowe - Stoły ogrodowe