Duży grill węglowy – spędź więcej czasu przy stole! | Majowo.pl
  • Obniżka

WISZĄCY GRILL NA TRÓJNOGU

Cena podstawowa 229,00 zł -30,00 zł Cena 199,00 zł
Grill z wiszącym rusztem pozwala na przyrządzenie urozmaiconych potraw bez konieczności wyznaczania specjalnego miejsca na palenisko.

Duży grill węglowy – spędź więcej czasu przy stole!

Maj zbliża się wielkimi krokami. Tymczasem marzec w pełni, a Ty zastanawiasz się nad tym, kiedy rozpocząć sezon grillowy? Faktycznie już niedługo nadejdzie ten czas, kiedy wszystkie ogródki dookoła zaczną pachnieć grillowanymi kiełbaskami. Przygotuj się dobrze na sezon. Zacznij od sprawdzenia, w jakim stanie jest Twój grill węglowy. Jeśli jest jeszcze w całkiem dobrej formie, to w zasadzie sezon możesz zacząć od teraz. Jeśli jednak wymaga natychmiastowego ratunku, to zwyczajnie odwiedź nasz sklep i wyposaż się w profesjonalny sprzęt. Może nieco zdziwi Cię to stwierdzenie, ale duży grill węglowy pozwoli Ci lepiej odpocząć w gronie bliskich osób. Zamiast biegać, żeby zadbać o każdego gościa, wyposaż się w dużych rozmiarów sprzęt, który zrobi to za Ciebie.

 

Stabilny duży grill węglowy

Duży grill węglowy to taki, który pozwoli Ci przygotować posiłek dla przynajmniej sześciu osób jednocześnie. Jeśli duży, to i stabilny, a takie rozwiązania są szczególnie dobrze przyjmowane wśród osób, które grillują na trawiastym podłożu. Sprzęt zawsze może nieco się przechylać, a wtedy smaczne jedzenie może nie trafić do spragnionych żołądków. Lepiej zadbać o to, aby podłoże nie miało wpływu na atmosferę na przyjęciu.

 

Budowa dużego grilla węglowego

Pierwsze wersje grilla węglowego wyglądały zupełnie inaczej niż te, które znamy dziś. Posiadały, co prawda, te same elementy, ale ich wykonanie było zupełnie inne. Mimo to to właśnie na tych prototypach dzisiaj się wzorujemy. Pierwszym elementem takiego grilla jest pokrywa. Dzięki niej można regulować temperaturę na ruszcie. Odpowiada ona za przepływ powietrza.

Następny element to ruszt, czyli część, na której bezpośrednio kładzie się mięso. Te współczesne są wyjmowane, aby można było zdjąć mięso lub wygodnie dołożyć węgla. Wyjmowany ruszt łatwiej też wyczyścić, a czyszczenie zaleca się po każdym użyciu. Misa na popiół to trzecia istotna część grilla węglowego. Musi być odpowiednio głęboka, aby popiół nie stykał się z grillowanym mięsem.

 

Duży grill węglowy to więcej czasu dla siebie

Duży grill ma w zasadzie same plusy. Obsługując jednocześnie większą ilość osób, masz więcej czasu, żeby siedzieć z nimi przy stole. A tego właśnie nam dzisiaj brakuje. Czasu na przyjemne rzeczy. Czasu w gronie najbliższych. Czasu dla siebie. Ile razy w czasie imprezy musisz wstawać od stołu, aby przełożyć kolejną i kolejną turę mięsa? Do tej pory dzieliłeś porcje tak, aby każdy zjadł przynajmniej po jednym ciepłym kawałku i czekał na następny? To pewnie nieco irytujące. Zainwestuj w dużego grilla, dzięki któremu jedzenie przygotuje się… samo. A Ty będziesz się nim cieszył tak, jakbyś był swoim własnym gościem.

 

Duży grill węglowy, jaki możesz znaleźć w naszym sklepie, to dobry pomysł na to, żeby zaoszczędzić sporo czasu i energii. Lubisz potrawy z grilla, ale wolisz dłużej siedzieć z gośćmi przy stole zamiast biegać na zewnątrz, żeby pilnować poszczególnych tur mięsa? Zapewnij sobie komfort podczas imprezy i zaplanuj tylko jedną turę grillowych potraw! Połóż na grillu wszystko, co chcesz, a potem zdejmij to i postaw na stole, racząc się pysznościami razem z bliskimi.