Wisząca huśtawka leżaczek w kolorze czerwonym to doskonały wybór miejsca do zabawy dla dzieci.
  • Obniżka

CZERWONA HUŚTAWKA DLA...

0 Opinie 
Cena podstawowa 179,99 zł -10% Cena 161,99 zł
Czerwona huśtawka bocianie gniazdo to doskonałe miejsce dla dziecka zarówno w ogrodzie, jak i w domu.
Szara huśtawka ogrodowa z daszkiem chroniącym przed słońcem.

SZARA HUŚTAWKA OGRODOWA Z...

1 Opinie 
Cena 999,00 zł
Szara huśtawka ogrodowa posiada funkcję rozkładania oparcia do pozycji leżącej, co pozwala na chwile wytchnienia w dowolnej pozycji. Szczegółowe...
  • Wyprzedaż!

3-OSOBOWA MULTIFUNKCYJNA...

0 Opinie 
Cena podstawowa 1 299,00 zł -300,00 zł Cena 999,00 zł
Huśtawka ogrodowa z moskitierą doskonale sprawdza się w letnie wieczory na świeżym powietrzu.

Huśtawki dla dzieci

Huśtawka dla dzieci to sposób na wyjątkowe spędzanie czasu i doskonałą zabawę. Bazujące na tak prostym ruchu korzystanie z huśtawki dostarcza najmłodszym ogromnych pokładów radości oraz może służyć jako niezawodna i skuteczna forma odpoczynku.

Pozwól najmłodszym korzystać z zabawy, która była dla Ciebie najlepszą formą rozrywki w dzieciństwie. Klasyczne huśtawki to sprawdzony sposób na oderwanie ich sprzed ekranów różnych elektronicznych urządzeń.Huśtawka dla dzieci - jaką warto wybrać?

Liczba rodzajów huśtawek jest naprawdę spora. Możesz wybrać dla swojej pociechy taki model, który będzie najlepiej odpowiadał jego gustowi - albo taki, który dobrze wspominasz z czasów własnego dzieciństwa. W ofercie Majowo znajdziesz sprawdzone rozwiązania, które zapewnią najmłodszym niesamowitą zabawę.

Huśtawka dla dzieci typu bocianie gniazdo to jeden z naszych ulubionych typów. Oparte na czteroczęściowej ramie zabezpieczone piankowo siedzisko o średnicy 95 centymetrów, zawieszone na linach o regulowanej długości to równie proste, co fantastyczne rozwiązanie. Część naszych klientów pewnie doskonale pamięta taką formę huśtawki, z tym że prawdopodobnie w dzieciństwie korzystali z niej w nieco innej formie. Na szczęście - w naszej ofercie znajdziecie huśtawki, które jednocześnie dostarczają świetnej zabawy oraz są naprawdę bezpieczne ze względu na swoje solidne wykonanie.

Drugim popularnym typem, który gorąco Wam polecamy, jest huśtawka dla dzieci, która przypomina klasyczne huśtawki ogrodowe dla dorosłych. Tyle tylko, że jest nieco mniejsza i najczęściej znajdziecie ją w typowo dziecięcych wzorach.Czy huśtawka dla dzieci to ważny element ogrodu?

W Majowo staramy się prezentować Wam produkty, które odpowiadają na Wasze potrzeby i dzięki temu, sprawią, że każda chwila spędzona w ogrodzie będzie jeszcze bardziej wyjątkowa. Jeżeli szukasz huśtawki ogrodowej dla dzieci - znajdziesz u nas produkty, które naszym zdaniem są warte uwagi i będą świetną inwestycją. A skoro mówimy o inwestycjach - dlaczego warto nabyć huśtawkę dla dzieci?


Powodów jest co najmniej kilka. Chcemy jednak skupić się nad tym, w jaki sposób możecie sprawić, że w ogrodzie znajdzie się specjalne miejsce dla najmłodszych. A w połączeniu z zestawem mebli czy innego wyposażenia lub akcesoriów, huśtawka dla dzieci sprawi, że ogród będzie po prostu kompletny. Od teraz nie musicie martwić się tym, że jedyną rozrywką dla Waszych pociech jest elektronika. W tych najprostszych rozwiązaniach przynoszących świetną zabawę kryje się ogromny potencjał - zresztą sami doskonale wiecie, jak dobrze można bawić się nawet najprostszymi zabawkami, kiedy wykorzystujemy choćby odrobinę wyobraźni.

________________________________________

Zestawy ogrodowe - Krzesła ogrodowe - Stoły ogrodowe - Skrzynie ogrodowe - Huśtawki