Ławki cateringowe, czyli uniwersalny mebel składany

list W: Meble ogrodowe Na: comment Komenatarz: 0 favorite Wejścia: 134

Ławki cateringowe, czyli uniwersalny mebel składany

Przyjęcie w ogrodzie, szybki wypad za miasto czy piknik w towarzystwie natury - nic się tak nie przyda jak składana ławka cateringowa. Uniwersalność tego mebla pozwala na szerokie zastosowanie i bezproblemowe przechowywanie oraz przemieszczanie. Składana ławka to inwestycja w wygodę i długi czas użytkowania. Mimo niewielkich gabarytów i lekkości, ławka cateringowa zapewnia stabilność na różnych podłożach. 

Ławka składana

Ławka składana - zalety

Ławka cateringowa to wygodny i wielofunkcyjny mebel cateringowy. Łatwy w przemieszczaniu, a przy tym wygodny. Do największych zalet ławki składanej należą:

  • Lekkość - niewielka waga ławek składanych przyczynia się do komfortu użytkowania

  • Łatwość składania - bezproblemowe składanie pozwala na szybkie zorganizowanie miejsc siedzących, niezależnie od panujących okoliczności

  • Łatwe przechowywanie - na tę cechę składają się możliwość składania i lekkość, które zapewniają bardzo łatwe przemieszczanie ławek cateringowych oraz ich przechowywanie

  • Stabilność - jest gwarancją komfortowego i bezpiecznego użytkowania. Ławka cateringowa sprawdzi się na każdym gruncie. 

  • Długi czas użytkowania - składane ławki to inwestycja na długi okres czasu. Możemy je wykorzystać na wiele sposobów, dzięki czemu są ciągle wykorzystywane do naszych potrzeb. 

  • Niewielkie gabaryty - pozwalają na wygodne użytkowanie, a jednocześnie łatwe przenoszenie i przechowywanie. 

  • Wielofunkcyjność - ławka cateringowa nie musi służyć tylko do siedzenia. Znakomicie sprawdzi się także jako stolik na jedzenie czy napoje. 

Zestaw kateringowy

Gdzie najlepiej sprawdzą się ławki cateringowe?

Składana ławka to niedroga inwestycja, pozwalająca na wykorzystanie w różnych sytuacjach. Ten wielofunkcyjny mebel nada się do ogrodu, ale i do wewnątrz. Łatwość przechowywania pozwala na zabranie ławki składanej w każde miejsce i zapewnienie komfortu użytkowania. Oprócz spełnienia standardowej funkcji, jaką jest siedzenie, ławka może posłużyć za stolik lub przyrząd do ćwiczeń fizycznych dla dzieci. Jak wykorzystać ławkę cateringową?

  • Na świeżym powietrzu

Piknik, spotkanie z przyjaciółmi lub wypad pod namiot - wszędzie tam, gdzie chcemy odpocząć. Ławka składana świetnie sprawdzi się w ogrodzie czy w plenerze, kiedy chcemy szybko zorganizować tymczasowe miejsce do siedzenia. Dodatkową zaletą jest zapewnienie siedziska nawet na niewielkich przestrzeniach. Składaną ławkę łatwo przeniesiemy w dowolne miejsce. Dzięki lekkiej konstrukcji przenoszenie nie sprawia większych problemów. Ławki cateringowe zapewniają długi czas użytkowania, dlatego świetnie nadadzą się na kilka sezonów letnich. 

  • Na przyjęciu

Składane ławki to świetny wybór na urodziny, imprezy czy przyjęcia niespodzianki. W końcu w dowolnym miejscu możemy szybko zorganizować miejsca do siedzenia, a także stół dla dużej grupy osób. Dobra stabilność to także zaleta, o której warto pamiętać. Przyjęcie możemy zorganizować w ogrodzie, ale tez wewnątrz, w końcu meble cateringowe są uniwersalne. 

  • Zabawy ruchowe dla dzieci

Ławki cateringowe można wykorzystać do zabaw dla dzieci. Oczywiście wszystkie pod nadzorem rodzica lub opiekuna! Do zabaw ruchowych, które rozwijają koordynację i wzmacniają organizm, należą marsze na czworaka po ławce lub w podporze przodem (rękami na ławce, stopami po podłodze), wyścigi z bieganiem wokół ławeczki czy marsze z podrzucaniem piłki. 

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień