Krzesła cateringowe - funkcjonalność i wygoda na każdym przyjęciu

list W: Meble ogrodowe Na: comment Komenatarz: 0 favorite Wejścia: 112

Krzesła cateringowe - funkcjonalność i wygoda na każdym przyjęciu

Krzesła cateringowe składane są szybką i wygodną opcją, zarówno dla osób organizujących domowe przyjęcia, jak i firm cateringowych. To świetny sposób na stworzenie dodatkowych miejsc, które ze względu na dostępność szerokiej oferty, możemy doskonale wkomponować w każde otoczenie. Największym atutem krzeseł cateringowych jest możliwość składania, a co za tym idzie, łatwego przechowywania. 

Krzesło składane cateringowe

Krzesła składane - najlepszy wybór na każdą okazję

Krzesła cateringowe to przede wszystkim wygoda użytkowania. Dlatego możemy je spotkać w restauracjach, a także w domowych ogródkach. Wykonane w różnych kolorach i z różnych materiałów, pozwalają na dopasowanie do każdego wystroju. Dlaczego krzesła składane cieszą się taką popularnością? Ich największą zaletą jest możliwość złożenia. Dzięki temu:

 • Możesz w szybki sposób zapewnić dodatkowe miejsca do siedzenia

 • Bez problemu złożysz niepotrzebne krzesła, co zapewni więcej miejsca

 • Złożone krzesła z łatwością przechowasz w każdym miejscu

 • Szybko schowasz krzesła w razie opadów deszczu

 • Ich lekkość pozwala na mobilne przenoszenie

Gdzie przechowywać składane krzesła?

Największą zaletą mebli cateringowych jest ich łatwość przechowywania. Ze względu na ich rozmiar i lekkość, mamy spory wybór, jeśli chodzi o ich składowanie. 

  • Garaż

   Garaż posiada większość z nas, dlatego jest to dobra opcja, jeśli chodzi o ochronę mebli składanych przed opadami, mrozem i silnym wiatrem. Nawet niewielka przestrzeń pozwoli na przechowanie składanych krzeseł w każdym momencie. 

  • Piwnica

   Piwnica to kolejny dobry wybór na przechowywanie mebli cateringowych, ale pod jednym warunkiem. Musi ona być czysta i odpowiednio zabezpieczona przed pleśnią i wilgocią. Najlepiej, gdyby nie było to miejsce podatne na kurz, aby zachować w jak najlepszym stanie nasze meble składane. Jednak zawsze możemy zabezpieczyć je pokrowcami. 


  • Strych

   Następną opcją jest strych. Jest to kolejne dobre miejsce na przechowywanie mebli cateringowych. Jednak warto mieć pewność, że dostęp do niego będzie łatwy i ulokowanie krzeseł cateringowych nie sprawi większego problemu. Oczywiście nie zapomnijmy o względnym porządku w tym miejscu, aby zapewnić najlepsza ochronę meblom składanym. 


  • Domek narzędziowy

   Domek narzędziowy możemy postawić w dowolnym miejscu w ogrodzie, więc jest to świetne rozwiązanie, które zapewni przestrzeń do przechowywania krzeseł składanych. Jest to bardzo dobry wybór, jeśli nie mamy dostępu do wcześniej wymienionych opcji. 


  • Balkon

   Balkon sprawdzi się w szybkiej organizacji miejsca na krzesła składane. Możemy je tam przechować w zimnym sezonie, gdy nie będziemy ich już regularnie używać. Najlepiej takie meble zabezpieczyć pokrowcami, aby nie narazić ich na zabrudzenie lub rdzewienie. 

Zestaw cateringowy składany

Pokrowce na krzesła cateringowe

Pokrowce na krzesła składane mogą mieć funkcję dekoracyjna, jak i ochronną. Wybór pokrowca warto rozważyć przede wszystkim pod kątek materiału, z jakiego jest zrobiony. Do najpopularniejszych należą:

  • Tkaniny lnianie - co prawda, nie da się nich idealnie wyprasować, ale z łatwością pozbędziemy się z nich plam. To, o czym warto wspomnieć przy tej tkaninie, to jej wyjątkowa cecha, która sprawia, że im dłużej pokrowiec jest użytkowany, tym ładniejszy i miększy się staje, nie tracąc na wytrzymałości. 

  • Tkaniny bawełniane - najbardziej popularna tkanina, która dostępna jest w różnych kolorach. Łatwo ją uprać w pralce, jest solidna i wytrzymała.

  • Satyna - wyróżnia się wyglądem i dostępnością kolorów. Jej zaletą jest to, że nie zbiegnie się w praniu i nie straci koloru.

  • Włókna syntetyczne - najczęstszym materiałem wykorzystywanym do produkcji pokrowców jest poliester. Jest solidny, nie traci łatwo kolorów, ale może się elektryzować. Do wad należy słaba przepuszczalność powietrza. 

  • Tkaniny bi-elastyczne - łatwo się rozciągają, dzięki czemu można je szybko i sprawnie założyć. Pokrowce z tego materiału łatwo dopasowują się do kształtu krzeseł cateringowych i wyglądają elegancko. Są dostępne w wielu wzorach i kolorach oraz, co warto podkreślić, nie wymagają prasowania. 

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień