Jak urządzić miejsce na wakacyjne garden party?

list W: Przyjęcie w ogrodzie Na: comment Komenatarz: 0 favorite Wejścia: 59

Wakacyjne garden party to rozrywka jedyna w swoim rodzaju. Niezależnie od tego, czy planujesz rozpocząć imprezę wieczorem czy w południe, mamy dla Ciebie kilka ciekawych wskazówek, dzięki którym to wydarzenie będziesz jeszcze przyjemniejsze! 

Zadbaj o imprezowy klimat

Zastanów się nad tym, co kojarzy Ci się z perfekcyjną imprezą w ogrodzie, a następnie zadbaj o to, by te elementy pojawiły się na Twoim garden party. Proponujemy rozpocząć od przygotowania balonów. To szczególnie istotne, jeżeli Twoje meble ogrodowe są w stonowanych kolorach. To łatwe i niezbyt czasochłonne zadanie, które poskutkuje tym, że absolutnie każdy poczuje, że szykuje się coś niezwykłego! Niech stanie się kolorowo!

Garden party w Twoim stylu

  3-osobowa huśtawka ogrodowa z moskitierą Indeks: CAMILA

Skoro rozpoczęliśmy od ozdób - pójdźmy o krok dalej. Jeżeli tylko pozwala Ci na to czas, koniecznie przygotuj własnoręcznie wykonane ozdoby! Możesz zrobić kolorowe chorągiewki lub papierowe i bibułowe pompony, które rozwiesisz w każdym widocznym miejscu - przy stole, przy huśtawce czy nawet na drzewach. Będzie klimatycznie, wyjątkowo i przede wszystkim - będzie dokładnie tak, jak sobie wymyślisz! 

Tablica powitalna

Niech dobra zabawa rozpocznie się wraz z pierwszym krokiem w Twoim ogrodzie. Możesz przesunąć stół ogrodowy i postawić na nim tablicę powitalną. Sprawisz, że każdy z gości poczuje się ciepło przywitany. A co więcej - przestrzeń tablicy możesz wykorzystać również do tego, by podkreślić to, jaką okazję świętujecie! 

Zadbaj o przestrzeń do odpoczynku

Nowoczesny pawilon ogrodowy z moskitierą 3x3 Indeks: PAWILON CAPRI 3x3

Jeżeli Twoje garden party będzie przebiegać w aktywny, imprezowy sposób - zadbaj o to, by Twoi goście mieli miejsce, w którym mogą odetchnąć. Jeżeli nie posiadasz pawilonu ogrodowego bądź altany, postaraj się o to, by zaaranżować przestrzeń, w której każdy z gości będzie mógł znaleźć odrobinę cienia i miejsce siedzące. Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień