Huśtawki

Huśtawki ogrodowe to należą do grupy tych produktów, o których marzył kiedyś niemal każdy. Nadszedł najwyższy czas na to, aby dodać ogrodowi jeszcze bardziej beztroskiego charakteru. W Majowo przygotowaliśmy modele dopasowane do Twojego ogrodu i do Twoich potrzeb.

Należą do kategorii wypoczynkowych, przynoszących nam błogą rozrywkę, co do których najmniejszych zastrzeżeń nie ma nawet zdrowy rozsądek. W tym prostym, powtarzalnym ruchu kryje się coś niezwykłego.Huśtawki ogrodowe - dekoracja i atrakcja

Jeżeli chcesz dodać swojemu ogrodowi niesamowitego akcentu, który jednocześnie będzie dla Ciebie miejscem błogiego odpoczynku, a także doda kilka punktów wizualnej warstwie ogrodu - huśtawki ogrodowe są właśnie tym, czego szukasz.

Przygotowaliśmy ofertę składającą się z różnych modeli. Chcemy odpowiedzieć na Twoje potrzeby w najlepszy sposób. Znajdziesz tu multifunkcyjne huśtawki ogrodowe, umożliwiające Ci czerpanie przyjemności w różnych warunkach atmosferycznych.

Niektóre modele posiadają funkcję rozkładania oparcia do pozycji leżącej, dzięki czemu możesz oddać się nawet krótkiej drzemce na świeżym powietrzu. Możesz zmieniać kąt nachylenia daszka przeciwsłonecznego, jeżeli przy okazji chcesz się opalić lub przeciwnie - jeśli chcesz uchronić się przed mocnymi promieniami słonecznymi.

Niektóre z naszych pozycji, to huśtawki ogrodowe wyposażone w odpinaną na rzepę moskitierę, która pozwoli Ci uchronić się przed brzęczącymi owadami, próbującymi zakłócić te błogie chwile.Bezpieczne i wytrzymałe huśtawki ogrodowe

W naszej ofercie znajdziesz huśtawki wykonane z różnych materiałów, o różnych stylowych wzorach i rozmaitych funkcjach. Odporne, trwałe i bezpieczne konstrukcje są najczęściej przystosowane do tego, by huśtawki ogrodowe pozwalały na komfortowe użytkowanie trzem osobom jednocześnie.

Zastanawiając się nad wyborem modelu, który będzie najlepiej odpowiadać na Twoje potrzeby - poza aspektem wizualnym - warto zwrócić uwagę także na niektóre dane techniczne. Z jakiego materiału został wykonany daszek? Jaki system siedziska zastosowano? Jakie jest maksymalne obciążenie? Z jakiego materiału wykonano konstrukcje?Huśtawka ogrodowa - dodatkowe kryteria

Każda huśtawka ogrodowa może składać się z części (przede wszystkim daszek i poduszki siedziska) wykonanych z różnych materiałów, co przekłada się na komfort użytkowania. Bardzo ważne w kontekście danych technicznych poszczególnych modeli są wymiary. Jeżeli nie dysponujesz wielkim ogrodem - dobrym pomysłem będzie zmierzenie przestrzeni, w której chcesz umiejscowić nowy nabytek. Warto docenić także dodatkowe funkcje, w jakie została wyposażona konkretna huśtawka ogrodowa, takie jak choćby specjalna półka na napoje.

To idealne miejsce nie tylko na czysty odpoczynek czy zanurzenie się w świecie, do którego zaprowadzi Cię ulubiona książka. Świetnie sprawdzi się także na spotkaniu z przyjaciółmi, zawsze jest niesamowitą atrakcją dla dzieci, a co więcej - to także bardzo dobre miejsce do spędzenia romantycznego wieczoru przy świecach i lampce wina.Huśtawka ogrodowa to uzupełnienie Twojego ogrodu

Niezależnie od tego, jak bardzo lubisz swoje wnętrze - kiedy robi się nieco cieplej - nasze myśli same uciekają na zewnątrz. Kto z nas nie ma potrzeby kontaktu z naturą, nieograniczonego odpoczynku na świeżym powietrzu? Właśnie dlatego ogród jest tak nieocenionym miejscem, a huśtawka ogrodowa pozwoli rozkołysać Ci nawet taki dzień, w którym słońce chowa się za chmurami.

To proste oderwanie nóg od grawitacji fascynuje nas od najmłodszych lat. Dzięki nowoczesnym i eleganckim modelom, możemy śmiało oddawać się rozkołysaniu myśli na łonie natury - zupełnie nie zwracając uwagi na wiek.

Odpowiednio dobrana huśtawka ogrodowa to po prostu dobra inwestycja. Zachęcamy Cię do tego, aby spokojnie zastanowić się nad tym, czego konkretnie potrzebujesz, aby później przez naprawdę długi czas czerpać przyjemność garściami. Zwróć uwagę na wykonanie, konstrukcję i wygląd huśtawki. Jeżeli tylko będziesz potrzebować pomocy - nasza obsługa z przyjemności podzieli się z Tobą dobrymi radami. Czas na zasłużony relaks z najbliższymi!

________________________________________

Bujaki - Leżaki - Hamaki - Pawilony - Parasole