ZESTAW DUŻY PARASOL 350 CM OGRODOWY GRAFIT + POKROWIEC + PODSTAWA
  • Obniżka
  • Pakiet

ZESTAW DUŻY PARASOL 350 CM...

0 Opinie 
Cena podstawowa 514,98 zł -15,98 zł Cena 499,00 zł
Zestaw duży parasol 350 cm ogrodowy - grafit + pokrowiec + podstawa do parasola ogrodowego 
ZESTAW DUŻY PARASOL 350 CM OGRODOWY ZIELONY + POKROWIEC + PODSTAWA
  • Obniżka
  • Pakiet

ZESTAW DUŻY PARASOL 350 CM...

0 Opinie 
Cena podstawowa 514,98 zł -15,98 zł Cena 499,00 zł
Zestaw duży parasol 350 cm ogrodowy - zielony + pokrowiec + podstawa do parasola ogrodowego 

Parasole

Parasole ogrodowe rozwiązują największy dylemat Polaków. O co chodzi? Posłuchajcie… W zimie czekamy na lato. W lecie chronimy się przed słońcem. Ma to swoje uzasadnienie. Nadmiar promieni słonecznych może być szkodliwy dla skóry. No i nie pozwala na swobodne czytanie nowej powieści Zafóna.

Na szczęście mamy sposób na to, żeby we własnym ogrodzie przebywać godzinami i nie martwić się zbyt dużym nasłonecznieniem. Jaki? Parasol ogrodowy! Dekoracja i praktyczne rozwiązanie w jednym. Zresztą nie tylko do ogrodu. Jeśli jesteście szczęśliwymi posiadaczami dużych balkonów albo tarasów, to takie rozwiązanie też świetnie się sprawdzi. W końcu na balkonie świeże powietrze smakuje tak samo jak w ogrodzie.

Á propos smaku. Na słoneczne dni przyda się (a nawet jest konieczne) picie sporej ilości płynów. A zatem zimna lemoniada ze słomką, kapelusz, a to wszystko pod kolorowym parasolem osłaniającym przed słońcem i dającym poczucie odosobnienia. Prawie jak na Lazurowym Wybrzeżu, ale lepiej, bo… na własnej posesji.

Parasol ogrodowy do krainy cienia

Parasol ogrodowy powinien być dostosowany do stołu, przy jakim się siedzi. To najczęstsze, bo i najbardziej praktyczne rozwiązanie. Wybierając parasole ogrodowe pod stół, trzeba kierować się przede wszystkim wielkością samego stołu, czyli ile osób się przy nim zmieści. Znając jego wymiary, da się dostosować wielkość parasola tak, aby obejmował wszystkich siedzących. Tak samo sprawdzi się w tym przypadku parasol na balkon, jak i do ogrodu. Jeśli jednak wolicie na balkonie umieścić parasol jako osobny element, to wybierzcie taki na stelażu. Parasol balkonowy będzie stał osobno, a o jego obecności będzie świadczył tylko miły cień. 

W obu przypadkach macie do wyboru parasol ogrodowy tradycyjny (o prostym stelażu) albo łamany. Tymi drugimi da się sterować w taki sposób, aby odpowiednio przysłaniać słońce. 

Parasol ogrodowy do małej przestrzeni

Ciasny, ale własny i nie zamienilibyście go na nic innego? Świetnie! W ogrodzie trzeba czuć się komfortowo i na miejscu. Nawet w ogrodzie o małej powierzchni można z powodzeniem ustawić parasol ogrodowy. Tylko trzeba wiedzieć, jaki będzie najodpowiedniejszy. Oczywiście podpowiadamy! W takim przypadku najlepszym wyjściem będzie postawienie tzw. parasola na wysięgniku. Mocuje się go od góry na wysięgniku właśnie, przez co ogranicza się wykorzystane miejsce. Zamiast skupiać swój wzrok na stelażu parasola ustawionego na samym środku ogrodu, można go skupić na stole pełnym smakołyków. 

Jeśli macie mały ogród, to świetnie. Parasol na wysięgniku obejmie cały obszar i odpowiednio go zacieni, a Wy z powodzeniem będziecie mogli spędzać tam długie upalne godziny nawet przy pracy. Czy to znaczy, że duży ogród to problem? Nic podobnego! Jeśli duży ogród, to i duży parasol. Wymiary można dobierać według potrzeb. Swoją drogą - sprawdź również produkty w kategorii parasol balkonowy

Parasol ogrodowy - ach, jak przyjemnie!

MAJrzycie o lecie bez deszczu? Mmm… Byłoby cudownie. Ale lepiej mieć solidne zabezpieczenie na wypadek, gdyby nasze gorące prośby o brak deszczu nie zostały wysłuchane. Parasol ogrodowy ochroni też przed deszczem, oczywiście. Tym bardziej warto pomyśleć o takim rozwiązaniu dla swojego ogrodu.

Uczyńcie swój ogród najprzyjemniejszym miejscem na ziemi! Nie tylko dla siebie, ale też dla swoich bliskich i znajomych, lubiących wpadać na letnie posiadówki. Przecież niewielkim nakładem pracy i z naszą pomocą możecie stworzyć miejsce urokliwe, którego nie będzie się chciało opuszczać. Parasole ogrodowe spełniają funkcję nie tylko praktyczną, bo chronią przed słońcem i deszczem. One mogą dodać uroku ogrodowej aranżacji. Różne kolory, kształty, rozmiary – wszystko można dostosować do swoich potrzeb. Tych praktycznych i tych estetycznych. Do niego odpowiedni zestaw mebli ogrodowych, drewniany stół, wokoło piękne kwiaty i przycięta trawa (czujecie zapach świeżo skoszonej?)

Parasole ogrodowe nie tylko do ogrodu

Mimo że posługujemy się nazwą „parasole ogrodowe”, nie są one przeznaczone wyłącznie do ogrodów. Można je wykorzystywać w dowolnym miejscu – byle spełniły przypisaną im funkcję. Planujecie wakacje nad morzem? Zabierzcie ze sobą swój parasol, aby osłonić się przed słońcem. Odpowiednio dobrany parasol ogrodowy pozwoli zabrać się w przeróżne miejsca. Dzięki temu będziecie mieć pewność, że zakup był trafiony!

Parasole ogrodowe to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy lubią spędzać czas w swoim ogrodzie, na własnym balkonie czy tarasie. Tym bardziej jeśli lubią to robić w towarzystwie gości. Nic nie sprawia gospodarzowi większej przyjemności niż zadowolone twarze bliskich, którzy nie chcą opuszczać jego ogrodu! I tak zapewnicie sobie imprezy do późnych godzin wieczornych w świetnym towarzystwie.