Filtruj

Filtruj według

Cena
359 1699

Kolor
więcej... mniej

Wymiary
więcej... mniej

Wyposażenie dodatkowe
więcej... mniej

Materiał
więcej... mniej

Domki narzędziowe

Domki narzędziowe

Składzik na drewno to doskonałe miejsce na przechowywanie drewna opałowego.

BLASZANY SKŁAD NA DREWNO...

local_shipping Czas wysyłki 24 godziny
359,00 zł Cena

Blaszany składzik doskonale sprawdzi się do przechowywania drewna na opał w zaciszu Twojego domu.

Domki narzędziowe

Domki narzędziowe – harmonia w ogrodzie

Jesteś złotą rączką i uwielbiasz spędzanie czasu w ogrodzie? MAJwyższy czas wyposażyć się w coś, co na zawsze uporządkowuje wszystkie Twoje narzędzia! Domki narzędziowe to doskonały sposób na to, żeby nie szukać ciągle grabek i żeby taczki miały swoje miejsce – daleko od zasięgu wzroku żony lubującej się w harmonii.

Domki narzędziowe receptą na porządek

Wiesz na pewno, że w zeszłym roku kupowałeś nowe grabki do liści? A teraz nie możesz ich znaleźć? No to mamy problem! A skoro już podjęliśmy decyzję, że problem jest wspólny, to również wspólnie go rozwiążemy! Na nic się zda lista przedmiotów, których używasz w ogrodzie, przywieszona na drzwiach do lodówki. Nie po drodze Ci pewnie także z robieniem zdjęć tego, gdzie odkładasz najdroższe narzędzia. Zamiast utrudniać sobie życie, trzeba je ułatwiać! A my mamy na to sposób. Domek ogrodowy, który wygląda elegancko i dodaje uroku zieleni, wśród której się znajduje, to strzał w dziesiątkę, jeśli chodzi o sposób na przechowywanie narzędzi ogrodowych.

Domki narzędziowe potrafią zdziałać naprawdę dużo dobrego! Dzięki nim każde wejście do ogrodu będzie się wiązało z poczuciem idealnego porządku – a tam, gdzie porządek, chętniej spędzamy czas.

Do czego wykorzystać domki narzędziowe?

Kupiłeś duży domek na narzędzia, a teraz nie masz co w nim przechowywać? Chyba nie ma mniejszego problemu na świecie! Przecież tam można trzymać w zasadzie wszystko – może tylko nie chowaj tam prezentu kupionego na długo przed urodzinami żony, wiesz, jak może się to skończyć J Jeśli grabki i szpadelki, a nawet taczki zagrzały swoje miejsce i potrzebują kompanów, to w domku narzędziowym możesz równie dobrze schować krzesła ogrodowe podczas deszczu czy domek dla lalek córki, który za żadne skarby nie chce zmieścić się w garażu. Doniczki do domowych kwiatków – tu też jest ich miejsce.

Do czego jeszcze można wykorzystać domek na narzędzia? Zrób z niego składzik drewna! Po co budować kolejne zadaszone miejsca, skoro domek ogrodowy doskonale spełni taką funkcję? A na dodatek jak on pięknie wygląda!

Twój ogród jest dopiero w fazie aranżacji? To po pierwsze potrzebujesz mnóstwa narzędzi, a po drugie stanowi on wyMAJrzone miejsce zabaw dla Twoich dzieci! Gdzie szukać kryjówki podczas zabawy w chowanego? Oczywiście, że między mnóstwem narzędzi, krzeseł, stołów i innych przedmiotów ogrodowych. A najlepsze w tym jest to, że takiego rozwiązania nie musisz dzieciakom narzucać. Same na to wpadną!

Jakie domki narzędziowe wybrać?

Oferta domków narzędziowych jest spora. Możesz wybierać spośród domków drewnianych, metalowych, a nawet plastikowych. Które najlepiej wkomponują się w ogród? Na to pytanie Ci nie odpowiemy – każdy ogród ma swój indywidualny charakter. Jeśli masz trochę drzew, a przy tym stoły i krzesła ogrodowe z drewna, to drewniany domek na narzędzia wpisze się idealnie w przydomowy krajobraz. A jeśli stawiasz na inne materiały, to bez problemu możesz wybierać spośród pozostałych dwóch rodzajów.

Możesz też zdecydować, czy chcesz samodzielnie postawić mały budynek w ogrodzie, czy wolisz, żeby zrobiła to ekipa montażowa. Jeśli masz już syna i zasadziłeś w swoim ogrodzie drzewo, to zgodnie z polską tradycją pierwsza opcja jest chyba bardziej wskazana J

Nastrój się na przyszły sezon letni i postaw w ogrodzie domek na narzędzia. Podziękujesz sam sobie za tak genialne rozwiązanie dla ciągle ginących narzędzi.

________________________________________

Dla dzieci - Meble ogrodoweWypoczynekPawilony i parasoleGrillowanie

 

Zobacz więcej