Filtruj

Filtruj według

Cena
359 1699

Kolor
więcej... mniej

Wymiary
więcej... mniej

Wyposażenie dodatkowe
więcej... mniej

Materiał
więcej... mniej

Domki narzędziowe

Domki narzędziowe

Domek narzędziowy metalowy z rozsuwanymi drzwiami i otworami wentylacyjnymi.
  • %

NOWOCZESNY DOMEK...

local_shipping Czas wysyłki 24 godziny
1 399,00 zł Cena podstawowa 1 599,00 zł Cena

Nowoczesny schowek ogrodowy do przechowywania sprzętu i narzędzi ogrodowych.

Składzik na drewno to doskonałe miejsce na przechowywanie drewna opałowego.

DREWUTNIA - BLASZANY SKŁAD...

local_shipping Czas wysyłki 24 godziny
359,00 zł Cena

Blaszana drewutnia doskonale sprawdzi się do przechowywania drewna na opał w zaciszu Twojego domu.

Domki narzędziowe

Domki narzędziowe – harmonia w ogrodzie

Jesteś złotą rączką i uwielbiasz spędzanie czasu w ogrodzie? MAJwyższy czas wyposażyć się w coś, co na zawsze uporządkowuje wszystkie Twoje narzędzia! Domki narzędziowe to doskonały sposób na to, żeby nie szukać ciągle grabek i żeby taczki miały swoje miejsce – daleko od zasięgu wzroku żony lubującej się w harmonii.

Domki narzędziowe receptą na porządek

Wiesz na pewno, że w zeszłym roku kupowałeś nowe grabki do liści? A teraz nie możesz ich znaleźć? No to mamy problem! A skoro już podjęliśmy decyzję, że problem jest wspólny, to również wspólnie go rozwiążemy! Na nic się zda lista przedmiotów, których używasz w ogrodzie, przywieszona na drzwiach do lodówki. Nie po drodze Ci pewnie także z robieniem zdjęć tego, gdzie odkładasz najdroższe narzędzia. Zamiast utrudniać sobie życie, trzeba je ułatwiać! A my mamy na to sposób. Domek ogrodowy, który wygląda elegancko i dodaje uroku zieleni, wśród której się znajduje, to strzał w dziesiątkę, jeśli chodzi o sposób na przechowywanie narzędzi ogrodowych.

Domki narzędziowe potrafią zdziałać naprawdę dużo dobrego! Dzięki nim każde wejście do ogrodu będzie się wiązało z poczuciem idealnego porządku – a tam, gdzie porządek, chętniej spędzamy czas.

Do czego wykorzystać domki narzędziowe?

Kupiłeś duży domek na narzędzia, a teraz nie masz co w nim przechowywać? Chyba nie ma mniejszego problemu na świecie! Przecież tam można trzymać w zasadzie wszystko – może tylko nie chowaj tam prezentu kupionego na długo przed urodzinami żony, wiesz, jak może się to skończyć J Jeśli grabki i szpadelki, a nawet taczki zagrzały swoje miejsce i potrzebują kompanów, to w domku narzędziowym możesz równie dobrze schować krzesła ogrodowe podczas deszczu czy domek dla lalek córki, który za żadne skarby nie chce zmieścić się w garażu. Doniczki do domowych kwiatków – tu też jest ich miejsce.

Do czego jeszcze można wykorzystać domek na narzędzia? Zrób z niego składzik drewna! Po co budować kolejne zadaszone miejsca, skoro domek ogrodowy doskonale spełni taką funkcję? A na dodatek jak on pięknie wygląda!

Twój ogród jest dopiero w fazie aranżacji? To po pierwsze potrzebujesz mnóstwa narzędzi, a po drugie stanowi on wyMAJrzone miejsce zabaw dla Twoich dzieci! Gdzie szukać kryjówki podczas zabawy w chowanego? Oczywiście, że między mnóstwem narzędzi, krzeseł, stołów i innych przedmiotów ogrodowych. A najlepsze w tym jest to, że takiego rozwiązania nie musisz dzieciakom narzucać. Same na to wpadną!

Jakie domki narzędziowe wybrać?

Oferta domków narzędziowych jest spora. Możesz wybierać spośród domków drewnianych, metalowych, a nawet plastikowych. Które najlepiej wkomponują się w ogród? Na to pytanie Ci nie odpowiemy – każdy ogród ma swój indywidualny charakter. Jeśli masz trochę drzew, a przy tym stoły i krzesła ogrodowe z drewna, to drewniany domek na narzędzia wpisze się idealnie w przydomowy krajobraz. A jeśli stawiasz na inne materiały, to bez problemu możesz wybierać spośród pozostałych dwóch rodzajów.

Możesz też zdecydować, czy chcesz samodzielnie postawić mały budynek w ogrodzie, czy wolisz, żeby zrobiła to ekipa montażowa. Jeśli masz już syna i zasadziłeś w swoim ogrodzie drzewo, to zgodnie z polską tradycją pierwsza opcja jest chyba bardziej wskazana J

Nastrój się na przyszły sezon letni i postaw w ogrodzie domek na narzędzia. Podziękujesz sam sobie za tak genialne rozwiązanie dla ciągle ginących narzędzi.

________________________________________

Dla dzieci - Meble ogrodoweWypoczynekPawilony i parasoleGrillowanie

 

Zobacz więcej