Parasol tarasowy - nowoczesne i ergonomiczne parasole tarasowe

Parasole tarasowe

Słońce, mimo że je kochamy, potrafi nieźle dać się we znaki. Zwłaszcza wtedy, gdy skuszeni piękną pogodą, chcemy spędzić trochę czasu na zewnątrz. Słońce świecące w samą twarz odbiera przyjemność tej chwili, dlatego warto przygotować się na tę okoliczność. Parasol tarasowy to rozwiązanie dedykowane właśnie do tego miejsca – sposób mocowania, ustawiania, możliwość dobrania go do aranżacji tarasu, a także możliwość dowolnej modyfikacji ramienia są dobrane tak, aby korzystanie z niego było jak najbardziej wygodne.

Parasol tarasowy to spełnienie marzeń tych wszystkich, którzy chcieliby w spokoju i w cieniu spędzić trochę czasu na świeżym powietrzu.

Jaki parasol tarasowy wybrać?

W naszej ofercie znajduje się sporo parasoli. Domyślamy się, że możesz mieć problem z wybraniem tego konkretnego, dlatego śpieszymy z pomocą. Przede wszystkim odpowiedz sobie na pytanie, jak długo ma Ci posłużyć parasol tarasowy. Jeśli nie zamierzasz zmieniać go co sezon lub dwa, postaw na solidne rozwiązania. Wybierz taki, który powstał z najlepszych materiałów, a wtedy inwestycja finansowa zwróci się w postaci bardzo dużej wytrzymałości.

Masz problem z kolorem? Podpowiadamy, że jasne kolory lepiej wyglądają po wielu latach użytkowania. Wiadomo, że słońce powoduje blaknięcie barw, dlatego lepiej odpuścić sobie te ciemne. Jasna barwa ma też ten plus, że nie nagrzewa się tak bardzo jak ciemna, co również jest ważne podczas upalnego lata.

Parasol tarasowy a wygląd tarasu

Parasol tarasowy przysłuży się nie tylko do osłaniania twarzy osób, które przebywają na tarasie. Sprawdzi się również do ochrony przed działaniem promieni słonecznych na wszelkie elementy znajdujące się na tarasie. Mowa tu choćby o krzesłach czy stołach tarasowych. Słońce sprawia, że kolory blakną, a przez to meble tracą urok i trzeba je częściej odnawiać. Aby się przed tym zabezpieczyć, można wykorzystać sporych rozmiarów parasol na taras. Zasłoni on wszystko, co trzeba. Pozwoli wprowadzić na taras niepowtarzalny klimat.

Wydaje Ci się, że aranżacja tarasu nie pozwala Ci wprowadzić dodatkowych elementów? Dlaczego? Nawet niewielkich rozmiarów parasol tarasowy spełni swoje zadanie, a Ty nie będziesz musiał martwić się zbyt wieloma elementami aranżacyjnymi.

A jeśli jesteś miłośnikiem nowych rozwiązań i zarazem dbasz o design miejsc, w których spędzasz czas, to parasol na taras będzie Twoim sprzymierzeńcem. Wybieraj spośród wielu opcji. W naszej ofercie znajdują się parasole wpisujące się w przeróżne style. Dzięki temu możesz je dobrać do mebli i stworzyć niepowtarzalny klimat na swoim tarasie.

Masz dwie możliwości. Parasol tarasowy możesz dopasować do wyglądu swoich mebli albo postawić na kontrast, wybierając parasol w zupełnie innym stylu. Mało to odkrywcze, prawda? Teoretycznie tak, jednak biorąc pod uwagę to, że niektórzy boją się mieszać style, postanowiliśmy Wam ułatwić tę decyzję. Mieszajcie style, bawcie się nimi, jeśli tylko jest taka potrzeba!

Parasol na taras to must have każdego tarasu wystawionego na mocne działanie promieni słonecznych. Jeśli lubisz na nim poczytać lub po prostu posiedzieć, zaopatrz się we wszelkie narzędzia czyniące ten czas swobodniejszym i bardziej komfortowym.