Duże parasole ogrodowe – praktyczność i estetyka w jednym
Niebieski parasol do ogrodu z szeroką czaszą oraz funkcją obrotu o 360 stopni.
  • Obniżka

DUŻY PARASOL OGRODOWY - 3,5M NIEBIESKI

Cena podstawowa 999,00 zł -100,00 zł Cena 899,00 zł
Duży parasol tarasowy jest podstawą wyposażenia ogrodu - pozwala na komfortowy relaks w przydomowym zaciszu.
Duży parasol ogrodowy w kolorze fuksja z podstawą krzyżową i regulacją kąta nachylenia czaszy.
  • Obniżka

DUŻY PARASOL OGRODOWY - 3,5M FUKSJA

Cena podstawowa 999,00 zł -100,00 zł Cena 899,00 zł
Duży parasol tarasowy jest podstawą wyposażenia ogrodu - pozwala na komfortowy relaks w przydomowym zaciszu. fgh dfgh dfg

Duże parasole ogrodowe

Duże parasole ogrodowe dodatkiem do umeblowania

Duże parasole ogrodowe chronią przed nadmierną ekspozycją nad słońce, a także zapewniają przyjemniejsze korzystanie z czasu na zewnątrz. Sprawdź, jaką ofertę dla Ciebie przygotowaliśmy.

Długie letnie dni pozytywnie nastrajają do tego, by jak najwięcej czasu spędzać na świeżym powietrzu. Właśnie dlatego tak wielu z nas pragnie stworzyć sobie przestrzeń do odpoczywania na zewnątrz. Poświęcamy mnóstwo czasu, żeby doprowadzić do porządku nasze ogrody. Sadzimy kwiaty, wyrównujemy trawnik, co jakiś czas go kosząc. Do tego aranżujemy miejsce do siedzenia – kupujemy wymarzone fotele, krzesła, stoły, ławki i wszystko, co potrzebne do komfortowego spędzania czasu w ogrodzie (swoją drogą to wszystko można oczywiście znaleźć w naszym sklepie).

A kiedy już przygotujemy wszystko, co niezbędne, nadchodzi czas na testowanie zakupionych produktów! Zapraszając gości i popijając kawę na nowych fotelach ogrodowych, dostrzegamy potrzebę dołożenia jeszcze jednej ważnej rzeczy. Bo przecież słońce jest cudowne, ale nie w nadmiarze. Tak, tak, dobrze myślisz. Chodzi oczywiście o parasole ogrodowe, które mają uprzyjemnić czas spędzany na zewnątrz – bez względu na to, czy robisz to na balkonie, tarasie czy w środku ogrodu. Duży parasol ogrodowy pozwoli Ci osłonić się przed promieniami słonecznymi, które mogą skutecznie utrudniać czytanie gazety czy surfowanie po internecie.

Duże parasole ogrodowe dostępne są w wielu wersjach. Te nowoczesne do kupienia w naszym sklepie zachwycają prostą konstrukcją, tak samo prostymi wzorami oraz profesjonalnym wykonaniem. Minimalizm to jeden z najpopularniejszych stylów dzisiejszego świata, dlatego i u nas zaopatrzysz się w minimalistyczne parasole ogrodowe. A jeśli wolisz nieco bardziej rzucające się w oczy – wystarczy, że zerkniesz na nasze propozycje.

Duże parasole ogrodowe – zwróć uwagę na szczegóły

Duże parasole ogrodowe pozwalają na zacienienie sporej części balkonu, tarasu czy ogrodu. Dzięki temu przebywając na zewnątrz, nie jesteś nadmiernie wyeksponowany na działanie promieni słonecznych. Wybierz duży parasol, który cechuje się wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów, dzięki temu nie będziesz musiał zbyt szybko zastanawiać się nad zakupem kolejnego. Dobre materiały nie wyblakną ani nie zniszczą się zbyt szybko, będąc ciągle pod działaniem promieni słonecznych. Ponieważ parasole ogrodowe stale są umieszczone na zewnątrz, działa na nie wiele czynników atmosferycznych. Im lepszy materiał, tym większa pewność, że parasol przetrwa przez kilka następnych sezonów. Dobry materiał wpływa na lepszą funkcjonalność parasola.

Zwróć również uwagę na to, w ilu punktach parasol da się regulować. Im więcej ich jest, tym bardziej da się go dostosować do potrzeb – w zależności od tego, z której strony świeci słońce, ile osób ma on osłaniać itd.

Okrągłe, kwadratowe, prostokątne – wybór parasoli ogrodowych dużych jest niemały, dlatego bez problemu możesz dobrać coś, co wpasuje się w aranżację Twojego ogrodu. Być może dobrze dobrany duży parasol ogrodowy doda tej aranżacji dodatkowego smaku i to on jako pierwszy zwróci uwagę przybyłych gości.

Bez względu na to, jaki styl będzie miał Twój duży parasol do ogrodu, najważniejsze jest to, aby spełniał przypisaną mu funkcję. Jeśli dobrze przemyślisz wybór, a potem skorzystasz z naszych podpowiedzi oraz z szerokiej oferty produktów, jaką zawarliśmy na stronie internetowej, na pewno wybierzesz to, co spełnia Twoje oczekiwania. Mroczki przed oczami, zbyt mocna opalenizna, a może nawet dreszcze? Żaden z tych skutków zbytniej ekspozycji na słońce Ci nie grożą, jeśli dobierzesz profesjonalny sprzęt.