Leżak grawitacyjny z zagłówkiem w kolorze czarny - wygodny odpoczynek
  • Obniżka

CZARNY LEŻAK OGRODOWY Z...

Cena podstawowa 179,99 zł -20,00 zł Cena 159,99 zł
Czarny leżak ogrodowy to wybór dla osób ceniących sobie jakość i komfort podczas relaksu na świeżym powietrzu. 

Leżaki składane

Leżaki składane to meble ogrodowe znane od lat. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wykorzystywać je w nowoczesnych aranżacjach i w nowoczesnym designie.

Pobyt na plaży nie może się odbyć bez leżaka składanego. Dzięki niemu można wygodnie się ułożyć na piasku (ale nie bezpośrednio na nim) i opalać się, czytać, po prostu cudownie spędzać czas. I mimo że bez leżaka składanego też dałoby się spędzić wakacje, to nasuwa się pytanie: właściwie to po co? 

Komfort użytkowania leżaka składanego

Leżaki składane to akcesoria, które przydają się nie tylko na plaży. Równie dobrze sprawdzą się w domowym ogrodzie, kiedy słońce będzie kaskadami spływało na cały świat. Pięknie to zabrzmiało, prawda? Dużo piękniej będzie, jeśli to wszystko przeżyjemy na własnej skórze. I to dosłownie! Skóra wystawiona na działanie promieni słonecznych (oczywiście z umiarem) na leżaku składanym nie tylko nabierze ładnych kolorów, ale także odpocznie.

Komfort użytkowania leżaka składanego zależy w dużej mierze od jego wagi. Trzeba wypośrodkować ciężar leżaka, aby z jednej strony nie chwiał się na boki podczas leżenia na nim, a z drugiej nie był kłopotliwy w przenoszeniu. Wybierając wagę, która Ci odpowiada, zapewniasz sobie komfort podczas użytkowania. To ważne, ponieważ prawdopodobnie będziesz używał leżaka nie tylko obok domu, ale także na wyjazdach. 

Zalety użytkowania leżaków składanych

Zalety leżaków składanych obejmują dużo więcej niż samo pełnienie przypisanej im funkcji. Oprócz samego opalania pozwalają także na wygodny transport. Jak sama nazwa wskazuje, da się je złożyć, czyli zmniejszyć ilość miejsca, jaką zajmują. Dzięki temu zmieszczą się w bagażniku samochodu, a w razie potrzeby również na fotelu samochodowym.

Stwórz strefę rekreacyjną z leżakiem składanym

Strefa rekreacyjna w Twoim ogrodzie brzmi nieco egzotycznie? Nie patrz takimi kategoriami. Uwierz, że to da się zrobić. Wyobraź sobie, że wchodząc do ogrodu, widzisz nie tylko mnóstwo trawy do skoszenia i krzewów do przycięcia. Obowiązki to oczywiście ważny element naszego życia, jednak nie jedyny. Po dobrze wykonanych obowiązkach trzeba odpocząć. A nic nie odpowie na te potrzeby lepiej niż leżak składany – do składania i rozkładania w dowolnym momencie i w dowolnym miejscu.

Obok leżaka koniecznie rozłóż stolik (ten też możesz znaleźć w naszym sklepie internetowym), na którym postawisz ulubione napoje, a w momentach, kiedy zmorzy Cię sen, odłożysz na chwilę książkę.

Dostosuj leżak składany do swoich potrzeb

Wybierz kolor leżaka składanego, jego wielkość, ciężar oraz design pasujący do Twojego ogrodu. Bardzo ważne jest właściwa regulacja oparcia właściwie dobrana dla zdrowia Twojego kręgosłupa. Równie istotny jest dobór materiałów. Sprawdź, ile opcji znajduje się w naszej ofercie. Wybierz tę MAJlepszą, a dzięki temu Twój ogród zmieni swoje oblicze i  stanie się przystanią odpoczynku.

Leżaki składane to możliwość zasmakowania błogiego nicnierobienia. Możesz go zabrać ze sobą zarówno na plażę, jak i na weekend za miastem. Doskonale sprawdzi się również w przydomowym ogrodzie, gdzie odegra rolę strażnika odpoczynku dla każdego członka rodziny.