Leżak ogrodowy w kolorze beżowym z zagłówkiem i podłokietnikami.
  • Obniżka

BEŻOWY LEŻAK OGRODOWY Z...

Cena podstawowa 179,99 zł -10,00 zł Cena 169,99 zł
Beżowy leżak ogrodowy to wybór dla osób ceniących sobie jakość i komfort podczas relaksu na świeżym powietrzu.
  • Obniżka

LEŻAK NA TARAS

Cena podstawowa 259,00 zł -20,00 zł Cena 239,00 zł
Leżak ogrodowy to wybór dla osób ceniących sobie jakość i komfort podczas relaksu na świeżym powietrzu.
  • Obniżka

LEŻAK OGRODOWY LUXOR

Cena podstawowa 289,00 zł -50,00 zł Cena 239,00 zł
Leżak ogrodowy to wybór dla osób ceniących sobie jakość i komfort podczas relaksu na świeżym powietrzu.
Leżak grawitacyjny z zagłówkiem w kolorze czarny - wygodny odpoczynek
  • Obniżka

CZARNY LEŻAK OGRODOWY Z...

Cena podstawowa 179,99 zł -20,00 zł Cena 159,99 zł
Czarny leżak ogrodowy to wybór dla osób ceniących sobie jakość i komfort podczas relaksu na świeżym powietrzu. 

Leżak basenowy

Leżak basenowy musi być odporny na wilgoć. Nic dziwnego, w końcu stale będzie stykał się z wodą. Jakie tworzywo sprawdzi się zatem najlepiej?

Leżak basenowy z tworzywa sztucznego

Leżak basenowy, jak sama nazwa wskazuje, będzie wykorzystywany przede wszystkim w pobliżu wody. Wpływa to bezpośrednio na fakt, że potrzeba dobrych materiałów, aby zabezpieczyć się przed ewentualnym uszkodzeniem go przez wodę. Jaki materiał sprawdzi się najlepiej? Leżak basenowy wykonany z tworzywa sztucznego jest w stanie zapewnić odpowiedni wygląd przez dłuższy czas. Niezbyt dobrym pomysłem jest wybieranie leżaków drewnianych lub technorattanowych – pomimo że można je zabezpieczyć przed szkodliwym działaniem wody, to na dłuższą metę taki materiał się nie sprawdzi. Na przykład drewno potrzebuje ciągłej pielęgnacji i konserwacji – znajdując się w pobliżu wody, będzie ciągle narażone na wilgoć. Nie wysychając, nie umożliwi przeprowadzenia odpowiedniej impregnacji.

Tworzywo sztuczne sprawdzi się w tym przypadku najlepiej, ponieważ jest całkowicie odporne na działanie wody. Nawet mając ciągły kontakt z wodą, leżak basenowy z tworzywa sztucznego nie odkształci się, nie zmieni koloru – cały czas pozostanie w takim samym stanie jak po zakupie. Meble z tworzywa sztucznego kojarzą się z niezbyt dobrą jakością. To nie do końca prawda – zwłaszcza w przypadku, kiedy każdy inny materiał mógłby zareagować źle na kontakt z wodą. Proponujemy leżaki basenowe wykonane z tworzywa sztucznego w różnych wersjach – możesz dobrać ją zgodnie ze swoimi upodobaniami. Wyglądają one bardzo estetycznie i są atrakcyjne dla oka. Plastik nie zawsze równa się z nieestetycznym wyglądem.

Leżak basenowy z tworzywa sztucznego to mebel bardzo lekki, więc bez przeszkód przestawisz go w inne miejsce, jeśli zajdzie taka potrzeba. 

Ergonomia leżaka basenowego

Wybierając leżak basenowy, trzeba kierować się przede wszystkim ergonomią. To ona wpływa na nasze samopoczucie. Dzięki ergonomii, czyli odpowiedniemu dopasowaniu oparcia leżaka basenowego do sylwetki, możliwe jest bezpieczne użytkowanie go. Ból pleców lub innych części ciała na pewno nie jest wyMAJrzonym elementem pasującym do spokojnego odpoczynku w ogrodzie.  Jeśli chcesz uniknąć wszelkich niedogodności ze strony własnego ciała, dobierz taki leżak basenowy, który pozwoli o to zadbać.

Leżaki basenowe nie tylko na basen

Leżaki basenowe wcale nie musza]ą być wykorzystywane jedynie na basenie. Równie dobrze można je umieścić we własnym ogrodzie – wybierając takie, które aranżacyjnie pasują do nieco bardziej eleganckiego stylu. Dzięki temu, posiadając własny basen ogrodowy, będziesz mógł wykorzystać ten mebel na kilka sposobów.

Leżak basenowy sprawdzi się nie tylko na pływalniach i basenach publicznych. Jeśli masz basen obok domu, to jak najbardziej możesz (a nawet powinieneś) wyposażyć się w ten mebel. Będzie on sprzyjał odpowiedniemu odpoczynkowi, nie dając Ci powodu do zmartwień – siadanie na nim nie będzie musiało być ostrożne, bo leżak basenowy jest dostosowany do kontaktu z wodą.