Jacuzzi ogrodowe - basen SPA  z przeciwprądami.

JACUZZI OGRODOWE - BASEN Z...

0 Opinie 
Cena 147 000,00 zł
Jacuzzi ogrodowe dla 8 osób połączone z basenem z przeciwprądami to doskonałe rozwiązanie dla miłośników relaksu w przydomowym zaciszu. 
Jacuzzi ogrodowe z opcją zamówienie dowolnego koloru.

JACUZZI OGRODOWE Z...

0 Opinie 
Cena 29 999,00 zł
Zamów spersonalizowaną wannę z hydromasażem. Nasz doradca pomoże Ci zaprojektować model dedykowany dla Twoich potrzeb.
Jacuzzi ogrodowe 5-osobowe na zamówienie.
Produkt niedostępny

WANNA JACUZZI DLA 5 OSÓB -...

0 Opinie 
Cena 36 900,00 zł
Spersonalizuj elementy i stwórz na zamówienie swój własny model jacuzzi. Cieszyć się relaksem w wannie z hydromasażem.

Jacuzzi ogrodowe

Jacuzzi ogrodowe i spa ogrodowe to gratka i marzenie dla wielu. Dzięki nam tych „wielu” zacznie odpoczywać w ogrodzie tak jak jeszcze nigdy! MAJrzenia są po to, żeby je spełniać! A jeśli masz do tego możliwości, to tym bardziej. My zapewnimy sprzęt, a Ty masz za zadanie spędzać czas w MAJprzyjemniejszy z możliwych sposobów! Ciągle brak konkretów? To wstęp, bo do stworzenia zapowiadanej przestrzeni trzeba się odpowiednio przygotować.

SPA ogrodowe – MAJrzenie w zasięgu ręki

SPA ogrodowe pozwoli Ci zaoszczędzić sporo czasu. Po co dojeżdżać do najbliższego kurortu, skoro można go urządzić u siebie w ogrodzie? I mieć przyjemność na wyciągnięcie ręki o każdej godzinie dnia? A do tego zachować pełną prywatność? Własne SPA pozwoli Ci korzystać z uroków ogrodu, uroków lata czy jesieni za każdym razem, kiedy poczujesz taką potrzebę. 

Wracasz zmęczony z pracy i nie chce Ci się nawet odgrzać obiadu? Wejdź na chwilę do ogrodowego jacuzzi, a wrócisz do rzeczywistości z większą dawką energii. Przyjemne bąbelki zawładną Twoim ciałem tak, że nie pozostanie mu już nic innego jak… odpuścić. Odpuścić stres.

10-minutowa kąpiel w jacuzzi ogrodowym sprawia, że do świata wracamy odprężeni i bez stresu. A co jeśli w jacuzzi spędzimy przynajmniej pół godziny? Wydaje się, że wszystkie problemy znikną, a pozostanie jedynie błogość i mnóstwo endorfin. Sprawdziliśmy! To prawda! No może tylko szef pozostaje bez zmian.

SPA ogrodowe to także doskonałe miejsce do spędzania wolnego czasu, czytania książek, popijania letniej chłodnej lemoniady. Możesz się odprężać tak samo jak w fotelu czy huśtawce z tym, że w przypadku SPA dodatkowo pozytywnie wpływasz na swoje samopoczucie i zdrowie. 

Jacuzzi ogrodowe – zaaranżuj ogród, jak chcesz

Jacuzzi ogrodowe wydaje się zbyt trudnym przedsięwzięciem? Nic bardziej mylnego. Zerknij na naszą ofertę, a okaże się, że nie trzeba dużo zachodu, żeby oglądać zachody podczas hydromasażu w ogrodzie.

Zapewniamy profesjonalny sprzęt do stworzenia jacuzzi do ogrodu w swojej prywatnej przestrzeni. Dzięki temu będziesz potrzebował dosłownie dwóch kroków, żeby znaleźć się w MAJbardziej relaksacyjnym miejscu na ziemi – w wannie z hydromasażem we własnym ogrodzie. To, co będziesz oglądał podczas relaksu, zależy już tylko od Ciebie. Czy będzie to zachód, czy wschód słońca, a może krajobraz rodzinnej okolicy?

Jakie są zalety jacuzzi ogrodowego? Przekonasz się o tym przede wszystkim na własnej skórze, ale żeby Cię zachęcić - oto kilka niepodważalnych zasad korzystania z jacuzzi:

  • obniżenie poziomu stresu,
  • relaks,
  • wywołanie dobrego samopoczucia poprzez stymulację endorfin,
  • zmniejszenie odczuwania bólu, np. bólu ścięgien, pleców,
  • pobudzenie krążenia i dotlenienie organizmu,
  • usuwanie toksyn z organizmu,
  • zmniejszenie obrzęków nóg,
  • niwelowanie napięciowego bólu głowy.

To tylko niektóre z zalet, choć mamy nadzieję, że choć trochę wyobraziłeś sobie przyjemność, jaka czeka na Ciebie w Twoim własnym przydomowym jacuzzi

Gdzie zainstalować jacuzzi ogrodowe?

Zanim kupisz jacuzzi ogrodowe, musisz się zastanowić, w jakim miejscu dokładnie je postawisz. Jaką ilością przestrzeni dysponujesz? Na jaka wielkość basenu możesz sobie pozwolić? Musisz też podjąć decyzję, czy chcesz się wyposażyć w model do użytku całorocznego, czy tylko sezonowego. 

Miejsce, w którym postawisz jacuzzi ogrodowe, musi mieć dostęp do wody - w końcu basen trzeba napełnić wodą, aby mógł spełniać swoje zadanie. Potrzebne będzie również podpięcie do odpływu  kanalizacyjnego oraz oddzielny obwód elektryczny. 

Trzeba również zwrócić uwagę na twardość gleby pod wanną z hydromasażem, którą sobie zamontujesz. Jeśli podłoże będzie zbyt miękkie, cała konstrukcja nie będzie miała dobrego podparcia. Konieczne jest ustawienie je na twardym podłożu, które zapewni bezpieczeństwo użytkowania. 

Możesz wybierać spośród szerokiej oferty – kształty, rozmiary i kolory pozwolą dopasować jacuzzi ogrodowe do rozpoczętej już aranżacji ogrodu. A jeśli dopiero zaczynasz kreowanie przestrzeni, wpisz sprzęty w swój projekt tak, żeby było wygodnie i pięknie. SPA ogrodowe przyniesie Ci dużo dobrej energii każdego dnia, kiedy zdecydujesz się z niego skorzystać. A że będziesz je mieć na wyciągnięcie ręki, to o czym tu jeszcze marzyć?