Huśtawka do pokoju

Huśtawka do pokoju to dobry pomysł? Jeśli zastanawiasz się nad tym, co wybrać, aby dać sobie odrobinę odpoczynku zrealizowanego w oryginalny sposób, to podpowiadamy, że huśtawka do pokoju to jest bardzo dobry pomysł!

 

Maj już dawno zmienił się w październik, jesień już dawno wymazała wspomnienia o lecie, a Ty myślisz tylko o tym, że Twoja ogrodowa huśtawka pójdzie w odstawkę na cały zimowy sezon? Nie martw się! Mamy do zaproponowania huśtawkę do pokoju, dzięki której zażyjesz nieco lata w czterech ścianach. Taki „mebel” w salonie to szczypta ekstrawagancji, ale jednocześnie  sposób na spełnienie MAJrzeń! Jeśli właśnie o tym MAJrzyłeś, niech nic nie stanie Ci na przeszkodzie do realizacji!

 

Huśtawka do pokoju dziecięcego

Huśtawka do pokoju dziecka wydaje się atrybutem niemal niezbędnym. Kiedy dziecko jest bardzo małe i dopiero uczy się poznawać otoczenie, spędzanie czasu na kołyszącym się w powietrzu krzesełku sprawia mu mnóstwo frajdy. Kiedy jest większe, huśtawka wciąż daje mu maksimum uśmiechu, dlatego warto udostępnić mu taką możliwość. Chwile beztroski w pochmurne dni lub moc zabawy podczas zimowych wieczorów… Ach, czy to nie brzmi niebiańsko? Gdyby nie możliwość zawieszenia huśtawki w domu, nie byłoby tyle frajdy.

 

Duża huśtawka do pokoju

Doskonale wiemy, że taka uciecha kusi również dorosłych. Dlatego i dla nich droga jest otwarta. Huśtawka do salonu to całkowicie realny pomysł! Nie musisz z niego rezygnować tylko dlatego, że jesteś dorosły. Pomyśl inaczej – najwyższy czas na to, żeby się bawić, nawet w zaciszu własnego domu. Wyobraź sobie ten błogi nastrój, kiedy masz możliwość zawiśnięcia w powietrzu na całkiem wygodnym siedzisku i poczytania jakiegoś MAJstersztyku literatury. Swoją drogą polskich noblistów coraz więcej, więc i ciekawych opcji do poznania w chwilach wytchnienia niemało.

 

Huśtawka podwieszania czy na stelażu? Nieważne, byle spełniała wszystkie Twoje oczekiwania. Jeśli zdecydujesz się na pierwszą opcję, wiedz, że huśtawka będzie podwieszana u sufitu. Musisz mieć zatem pewność, że konstrukcja Twojego domu czy mieszkania na to pozwala. Fotel podwieszony ma dużo zalet – można się na nim kołysać w swobodny sposób, bo nie ogranicza Cię stelaż. Warto w takim przypadku wydzielić dla huśtawki osobną przestrzeń w salonie lub pokoju, aby nic nie przeszkadzało w bujaniu. Huśtawki do pokoju nie sprawdzą się w każdym miejscu. Ponieważ potrzebują sporej przestrzeni, małe pomieszczenia raczej nie przyjmą ich z zadowoleniem.

Z huśtawką na stelażu jest o tyle prościej, że nie trzeba jej mocować specjalnymi uchwytami do sufitu na stałe. Można ją przenieść w dowolnym momencie, bo nie ma jednego ustalonego miejsca. W takim przypadku też konieczne jest dostosowanie sprzętu do warunków oraz wybór dobrej jakości materiałów, które zapewnią bezpieczeństwo użytkowania.

 

Huśtawka dla dziecka to nie jedyna opcja. Dla dorosłych jest tyle samo pomysłów, co i dla najmłodszych, dlatego jeśli masz w sobie jakieś dziecięce pragnienia, nie niszcz ich w zarodku. Postaw na wygodę i daj sobie chwilę relaksu w najbardziej komfortowym meblu, jaki możesz sobie wyobrazić – w huśtawce pokojowej. Do tego dołóż dźwięki ulubionej muzyki, ulubione kakao w ulubionym kubku i oderwij się od rzeczywistości. I od podłogi przy okazji.

Zapraszamy do obejrzenia oferty naszego sklepu.