Rustykalne krzesło brazylijskie ze stelażem i mocowaniem w jednym miejscu
  • Obniżka

WISZĄCE KRZESŁO...

Cena podstawowa 129,00 zł -10,00 zł Cena 119,00 zł
Fotel wiszący w stylu boho nada niepowtarzalnego charakteru dla każdego ogrodu lub tarasu.

Fotel wiszący do pokoju

Czy fotel wiszący do pokoju, przyczepiony na suficie to może być dobry pomysł? Co jest takiego w tym rozwiązaniu dekoracyjnym i praktycznym jednocześnie, że tak wielu klientów decyduje się na zakup? Wiszący fotel do pokoju to jedno z najpopularniejszych rozwiązań ostatnich czasów. Co sprawia, że powoduje on szybsze bicie serca u niejednego z nas?

 

Zalety fotela wiszącego do pokoju

Największą zaletą fotelu wiszącego jest fakt, że pozwala on na pełen relaks w bardzo wygodnej pozycji i oczywiście we własnym domu. Minusem jest z kolei to, że nie każdy może sobie na taki pozwolić w zaciszu swojego domu, a tym, co powoduje ograniczenie możliwości, jest dostępna przestrzeń. Małe mieszkanie, kawalerka czy całkowicie umeblowany salon w domu nie pozwalają… rozłożyć skrzydeł. Dlatego nie będzie miejsca na to, aby spokojnie się pokołysać i wygodnie wyciągnąć nogi (jeśli MAJrzysz o wiszącym fotelu, ale dostępna przestrzeń Ci na to nie pozwala, to pomyśl np. o wiszącym fotelu na balkon lub do ogrodu).

 

Jak wybrać fotel wiszący do pokoju?

Warto zastanowić się, jaki rodzaj mocowania się wybierze. Dostępne są dwa: mocowanie na łańcuchu i na grubej linie. To pierwsze jest w stanie utrzymać większy ciężar i w zasadzie jest pewniejszym rozwiązaniem. Z kolei lina dużo lepiej wygląda, a jej możliwości wcale nie są znacząco ograniczone. Wybierz to, co bardziej wpasowuje się w możliwości Twojej przestrzeni.

Równie ważny jest sam fotel podwieszany. Powinien być wykonany z najlepszych materiałów, aby zapewnić bezpieczeństwo użytkowania. W naszym sklepie dostępny jest szeroki wachlarz produktów – wszystkie jak najbardziej profesjonalne i bezpieczne dla użytkownika – także dla dziecka.

 

Czym różni się fotel wiszący do pokoju od zwykłego fotela?

Odpowiedź na pytanie postawione w nagłówku jest bardzo prosta. Oczywiście chodzi o to, że fotel podwieszany pozwala pobujać się z pełnym uwielbieniem dla własnego domu. Brak styczności z podłogą to pewnego rodzaju… oderwanie od rzeczywistości. Zastanów się, czy w jakimś momencie dnia masz możliwość oderwania swoich stóp od podłogi? Może wtedy, kiedy stajesz na krześle, aby zdjąć z biurowej szafy umieszczony wysoko plik dokumentów. Zapewnij sobie relaks, na jaki zasługujesz. MAJsz wątpliwości? Uwierz nam na słowo! Czytanie książki, pisanie pamiętnika, oglądanie filmu nigdy nie będzie przyjemniejsze niż wtedy, gdy w trakcie oderwiesz swoje nogi od podłogi. Schowaj się przed światem w kokonie lub kuli – to będzie Twoje pięć minut!

 

Rodzaj fotela wiszącego do pokoju

W kwestii wyglądu fotela wiszącego do pokoju masz dużą dowolność. Możesz skorzystać z wielu rodzajów. Dostępne są: fotel kokon, fotel kula, plecionki (np. rattan), fotel wykonany z tkaniny itd. Zerknij na naszą ofertę, a zaskoczy Cię ogrom dostępnych produktów.

Nie masz pomysłu na aranżację? Wydaje Ci się, że do Twojego pokoju czy salonu wiszący fotel się nie nadaje? Obejrzyj różne aranżacje, a być może któraś z nich zmieni Twoje nastawienie i pozwoli wyobraźni zadziałać.

 

Fotele wiszące do pokoju skradły serca romantyków, pragmatyków, a z pesymistów uczyniły optymistów! Spróbuj i Ty oddać się w ręce nieziemskiej przyjemności dostępnej na co dzień. Nie pożałujesz! Twój dzień będzie pełniejszy, bo już nigdy nie zrezygnujesz z popołudniowego lub wieczornego odpoczynku. Własne pięć minut stanie się dla Ciebie stałym elementem dnia.