PIŁKA DO BASENU

0 Opinie 
Cena 17,90 zł
Dmuchane piłki do basenu - niezapomniana zabawa w wodzie. Ze względu na automatyczną realizację zamówień notatki z wybranym kolorem nie będą brane...
Rodzinny ogrodowy basen dmuchany z siedziskami

RODZINNY BASEN...

0 Opinie 
Cena 219,00 zł
Duży basen familijny dmuchany wyposażony w siedziska dla dzieci. Świetny sposób na korzystanie z letniej pogody wraz z najbliższymi.
Produkt niedostępny

DMUCHANY MATERAC DO PŁYWANIA

0 Opinie 
Cena 37,00 zł
Materac dmuchany do pływania Oferta dotyczy jednego materaca dmuchanego w wybranym losowo kolorze. Ze względu na automatyczną realizację zamówień...

Zabawki do basenu

Zabawki do basenu to moc atrakcji do wyboru. Dmuchane zabawki do basenu to artykuły nie tylko dla dzieci, ale i dla dorosłych. Wspomagają aktywną zabawę.

Zabawki do basenu – sposób na urozmaicenie pływania

Gorący letni dzień, a Ty ledwo dajesz radę z upałem? Najlepszym sposobem na rozluźnienie jest wskoczenie do basenu z chłodną wodą. Taki sam sposób warto zaproponować swoim dzieciom, które nie wiedzą, jak spędzać czas z powodu gorąca. A w basenie na pewno nie będzie nudno – nieważne, czy będzie to obok domu, czy może w krytej pływalni! Tutaj jest moc zabawy – wystarczy dobrać odpowiednie dmuchane zabawki do basenu, które unosząc się na wodzie, pozwolą urozmaicić zabawę i dla dzieci, i dla dorosłych.

Zabawki do basenu tylko wzmogą chęci dzieciaków do pluskania się, dlatego warto zainwestować także w nie. Zabawki do basenu sprawią, że przebywanie w basenie będzie ciekawsze i będzie odpowiedzialne za to, że dzieci będą aktywniejsze. 

Dobrej jakości zabawki do basenu

Dmuchane zabawki do basenu wiodą prym wśród wszystkich zabawek basenowych. Unoszą się na wodzie, nie zatapiają się, dlatego stanowią doskonały dodatek do zabawy. Możesz wybierać spośród zabawek przeznaczonych osobno dla chłopców, osobno dla dziewczynek. Co ciekawe, możesz również wybrać dmuchane rzeczy do basenu, które sprawdzą się dla osób dorosłych. Przecież my również lubimy bawić się niczym dzieci, jeśli tylko znajdujemy na to chwilę wolnego czasu.

Warto zwrócić uwagę na to, aby dmuchane zabawki do basenu były dopasowane do potrzeb dzieci w określonym wieku. Mogą one z powodzeniem wspierać naukę pływania, ale też urozmaicać czas wolny spędzany w wodzie. Kupując zabawki do basenu, postaraj się wybrać te, które zostały wykonane z dobrych materiałów. Dzięki temu posłużą przez długi czas, nawet kilka sezonów i nie będziesz musiał ich wymieniać po jednej zabawie. Pamiętaj, że inwestycja w droższy produkt zawsze się zwróci i tak naprawdę będzie stanowić oszczędność.

Jakie zabawki dmuchane do basenu?

Do wyboru jest mnóstwo różnych zabawek do basenu. Jednymi z najpopularniejszych są oczywiście materace do pływania w basenach większych rozmiarów. Rzecz jasna materace służą do zabawy nie tylko dla dzieci, ale i dla dorosłych. Dzięki nim można się wygodnie ułożyć na powierzchni wody i pływać na plecach i na brzuchu. Pływając przy brzegu, możesz jednocześnie sączyć chłodzące napoje lub nawet czytać książkę.

Dmuchane materace są hitem na każdej plaży, ale też w przydomowych basenach. Pozwalają na leniwy wypoczynek, na korzystanie z promieni słońca. Dzięki materacowi można się wygodnie rozłożyć, poddając się działaniu wody.

Dla dzieci to także nie lada gratka, ponieważ mogą sobie wyobrażać, że dryfują po pełnym morzu.

Materace są dostępne w przeróżnych kształtach i kolorach, dzięki czemu można je dobrać zgodnie z potrzebą: dla dorosłych wybrać większy rozmiar, dla dzieci mniejszy. Dla dzieci dostępne są także różne wersje, jeśli chodzi o kształt. Można dobrać taki wzór, który najbardziej przypadnie dzieciom do gustu: jednorożec, niedźwiedź, a może flaming?

Zabawki do basenu dla dzieci – koła do nauki pływania

Zabawki dmuchane do basenu to także koła do nauki pływania. Te przydadzą się dzieciom, które jeszcze nie czują się pewnie w wodzie. Pomagają utrzymać się na wodzie. Dzięki nim rodzice mają pewność, że ich dziecku nic nie grozi i sami są spokojni i jego zabawę w wodzie. Dmuchane koła do pływania można wykorzystywać nie tylko w przydomowym basenie, ale także zabrać ze sobą na urlop nad morzem.

Oprócz kół do pływania dla dzieci sprawdzą się również specjalne rękawki do pływania, które wspierają utrzymywanie się na wodzie.

Zabawki do basenu dla dzieci – piłki

Skoro mówimy o zabawkach dla dzieci, to nie sposób nie wspomnieć o tej zabawce, która wychowała przecież mnóstwo pokoleń. Piłka do podstawa naszych dziecięcych zabaw, dlatego musi się znaleźć także w basenie.

Kolorowa piłka do grania w basenie to mnóstwo możliwości, które staną się doskonałym urozmaiceniem czasu spędzanego na zewnątrz. Z piłki można korzystać samodzielnie albo w grupie, tworząc drużyny. Oczywiście mogą z niej korzystać także dorośli, kiedy najdzie ich ochota na bawienie się na zewnątrz.

Dmuchane rzeczy do basenu – makaron

A słyszałeś może o czymś takim jak makaron do wody? To zabawki basenowe, które pozwalają urządzać wodne bitwy. Makaron nie bez powodu nosi taką nazwę. To długie zabawki dmuchane, które unoszą się na wodzie i mogą dziecku posłużyć zarówno do utrzymywania się na wodzie (jeśli się na nich oprze, to da radę utrzymać się na wodzie lub płynąć), jak i do niesamowitej zabawy. Są lekkie, bezpieczne, ponieważ nie mają wypełnienia jak zabawki domowe, więc można je wykorzystać na przykład jako miecze do walki. Dzieciaki na pewno będą w siódmym niebie.

Zabawki do basenu dla dzieci – krzesełka do pływania

Dobrą opcją dla młodszych dzieci jest też zakup specjalnego krzesełka do pływania. To świetne rozwiązanie, które zapewni dzieciom zabawę w wodzie, nawet jeśli nie potrafią same się na niej utrzymać, a rodzicom zapewnia spokój o to, że ich dziecko jest bezpieczne. Oczywiście trzymając dziecko w takim krzesełku, zawsze trzeba je mieć na oku.

Krzesełka do pływania dla dzieci są różne. Można wybrać opcję bogatszą lub trochę mniej urozmaiconą. Możliwe jest korzystanie z takich udogodnień jak podłokietniki, oparcie, zagłówek. Dzięki temu dziecko czuje się pewnie podczas swoich pierwszych kontaktów z wodą i nabiera pewności siebie potrzebnej do późniejszej nauki pływania.

Ilość zabawek do basenu jest nieograniczona, dlatego można wybierać spośród wielu różnych kombinacji i dobierać zabawki do siebie. Dzięki nim można lepiej wypełnić sobie czas spędzany w wodzie, ale też zadbać o bezpieczeństwo. Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie dziecka, to wybierz takie zabawki do basenu, które umożliwią mu bezpieczne utrzymywanie się na wodzie. A jeśli sam nie czujesz się pewnie, spędzając czas w basenie, wyposaż się w wygodny materac, który pomoże Ci w bezpiecznym i wygodnym utrzymaniu się na wodzie.