Rodzinny ogrodowy basen dmuchany z siedziskami

RODZINNY BASEN...

0 Opinie 
Cena 219,00 zł
Duży basen familijny dmuchany wyposażony w siedziska dla dzieci. Świetny sposób na korzystanie z letniej pogody wraz z najbliższymi.
Basen ogrodowe rozporowe
  • Obniżka

DUŻY BASEN OGRODOWY...

0 Opinie 
Cena podstawowa 969,00 zł -220,00 zł Cena 749,00 zł
Duży basen ogrodowy ze stelażem - ochłoda w upalne dni na wyciągnięcie ręki.

Baseny ogrodowe

Baseny ogrodowe, jakie znajdują się w naszej ofercie, wpisują się w potrzeby nawet najbardziej wymagających osób. Zajrzyjcie i wybierz nowy basen ogrodowy!

MAJfajniej zawsze spędzało się spotkania rodzinne u tej cioci, u której w ogrodzie stał basen ogrodowy, pamiętacie? No tak, bo przecież każdy z nas marzy o basenie. W naszej ofercie znajdują się baseny ogrodowe dużych rozmiarów, które można postawić nie tylko w ogrodzie, ale też na tarasie. Chyba zrobiliśmy Wam lato! No to MAJOWO! Skorzystajcie z naszej oferty – wybierzcie basen ogrodowy dla siebie, a wakacje nabiorą nowych kształtów. 

Baseny ogrodowe – orzeźwij się obok domu!

Potrzeba ochłodzenia się w czystej wodzie towarzyszy chyba nam wszystkim od razu, kiedy nadchodzą ciepłe dni. Wybieramy się więc na basen, na publiczne kąpieliska, a tam… tłok, niezbyt czysta woda i nieprzyjemny zapach. Jednak czego się nie robi dla odrobiny relaksu? Nawet jeśli trzeba będzie najpierw stać w kolejce po bilet wstępu, a potem szukać sobie odrobiny wolnego miejsca w zatłoczonym basenie, to warto. 

Pewnie zdziwiliście się, jak zakończyło się poprzednie zdanie. Spokojnie. Mamy dla Was inny scenariusz. Baseny ogrodowe to świetna alternatywa dla publicznych kąpielisk, gdzie nie ma ani prywatności, ani skrawka przestrzeni dla siebie. Wydaje Ci się, że to zbytni wydatek i za dużo zachodu? Nic bardziej mylnego. Sprawdź, co oferujemy, a na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. 

Basen ogrodowy współcześnie

Oferowane przez nas baseny rozporowe charakteryzują się bardzo wytrzymałą konstrukcją. Mają okrągły kształt, zwężając się ku górze. Zmieści się w nich cała rodzina, więc to najlepszy wybór do przydomowego ogrodu. Współczesne baseny w niczym nie przypominają dawnych, mało wytrzymałych konstrukcji. Są przygotowane, aby służyć przez lata. Baseny rozporowe posiadają wzmocnione ściany boczne, dzięki czemu nie ma ryzyka, że woda wypłynie lub że basen ogrodowy się przewróci. Wodę można z niego odprowadzić w prosty i szybki sposób – podłączając węża ogrodowego do zaworu spustowego. 

Basen rozporowy można rozłożyć w dowolnym miejscu. Kiedy tylko Wam się zamarzy, możecie nawet zapakować go ze sobą i zabrać na weekend na działkę. A jeśli nie planujecie wyjazdów, to możecie rozłożyć go na początku wakacji, a złożyć, kiedy zaczną spadać liście z drzew. Wygodne, prawda?

Baseny ogrodowe – basen ogrodowy dla odprężenia ciała

Posiadając basen ogrodowy, można także wpłynąć pozytywnie na swój organizm. Bo czyż pływanie i przebywanie w wodzie nie jest zbawienne dla kondycji ciała? Jest! I dlatego w kolejkach do kas basenowych ustawia się tak sporo chętnych. Woda pozwala odciążyć przemęczony kręgosłup, pozbyć się napięcia mięśniowego. Pomaga się odprężyć, zrelaksować, a następnego dnia z nową werwą wstać do kolejnych obowiązków. A to wszystko bez względu na wiek. 

Czy mamy Was przekonać czymś jeszcze? Wyprzedźcie wszystkich czekających w kolejce na basen. Przez kilka najbliższych sezonów zapomnicie zapach chloru!