Współpraca | Majowo.pl

Majowo.pl oferuje swoim klientom najwyższej jakości sprzęt ogrodowy. Stawiamy na wysoką klasę produktów, pragnąc, aby nasi klienci byli zadowoleni oraz odpowiednio przygotowani do codziennego spędzania czasu w ogrodzie. Miłość do natury, ale i zamiłowanie do wygodnego odpoczynku, nieprzerywanego warunkami pogodowymi pozwolił nam stworzyć przestrzeń, w której każdy znajdzie coś dla siebie. I w której każdy znajdzie chwilę dla siebie.

Pragniemy zaprosić wszystkich pasjonatów designu i pięknych wnętrz do współpracy z naszym sklepem internetowym. Zależy nam na tym, aby wspólnie inspirować oraz wyznaczać trendy w świecie wnętrzarskim. 

PROJEKTANCI WNĘTRZ/ ARCHITEKCI

Poszukujesz mebli, które idealnie wypełnią Twój projekt i zachwycą Twoich klientów?

Podziel się z nami swoją pasją, wykorzystaj nasze meble w swoich projektach i zarabiaj na współpracy z Majowo.pl

Chętnie podzielimy się Twoją wiedzą z klientami naszego sklepu poprzez publikację treści w naszych mediach społecznościowych, newsletterze i na kanale YouTube. 

Czekamy na Ciebie!

Kontakt: info@majowo.pl

PRODUCENCI

W Majowo chętnie wspieramy ludzi z pasją, którzy z zamiłowaniem tworzą swoje własne marki. Sami doskonale wiemy, jak ciężko jest wejść na rynek wypełniony znanymi markami. Prześlij nam katalog ze swoimi produktami i napisz kilka słów o sobie – chętnie wprowadzimy Cię do świata sprzedaży i porozmawiamy o możliwościach rozwoju! 

Kontakt: info@majowo.pl

INFLUENCERZY

W mediach społecznościowych jesteś ekspertem w swojej dziedzinie, a Twoje zdjęcia wzbudzają zachwyt wśród obserwujących? A może prowadzisz kanał na YouTube o tematyce wnętrzarskiej? 

Potrzebujesz zdjęć, inspiracji i wiedzy na temat produktów? Zapraszamy do współpracy z Majowo! 

Kontakt: marketing@majowo.pl