Stół metalowy

Stół metalowy

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji
Szklany stół ogrodowy  z prostokątnym blatem i otworem na parasol ogrodowy.

PROSTOKĄTNY STÓŁ OGRODOWY...

local_shipping Czas wysyłki 24 godziny
299,00 zł Cena

Prostokątny stół ze szklanym blatem doskonale sprawdza się podczas wspólnych posiłków na świeżym powietrzu. Otwór na parasol umieszczony jest na środku stołu, dzięki czemu ochroni on wszystkich użytkowników równomiernie.

Zestaw mebli ogrodowych dla dwóch osób.
  • %

ZIELONY ZESTAW BISTRO

local_shipping Czas wysyłki 24 godziny
169,99 zł Cena podstawowa 209,00 zł Cena

Komplet składający się z wysokiego stolika kawowego oraz dwóch krzeseł w rustykalnym stylu. Prostota i ciekawy design dopełni ogród, jak i urozmaici punkt bistro.

Nowoczesny stół ogrodowy ze...

Nowoczesny stół ogrodowy ze...

local_shipping Czas wysyłki 24 godziny
1 299,00 zł Cena

Duży stół ogrodowy ze szklanym blatem i funkcją rozkładania pozwala na zwiększenie powierzchni.

Ogrodowy stół ze szklanym blatem i otworem na parasol.
  • %

OGRODOWY STÓŁ ZE SZKLANYM...

local_shipping Czas wysyłki 24 godziny
369,99 zł Cena podstawowa 399,00 zł Cena

Stół ogrodowy ze szklanym blatem doskonale sprawdzi się podczas wspólnych posiłków na świeżym powietrzu.

OKRĄGŁY STOLIK OGRODOWY ZE...

OKRĄGŁY STOLIK OGRODOWY ZE...

local_shipping Czas wysyłki 24 godziny
69,00 zł Cena

Szklany stolik kawowy doskonale sprawdza się zarówno w ogrodzie, na tarasie, balkonie, jak i w bistro lub kawiarni.

Stół metalowy

Stół metalowy to element wyposażenia ogrodu, na który decydują się nie tylko prywatni klienci, ale też przedsiębiorcy. Jest on po prostu bardzo praktyczny. Dzięki tej praktyczności, a jednocześnie świetnemu wyglądowi wybór jest bardzo szeroki i można znaleźć dokładnie to, co odpowiada konkretnym preferencjom. Przekonaj się sam, zaglądając do naszego sklepu, w którym znajdziesz MAJstersztyki w tej dziedzinie. 

Cechy charakterystyczne stołu metalowego

Metal posiada szereg charakterystycznych cech, dzięki którym znalazł uznanie na rynku. Jakie można podać za przykład? Przede wszystkim jest to wytrzymałość. Metal to bardzo twardy materiał, który trudno uszkodzić, zniszczyć, dzięki czemu służy w niezmienionym stanie przez wiele lat. Co za tym idzie, stół metalowy jest często wybieraną opcją, która cieszy się zainteresowaniem klientów ceniących wielosezonowość.

Drugą cechą, na jaką warto zwrócić uwagę, jest estetyka. Metal kojarzy się z surowością i taki właśnie jest – surowy i dostojny na pierwszy rzut oka. Tak więc stół metalowy – zrobiony z metalu w całości lub tylko z metalowymi nogami – to doskonały wybór dla tego, kto lubi minimalizm.

Jeśli chodzi o wygląd metalowych mebli lub samych nóg, możliwe jest dobieranie dowolnych kombinacji. Każda kompozycja może być dopasowana do stylu, jaki panuje w ogrodzie. Nogi od stołu mogą być proste, czyli tradycyjne, zakrzywione lub zdobione.

Stół z metalowymi nogami – zalety

Dla tych, którzy zdecydują się na stół z metalowymi nogami, mamy szereg dobrych informacji. Dlaczego warto? Co jest lepsze w metalowych nogach niż w nogach drewnianych lub plastikowych? Zasadniczo nie różnią się one bardzo, jednak jest pewna kwestia, która nie zostawia wątpliwości, która opcja jest lepsza, jeśli chodzi o wytrzymałość. Metal, jak pisaliśmy powyżej, cechuje się bardzo dużą twardością, a co za tym idzie – wytrzymałością. Nogi od stołu muszą być niezawodne – powinny wytrzymywać obciążenia związane nie tylko z ciężarem samego blatu, ale przede wszystkim z przedmiotami, które na nim się znajdą. A ponieważ zależy nam na tym, żeby stół posłużył przez wiele sezonów, to najlepszą opcją będzie zadbanie o najbardziej wytrzymałą podstawę z możliwych.

Stół z metalowymi nogami to gwarancja braku uszkodzeń mechanicznych. Oprócz tego kolor podstawy można dobrać według własnych potrzeb. Metal nie jest narażony na wyblaknięcie, więc i kwestia estetyczna będzie w tym przypadku zachowana przez lata.

Stół metalowy a praktyczność użytkowania

Co prawda stół metalowy jest cięższy od plastikowego czy technorattanowego, ale nie oznacza to, że nie da się go przenosić. Przenieść się da, a co więcej nadaje się on na różne podłoża. Oprócz tego stół z metalu jest odporny na działanie temperatur, słońca, deszczu. Nie straszny mu też wiatr – stół na pewno nie odfrunie podczas silniejszych podmuchów.

Stół metalowy to bardzo klasyczna, a jednocześnie wytrzymała opcja dla lubiących produkty, które „trwają na stanowisku” przez lata. Ową klasykę podkreśla fakt, że stół z metalowymi nogami często stanowi wyposażenie wnętrz domów i mieszkań.

Zobacz więcej