POSZUKIWANY/A: Specjalista ds. Marketingu @majowo.pl & @mirpol.rzeszow.pl

Majowo.pl & Mirpol to sklep internetowy oraz czołowy importer mebli ogrodowych i akcesoriów domowych. Naszą misją jest stworzenie wymarzonego domu i ogrodu.

Oczekiwania

  • Około 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Rozumienie zintegrowanych strategii komunikacji z zakresu działań
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów marketingowych oraz wdrażaniu kampanii
  • Umiejętność tworzenia oraz realizacji strategii marketingowych
  • Umiejętność ustalania KPI dla procesów marketingowych oraz budżetowania działań
  • Poparte wynikami doświadczenie w kreowaniu wizerunku brandu

Zakres obowiązków

  • Planowanie i przygotowywanie kampanii marketingowych
  • Wdrożenie strategii marketingowej
  • Dbanie o jakość i terminowość realizowanych zadań
  • Tworzenie podsumowań i analiz
  • Współpraca z pozostałymi działami

Co oferujemy w zamian?

  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Zatrudnienie „od zaraz” na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w nowym biurze – Rzeszów
  • Pracę w rozwijającym się środowisku biznesowym, dającym okazję do praktycznego wykorzystywania umiejętności
  • Stałą pracę w koleżeńskiej atmosferze, gdzie poczujesz się częścią zespołu
  • Wsparcie i szacunek ze strony przełożonych i współpracowników

Jesteś pełny/a energii i chcesz z nami pracować?

Wyślij swoje CV na kamil.soja@majowo.pl w tytule maila pisząc „Specjalista ds. Marketingu”, a w treści:

- Napisz coś swoim doświadczeniu;
- Jeśli chcesz i masz na swoim koncie sukces, którym warto się pochwalić – podziel się nim :)

!!! Koniecznie nie zapomnij dopisać  klauzuli:

Administratorem danych jest firma Mirpol z siedzibą w Rzeszów ul. Ciasna 3 35-232. Podane dane jest dobrowolne, są one wykorzystywane w celu rekrutacji, na podstawie zgody lub na żądanie Kandydata (art. 6 ust. 1 lit. a oraz lit. f RODO). Istnieje możliwość cofnięcia zgody lub zgłoszenie sprzeciwu wobec przetwarzania danych, żądania do nich dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia. Dane przechowywane są na potrzeby obecnej oraz przyszłej rekrutacji.