POSZUKIWANY/A: Specjalista ds. E-Commerce DE @Amazon & @Ebay

Majowo to sklep internetowy oraz czołowy importer mebli ogrodowych i akcesoriów domowych. Naszą misją jest stworzenie wymarzonego domu i ogrodu.

Allegro, Amazon czy eBay to platformy, które nie są Ci obce? Posiadasz praktyczne doświadczenie jak wykorzystywać je do zwiększenia sprzedaży? Codzienna analiza oraz optymalizacja to dla Ciebie chleb powszedni? Jeśli tak, to nasza propozycja jest dla Ciebie!

Oczekiwania:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy w branży e-commerce;
  • Praktyczna wiedza z zakresu funkcjonowania serwisów aukcyjnych - znajomość procesów sprzedażowych w serwisach typu Amazon, eBay;
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;
  • Znajomość MS Excel na poziomie co najmniej dobrym;
  • Umiejętności organizacyjne, samodzielność w działaniu
    oraz umiejętność raportowania wyników pracy.

Zakres obowiązków:

  • Współuczestnictwo w budowaniu i wdrażaniu strategii e-commerce dla marki Majowo.pl;
  • Wprowadzanie nowych oraz edycja już istniejących ofert;
  • Wdrażanie rozwiązań zwiększających efektywność sprzedaży
    w obszarze marketplace: Amazon oraz eBay;
  • Analiza rynku, monitorowanie działań konkurencji oraz trendów
    w obszarze e-commerce;
  • Bieżąca współpraca z innymi działami firmy oraz partnerami zewnętrznymi.

Mile widziana?

  • Znajomość zagadnień z zakresu kampanii PPC, SEO/SEM;
  • Umiejętność obsługi programów magazynowych, w szczególności Subiekt GT;
  • Znajomość programu BaseLinker.

Co oferujemy?

  • Pracę w zespole o szerokich kompetencjach marketingowych
    oraz sprzedażowych;
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o mocnej pozycji na rynku;
  • Szkolenia (w zależności od potrzeb i aktualnych kompetencji);
  • Dużą samodzielność w kształtowaniu działań

Forma zatrudnienia i warunki:

  • Cały etat;
  • Praca stacjonarna w biurze w Rzeszowie (nie mamy problemu
    z pracą zdalną od czasu do czasu, ale zależy nam na regularnej obecności w biurze);
  • Preferowana forma zatrudnienia to B2B lub UoP;
  • 3500 – 6000 zł ‘na rękę’ (w zależności od doświadczenia i formy zatrudnienia).

Jesteś pełny/a energii i chcesz z nami pracować?

Wyślij swoje CV na kamil.soja@majowo.pl w tytule maila, pisząc „Specjalista ds. E-commerce”, a w treści:

- Napisz coś o swoim doświadczeniu.

- Jeśli chcesz i masz na swoim koncie sukces, którym warto się pochwalić – podziel się nim :)

!!! Koniecznie nie zapomnij dopisać  klauzuli:

Administratorem danych jest firma Mirpol z siedzibą w Rzeszowie, ul. Ciasna 3 35-232. Podane dane dobrowolne, wykorzystywane w celu rekrutacji, na podstawie zgody lub na żądanie Kandydata (art. 6 ust. 1 lit. a oraz lit. f RODO). Istnieje możliwość cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, żądania do nich dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia. Dane przechowywane są na potrzeby obecnej oraz przyszłej rekrutacji.