Parasol ogrodowy beżowy.
  • Nowy

NOWOCZESNY PARASOL OGRODOWY...

0 Opinie 
Cena 1 599,00 zł
Parasol ogrodowy z aluminiową konstrukcją oraz wyjątkowo szeroką czaszą doskonale ochroni przed promieniami słonecznymi oraz letnim deszczem.
Duży parasol ogrodowy w kolorze antracytowym.
  • Nowy

DUŻY PARASOL OGRODOWY NA...

0 Opinie 
Cena 1 599,00 zł
Parasol ogrodowy z aluminiową konstrukcją oraz wyjątkowo szeroką czaszą doskonale ochroni przed promieniami słonecznymi oraz letnim deszczem.

Pawilony i parasole

Pawilon ogrodowy czy parasol ogrodowy? Co warto wybrać, aby skuteczniej chronić się przed słońcem? I jedno, i drugie rozwiązanie ma sporo zalet. Czym się różnią i co będzie bardziej odpowiednim wyborem dla Ciebie?Pawilon ogrodowy - zastosowanie

Skoro tu jesteś - prawdopodobnie zastanawiasz się nad wyborem pawilonu, który chcesz wykorzystać w swoim ogrodzie. Świetnie się składa! Bardzo chętnie opowiemy Ci o tym rozwiązaniu, które potrafi uprościć i naprawdę skutecznie uprzyjemnić życie!

Wszyscy lubimy, gdy pogoda dopisuje. Czasami jednak bywa tak, że słońce po prostu… przesadza. Wysoka temperatura często przygrzewa naszą cierpliwość i koniec końców - wracamy do domu, w którym jest znacznie chłodniej. Problem w tym, że nie po to dopracowywaliśmy ogród do perfekcji i nie po to wyczekiwaliśmy dni, w których zima odejdzie w niepamięć, by teraz nie cieszyć się odpoczynkiem i spędzaniem czasu z najbliższymi na łonie natury. Jest jeszcze jeden sposób, którym pogoda może próbować pokrzyżować nasze plany. Oczywiście mamy na myśli deszcz, który potrafi zrobić nam nieprzyjemną niespodziankę. Na szczęście w obu tych przypadkach uratuje nas pawilon - nie bez przyczyny często określany także jako namiot ogrodowy.

Jeżeli chcesz cieszyć się świetnie spędzonym czasem w swoim ogrodzie podczas spotkania z najbliższymi, czytania książki albo beztroskiej bezczynności, a jednocześnie cieszyć się dźwiękiem spadających kropli deszczu albo przyjemnym cieniem - pawilon ogrodowy może być dla Ciebie po prostu niezastąpiony. Spędzasz czas oddychając świeżym powietrzem - bez względu na warunki atmosferyczne.Jaki pawilon ogrodowy wybrać?

W Majowo przygotowaliśmy wybór modeli różniących się w zakresie wielu kryteriów. Dzięki temu, pawilon ogrodowy, który wybierzesz, będzie dopasowany do Twoich potrzeb. Jedną z bardzo istotnych właściwości jest jego rozmiar. Duży pawilon to idealne rozwiązanie w sytuacji, kiedy już jesteście umówieni na spotkanie z najbliższymi, a warunki pogodowe próbują Was zmusić do odwołania spotkania lub przeniesienia się do wnętrza. Namiot ogrodowy, który pomieści wszystkich gości to złoty środek. Nie musicie zamykać się w czterech ścianach ani kupować altanki, której koszt jest już nieco wyższy.

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę? Jest jedna rzecz, pod którą podpisałaby się większość naszych klientów (oczywiście my również zgadzamy się z tym w stu procentach). Latające owady potrafią naprawdę mocno irytować swoją nieproszoną obecnością na wieczornym spotkaniu w ogrodzie. I właśnie dlatego tak dużym atutem jest moskitiera. Pawilon ogrodowy z moskitierą jednoznacznie rozwiązuje problem i sprawia, że zamiast się drapać - możemy czerpać garściami ze spotkania.Parasol ogrodowy to nieco mniejsza alternatywa

Parasol ogrodowy może być alternatywą dla większych rozmiarów pawilonów. O ile pawilony, które znajdziesz w naszej ofercie, są dopasowane do różnych potrzeb - zaprojektowano okrągłe i prostokątne modele. Wyposażone w stalowe i aluminiowe konstrukcje z poliestrowymi daszkami i ściankami oraz dodatkami, takimi jak wspomniana moskitiera z zamkiem. Są solidne, świetnie ratują nas przed słońcem i deszczem. Trzeba jednak przyznać, że pawilon jest nieco mniej uniwersalny niż parasole ogrodowe, co wynika przede wszystkim z gabarytów tych produktów. Choć tak naprawdę kluczową rolę odgrywają tutaj Twoje potrzeby - przedstawimy też pokrótce modele parasoli, które znajdziesz w ofercie Majowo.Jaki parasol ogrodowy wybrać?

Jakie modele przygotowaliśmy? Jakie rozwiązania w nich zastosowano? Na co należy zwrócić uwagę, aby wybrać model, który najlepiej odpowie na Twoje potrzeby? I czym właściwie mogą się różnić? Już przechodzimy do konkretów!

W Majowo parasol ogrodowy niejedno ma imię. Wychodzimy od najprostszego, dwuczęściowego modelu, czyli typowego zestawu, który spełni nasze plażowe potrzeby. Nieco bardziej nietypową wersją są parasole-namioty, które również tak samo dobrze sprawdzają się na plaży jak i w ogrodzie.

Przechodząc dalej, wybór możemy oprzeć na znacznie szerszym zakresie aspektów wizualnych i funkcjonalności. W zależności od tego, w jaki sposób i w jakich okolicznościach chcesz korzystać z parasola, a także w zależności od tego, jakimi warunkami dysponujesz w ogrodzie - możesz wybrać bardzo prosty model z centralny słupkiem albo przejrzeć parasole ogrodowe z systemem obrotowym 360 stopni i sześciostopniowym zakresem regulacji nachylenia.

Parasole i pawilony to bardzo istotne elementy w Twoim ogrodzie. Jeżeli zastanawiasz się nad tym, co będzie najlepszym wyborem, nie wahaj się zadawać nam pytań! Pamiętaj również, że szczegółowe informacje znajdziesz w opisach poszczególnych produktów.

________________________________________

Grillowanie - Parasole grzewcze - Domki narzędziowe - Dla dzieci - Meble ogrodowe

Pawilony i parasole