Grzejniki elektryczne - wybierz grzejnik elektryczny w niskiej cenie
Mobilny grzejnik gazowy.

GRZEJNIK GAZOWY Z...

1 Opinie 
Cena 459,00 zł
Grzejnik mobilny zasilany gazem. Maksymalna moc grzewcza urządzenia to 4,2 kW. Sprawdzi się jako źródło ciepła w różnych pomieszczeniach.
Grzejnik elektryczny 2000W
Produkt niedostępny
  • Wyprzedaż!

WOLNOSTOJĄCY GRZEJNIK...

1 Opinie 
Cena 109,99 zł
Grzejnik elektryczny 750W-2000W z zabezpieczeniem przed przegrzaniem oraz funkcją automatycznego wyłączania w przypadku przewrócenia.

Grzejniki elektryczne

Grzejniki elektryczne mogą być ustawiane we wszystkich pomieszczeniach domu. Grzejnik elektryczny działa samodzielnie i nie jest połączony z siecią.

Zalety grzejnika elektrycznego

Ogrzewanie elektryczne jest jednym ze sposobów na ogrzewanie domu czy mieszkania. Jak każde rozwiązanie ma sporo zalet i trochę wad, trzeba zatem rozważyć wszystko, by zdecydować, czy taki rodzaj ogrzewania powinien być brany od uwagę w Twoim domu.

Grzejniki elektryczne często są używane jako dodatkowe źródło ciepła. I w ten sposób wykorzystuje się je najczęściej, aby dogrzać pomieszczenie, w którym zamierza się spędzać czas. Oczywiście działają również jako stałe źródło ciepła. Największą zaletą grzejnika elektrycznego jest fakt, że działa on w zgodzie ze środowiskiem. W porównaniu z innymi rozwiązaniami to prezentuje się najbardziej ekologicznie. Dzięki nim można zmniejszyć zużycie energii. Poza tym grzejniki elektryczne długą utrzymują ciepło nawet po wyłączeniu, w związku z tym można je wyłączyć w dowolnym momencie, a ciepło będzie i tak utrzymywało się w pomieszczeniu.

Nie sposób nie wspomnieć o tym, że grzejnik elektryczny można ustawić w dowolnym miejscu, a nawet go przestawiać i przenosić do innych pomieszczeń. Grzejniki w różnych pomieszczeniach nie są ze sobą połączone – każdy działa samodzielnie, co zmniejsza zużycie energii i wpływa na niższe rachunki. Łatwo go obsłużyć i można to robić manualnie albo ustawiając zadaną temperaturę lub godzinę działania.

Gdzie używać grzejników elektrycznych?

Grzejniki elektryczne są przystosowane do używania w wielu pomieszczeniach: w salonie, łazience, kuchni czy innych. Można ich z powodzeniem używać także na działce, w domu letniskowym itd.

Grzejnik łazienkowy elektryczny

Łazienka jest jednym z tych miejsc, w których najwygodniej się ich używa. Jak wspomniano wyżej, często są wykorzystywane do dogrzewania, jako dodatkowe źródło ciepła. W związku z tym w łazience przydają się najczęściej, ponieważ to tam zależy nam na cieple w określonym momencie dnia – kiedy idziemy wziąć kąpiel. Po wyjściu z wanny czy spod prysznica pragniemy zostać otuleni przyjemnym ciepłem, a nie przeraźliwym zimnem. Dlatego decydujemy się na chwilowe dogrzanie łazienki właśnie w momencie brania kąpieli. Warto zainwestować w taki grzejnik łazienkowy elektryczny, który jest odporny na wodę – w łazience nietrudno o oblanie lub opryskanie. Można też znaleźć takie rozwiązania, które pozwalają zaprogramować godzinę włączenia się grzejnika oraz moc, z jaką ma działać. Można też ustalić wcześniej, przy jakiej temperaturze ma się wyłączyć, aby nie marnować prądu bez potrzeby.

Grzejnik elektryczny w sypialni

Grzejnik elektryczny łazienkowy to nie jedyna opcja. Dobrze sprawdzi się on także w sypialni, którą chcemy nieco dogrzać, kiedy za oknem sroga zima, a my zamierzamy niedługo kłaść się spać. Będzie działał tak długo, jak to potrzebne, a kiedy zadana temperatura zostanie osiągnięta, wyłączy się. Dzięki temu będziesz się kładł w cieple, ale w nocy nie będzie Ci zbyt gorąco. Grzejniki elektryczne to rozwiązania mające dużo zalet. Sprawdź, co znajduje się w naszej ofercie.