Parasol grzewczy gazowy - na taras i do ogrodu
Ogrzewacz gazowy na taras.
  • Obniżka

TARASOWY OGRZEWACZ GAZOWY MIR-H45S

Cena podstawowa 1 299,00 zł -50% Cena 649,50 zł
Nowoczesny ogrzewacz ogrodowy świetnie sprawdzi się podczas chłodnych wieczorów.
  • Obniżka

PARASOL GRZEWCZY GAZOWY MIR-H73S

Cena podstawowa 2 399,00 zł -42% Cena 1 391,42 zł
Parasol grzewczy o spiralnym płomieniu to idealne rozwiązanie na przedłużenie letnich wieczorów.

Parasol grzewczy gazowy

Parasol grzewczy gazowy - Majowo.pl

Parasol grzewczy gazowy to nowoczesne urządzenie, które sprawi, że jesień już nigdy nie będzie taka sama! Lubisz ciepło? To urządzenie w sam raz dla Ciebie.

Nowoczesny parasol grzewczy gazowy

Siedząc na tarasie w ulubionej restauracji zauważyłeś, że nawet po sezonie letnim, kiedy jesień w pełni, a zima powoli się zbliża, jest tam ciepło? To wszystko za sprawą parasola grzewczego, czyli nowoczesnego promiennika ciepła, dzięki któremu zapewniona jest odpowiednia temperatura na zewnątrz nawet w chłodniejsze dni. Parasol grzewczy gazowy, bo o takim mowa, to świetny sposób na zapewnienie sobie ciepłej atmosfery nawet w chłodne jesienne dni.

Wysoką temperaturę i ciepłą atmosferę możesz również zapewnić sobie na własnym tarasie lub balkonie. Jeśli nie lubisz żegnać się z sezonem letnim, za to uwielbiasz przesiadywać na zewnątrz i chłonąć wieczorne odgłosy natury, to parasol grzewczy gazowy jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Zamiast pomarznąć albo usilnie wracać do domu, by się zagrzać, możesz swobodnie siedzieć na zewnątrz i w miły sposób spędzać czas.  

Parasol grzewczy gazowy – jak działa?

Parasol grzewczy gazowy to proste urządzenie. Działa on poprzez wykorzystanie promieni podczerwonych. Daszki znajdujące się na górze odpowiadają za ochronę promienia, dzięki czemu ciepło może się rozchodzić w różne miejsca i w różnych kierunkach.

Po uruchomieniu ciepło rozlewa się nawet na kilka metrów w odległości od promiennika. Dzięki temu poprzez jedno stosunkowo niewielkie urządzenie można ogrzać sporą przestrzeń.

Jak uruchomić parasol grzewczy gazowy?

Ponieważ parasol grzewczy gazowy to stosunkowo proste w obsłudze urządzenie, jego uruchomienie nie jest trudne. Wewnątrz parasola znajduje się butla gazowa, która uruchamia się tak jak piecyk gazowy. W zależności od tego, na jaką moc chcesz ustawić parasol, możesz dowolnie ustawiać to na regulatorze.

Parasol grzewczy gazowy będzie grzał tak mocno, jak Ty będziesz tego chciał. Da się go ustawić odpowiednio do temperatury panującej na zewnątrz.

Gdzie postawić parasol grzewczy gazowy?

Parasol grzewczy gazowy świetnie sprawdzi się zarówno w ogrodzie, jak i na tarasie. Dzięki niemu możesz swobodnie usiąść w gronie przyjaciół i bez obaw, że będzie im zbyt zimno, czerpać radość ze wspólnych chwil.

Parasol grzewczy gazowy został tak zaprojektowany, żeby dopasowywać się do miejsc, w których się znajduje. Tak więc możesz go ustawić w dowolnym miejscu, a na pewno nie będzie gryzł się z elementami aranżacyjnymi. Mało tego. Będzie stanowił ich doskonałe uzupełnienie.

Świetnie sprawdzi się także na otwartych przestrzeniach. Jeśli organizujesz wesele lub inną imprezę na powietrzu i martwisz się o pogodę, wyposaż się w promiennik ciepła, a dzięki temu cała atmosfera będzie uratowana. Twoi goście nie będą narzekać na chłód, bo nie poczują go ani przez chwilę.

Parasol grzewczy gazowy będzie Twoim ratunkiem w chłodne dni. Kiedy zaczynają spadać liście z drzew, to wcale nie znak, że trzeba chować się do domu. Można nadal czerpać z uroków na zewnątrz i spędzać miło czas na tarasie, uzbroiwszy się w promiennik ciepła.