Interesuje Cię zakup większej ilości?

Dla hoteli, restauracji i kawiarni przygotowujemy specjalną ofertę!

Zadzwoń do nas 799 350 430 lub napisz: info@majowo.pl

Krzesła do restauracji i stoliki do kawiarni to jedne z najważniejszych mebli, jakie powinny znajdować się w dobrze wyposażonym lokalu branży gastronomicznej.

Meble restauracyjne – najlepsza jakość

Najlepsza jakość mebli ogrodowych i innych produktów, jakie oferujemy, jest skierowana nie tylko do odbiorców indywidualnych. Dla tych, którzy cenią sobie wysoką klasę wykonania oraz użytych materiałów także w branży HoReCa, stworzyliśmy wyjątkową ofertę. Zapraszamy do współpracy wszystkich związanych z branżą gastronomiczną, a także właścicieli obiektów sportowych. A jeśli przestrzeń rodzi się dopiero w Twojej głowie, to u nas możesz poszukać inspiracji i stworzyć takie miejsce, które zachwyca oryginalnością. Meble restauracyjne, które są u nas dostępne, odpowiadają na wszystkie potrzeby branży gastronomicznej. Pozwalają we właściwy sposób podejmować gości w restauracji, kawiarni czy barze oraz zapewnić komfort pracy tym, którzy znajdują się po drugiej stronie.

Wyposażenie dla hoteli – stoły i krzesła do restauracji

Serdecznie zapraszamy do współpracy właścicieli hoteli, którzy pragną stworzyć w swoich murach przestrzeń przyjazną gościom – przestrzeń, do której będzie chciało się wracać. Meble ogrodowe doskonale spełnią funkcję nie tylko na zewnątrz – w środku posłużą choćby jako wyodrębnienie kawałka powierzchni na spoczynek. Oferujemy wszystko, co jest niezbędne, aby stworzyć przestrzeń dla gości, m.in. krzesła do restauracji, krzesła do kawiarni, stoły do restauracji.

Stoły do restauracji – wyposażenie restauracji

Również właściciele restauracji poszukujący niebanalnych rozwiązań znajdą u nas przeróżne propozycje. Wystrój wnętrz restauracji jest oceniany przez klientów jako jedna z pierwszych rzeczy. Dopiero później – po zajęciu miejsca przy odpowiednim stole – klient zwraca uwagę na obsługę i smak potraw. Dlatego tak ważne jest, aby przyciągnąć go już od progu. Wystrój wnętrza restauracji, a tym samym dopasowanie właściwych mebli i dodatków, pozwoli klientom czuć się jak u siebie. A przecież wtedy posiłki smakują dużo lepiej. Stąd właśnie potrzeba wykorzystania mebli odpowiednich do miejsca, w którym mają one być wykorzystywane. Stoliki do restauracji, meble restauracyjne i wszystkie te meble, których potrzebujesz jako właściciel restauracji. U nas możesz wybrać takie meble, które będą zachwycać designem i doskonale spełnią wszystkie funkcje, jakie się im przypisuje.

Wyposażenie obiektów sportowych – stoły do kawiarni i inne

Obiekt sportowy, którym zarządzasz, potrzebuje natychmiastowego wyposażenia? Służymy pomocą! Planujesz stworzenie przestrzeni, która ma się wpisywać w nowoczesny albo tradycyjny klimat? Wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz u nas. W tym przypadku również sprawdzą się typowe meble restauracyjne lub krzesła i stoły do kawiarni – w zależności od tego, jak dużą przestrzeń chcesz wypełnić.

Stoliki do restauracji – zadbaj o gości

Zależy Ci na tym, aby miejsce, które dajesz swoim klientom, prezentowało się z klasą, a jednocześnie, aby spędzało się w nim czas przyjemnie i wygodnie? Bardzo chętnie pomożemy Ci przy wyborze odpowiednich mebli, dopasowując je do stylu, jaki prezentuje przestrzeń. Wystrój wnętrz restauracji oraz przestrzeni zewnętrznej to sama przyjemność. A wybierając z naszych propozycji, będziesz zadowolony jeszcze bardziej. Do dobrze przygotowanych i wyposażonych miejsc goście chętniej wracają, dlatego postaw na dobrej jakości meble do restauracji, meble do kawiarni (krzesła, stoły i inne).