Oferta dla HoReCa | Majowo.pl

Nasze produkty - Home & Garden

Eleganckie i wytrzymałe meble to podstawa, którą możesz zapewnić swoim klientom. Zróżnicowane pod względem designu meble pod HoReCa odpowiedzą na potrzeby zarówno Twoje, jak i Twoich gości.
I Doświadczenie

Nasze doświadczenie pozwala pomóc Państwu wybrać najlepsze meble do wyposażenia restauracji, hoteli lub działalności cateringowej. Przez lata wypracowaliśmy standardy, które pozwalają branży gastronomicznej i hotelarskiej oferować swoim gościom odpowiedni komfort, jednocześnie dokonując racjonalnej inwestycji w wybierane zestawy produktów. Dzięki doświadczeniu naszego personelu zapewniamy profesjonalne wsparcie w wyborze asortymentu.
II Realizacje

HoReCa to jeden z segmentów, do których kierujemy się od początku naszych działań. Dzięki temu poznaliśmy potrzeby branży i możemy rozwijać naszą ofertę w jeszcze bardziej dopasowany sposób. Stawiamy na asortyment, który sprawdza się w środku i na zewnątrz. Podąża za trendami, a jednocześnie jest na tyle szeroki, by odpowiadać na potrzeby marek poszukujących i klasycznych, i nowoczesnych rozwiązań. Liczba zrealizowanych projektów stanowi dla nas wartościową wiedzę, którą możemy dzielić się z wszystkimi klientami..

III Gastronomia

Prowadzisz restaurację, kawiarnię, pub, bar lub działalność cateringową? Zadbaj o niepowtarzalny klimat! Odpowiednie wyposażenie i umeblowanie pozwoli podkreślić styl i charakter miejsca. Pomagamy w wyborze asortymentu, dzięki któremu zapewnią Państwo swoim klientom wrażenia, dla których regularnie będą wracać. Gwarantujemy świetnie zoptymalizowany stosunek ceny do jakości. Czas zadbać o detale i zbudować jeszcze lepszą atmosferę!

IV Hotelarstwo

Wysoka jakość wyposażenia oraz dbałość o detale to elementy, które w istotny sposób wpływają na ocenę całego pobytu. Regularnie poszerzamy gamę produktową i utrzymujemy różnorodność w zakresie designu, aby zapewnić Państwu możliwość komfortowego wyboru zestawów mebli. Pomagamy tworzyć przestrzeń, do której chce się wracać! W katalogu znajdą Państwo zestawy mebli premium spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Skontaktuj się z nami: Kontakt