O Majowo.pl

WITAMY W MAJOWO!

Rozgość się

Usiądź wygodnie i spełniaj marzenia o Twoim domu i ogrodzie.

21000

zadowolonych klientów

400+

dostępnych produktów

9300

wysyłek miesięcznie

Nasze produkty - Home & Garden

Pełna emocji przestrzeń jest na wyciągnięcie ręki
NAPRAWDĘ PRZYJEMNE ZAKUPY!

Wybierz idealny produkt spośród kilkudziesięciu kategorii, a my wyślemy go do Ciebie nawet w ciągu 24 godzin! Majowo to ogromna różnorodność i produkty na każdą kieszeń! Co więcej - jeśli wartość zamówienia przekroczy 300 PLN - nie poniesiesz kosztów transportu. Za swoje zakupy szybko i bezpiecznie rozliczysz się Twoją ulubioną formą płatności.
SKLEP ZAARANŻOWANY DLA CIEBIE

Ciągle ustanawiamy rekordy w czasie odpowiedzi. Udoskonaliliśmy sklep, by każdego dnia witać naszych Gości przyjaznym designem i pełną funkcjonalnością. Dzięki temu kupowanie w Majowo jest dziecinnie proste! Każdy z naszych Klientów posiada własne konto, które umożliwia podgląd zamówienia czy błyskawiczny zwrot przesyłki. Majowo.pl to również obszerna baza wiedzy nie tylko na temat naszych produktów, ale także pomysły i inspiracje dla każdego, kto dba o swój dom i ogród.

SPOŁECZNOŚĆ MAJOWO

Razem możemy więcej, dlatego tworzymy wyjątkową społeczność! Na instagramie @majowo.pl każdego tygodnia przedstawiamy niesamowite aranżacje Klientów. To ogrom inspiracji i pomysłów na wykorzystanie naszych produktów. Nasz profil to dzisiaj społeczność blisko 10 000 osób! Wszyscy, którzy chcą być z nami - również na Facebooku - otrzymują szanse na zakupy w niepowtarzalnych cenach i zaproszenia na wydarzenia outletowe. Dołącz do grupy!

WSZYSTKIE PRODUKTY OBJĘTE SĄ DWULETNIĄ GWARANCJĄ

Jeżeli pierwsze zakupy w Majowo dopiero przed Tobą - musisz wiedzieć. że aby zapewnić Ci komfort, bezpieczeństwo i pewność dobrego wyboru - do wszystkich naszych produktów dodajemy dwuletnią gwarancję. Jakość mebli i akcesoriów oraz satysfakcja Klientów to nasze priorytety, dlatego w przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do stanu produktu - jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Skontaktuj się z nami: Kontakt