Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymaj 50 zł na pierwsze zakupy!¹

Otrzymuj najnowsze informacje o trendach, promocjach i nowościach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu przesyłania newslettera na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.

 Oświadczam, że zapoznałem/łam się Regulaminem oraz z Polityką Prywatności i akceptuję ich warunki.

Podanie tych danych jest dobrowolne.

W każdej chwili masz prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Osobie, która wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przysługuje prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu. Ponadto masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w sytuacji, gdy uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy Rozporządzenia ogólnego o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO).

Administratorem Twoich danych jest Majowo Sp. z o. o. z siedzibą w Rzeszowie, ul. Ciasna 3 (kod 35-232), NIP 5170432899, REGON 534284799, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego – rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0001014734.

Kontakt do Administratora możliwy jest w jego siedzibie w Rzeszowie, przy ul. Ciasna 3 oraz pod adresem e-mail: bok@majowo.pl.

Twoje dane będą przetwarzane do momentu odwołania zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie poprzez wypisanie się z newslettera za pomocą kliknięcia w link znajdujący się w stopce każdego e-maila przesłanego w ramach newslettera lub wysłać maila z prośbą o wypisanie na adres bok@majowo.pl.

Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione właściwym organom, upoważnionym zgodnie z obowiązującym prawem.

¹Kupon obowiązuje przy zakupach za min. 500 zł (min. wartość produktów, w którą nie wlicza się koszt dostawy), jest ważny przez 3 miesiące od dnia otrzymania, nie łączy się z innymi promocjami, nie obowiązuje kont hurtowych, jest jednorazowego użytku. W przypadku zwrotu towaru zwracana jest wartość widniejąca na paragonie, a kod nie może być ponownie wykorzystany przy kolejnych zakupach. Rabat dotyczy pierwszych zakupów na www.ma.owo.pl. Jeśli już kiedyś składałeś zamówienie w naszym sklepie, zniżka nie zostanie przydzielona.