Namiot Apacza. Podaruj dziecku namiot Apacza

Namiot Apacza

Namiot Apacza może się okazać strzałem w dziesiątkę w pokoju Twojego dziecka. Pomoże Ci w ciekawy, niebanalny i twórczy sposób spędzać czas z dzieckiem. Wybierz go, a dzięki temu będziesz miał szansę jeszcze bardziej zainteresować dziecko historią świata, geografią i innymi obszarami nauki.

Prawdziwy namiot Apacza

Apacze to grupa Indian z Ameryki Północnej, która osiedlając się, budowa specyficzne namioty. Nazywały się one wickiupami i znajdowały się zawsze w centrum obozu. To tam, można powiedzieć, wiedziono życie, zajmowano się codziennymi obowiązkami i odpoczywano.

To ciekawe rozwiązanie architektoniczne do dziś jest inspiracją w wielu dziedzinach – na jego podstawie tworzy się na przykład namioty dla dzieci. Współcześnie wspomniany namiot Apacza dostępny jest dla każdego, kto chce poczuć klimat indiańskiego życia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – namiot Apacza jako dekoracja pokoju i przedmiot zabaw dzieci dostępny jest u nas w różnych wersjach kolorystycznych.

Namiot Apacza i podróż po świecie

Wykorzystaj namiot Apacza do tego, aby porozmawiać ze swoim dzieckiem o historii. Opowiedz mu o dawnych czasach, o plemionach, o innych kontynentach. Namiot Apacza może się stać powodem do odbycia niesamowitej przygody po świecie razem z dzieckiem. Być może sam przypomnisz sobie nieco ciekawostek ze świata, które już dawno umknęły z Twojej pamięci w codziennym zabieganiu.

W namiocie Apacza, który ustawisz w pokoju swojego dziecka, możesz porozmawiać o geografii własnego kraju, zahaczając oczywiście o geografię świata. To przecież bardzo ważne, aby dziecko wiedziało jak najwięcej o świecie, w którym żyje. Niesamowite jest, jak wiele wiedzy można przekazać maluchowi, wykorzystując do tego jedynie trochę mądrych książek i… elementy dekoracyjne znajdujące się w jego pokoju.

Zarażając dziecko pasją wiedzy, możesz je zostawić spokojnie w jego namiocie, gdzie z pewnością samo zechce zdobywać nową wiedzę. Niech nauka kojarzy mu się z czymś przyjemnym – dzięki temu będzie z pasją zdobywało wiedzę i pochłaniało szkolne podręczniki.

Namiot Apacza – doskonały pomysł aranżacyjny

Elegancki namiot Apacza to także świetny pomysł na wyposażenie dziecięcego pokoju. Dobierając namiot do aranżacji pokoju, dodasz mu ciepła i uczynisz go jeszcze bardziej dziecięcym. Dostępne są wersje dla dziewczynek, dla chłopców, a także takie, które spełnią wymagania jednych i drugich, jeśli  jednym pokoju mieszka brat z siostrą.

Namiot Apacza to także świetny pomysł do wykorzystania na zewnątrz. W przydomowym ogródku lub na tarasie także można stworzyć dla dzieci fantastyczne miejsce do zabawy, przyozdabiając je dodatkowymi elementami. Dzięki takiemu sposobowi zabawa z przyjaciółmi na pewno będzie udana.

 

Namiot Apacza to prosty sposób na to, aby zainteresować dziecko tymi dziedzinami, które powinny należeć do kręgu jego zainteresowań. Pozostawiając dziecko samo w jego namiocie, pozwalasz na rozwój wyobraźni. Dzięki temu przeżywa ono dzieciństwo w pełni i toruje sobie drogę do fantastycznej przyszłości.