Zestaw wypoczynkowy na taras
Elegancki zestaw wysokich mebli do ogrodu.
  • Wyprzedaż!

ELEGANCKI ZESTAW MEBLI...

0 Opinie 
Cena 3 699,00 zł
Zestaw ogrodowy to świetna propozycja dla osób ceniących sobie wygodę i jakość wykonania. Rattanowe meble ogrodowe doskonale sprawdzą się zarówno...
Zestaw mebli ogrodowych zawiera narożnik, stolik oraz dwie pufy.
  • Wyprzedaż!

ZESTAW MEBLI RATTANOWYCH ZE...

0 Opinie 
Cena 6 999,00 zł
Zestaw mebli do ogrodu zawierający dwuczęściowy narożnik z poduszkami, stolik oraz pufy doskonale sprawdzi się podczas relaksu z bliskimi.
Meble ogrodowa ze stolikiem kawowym świetnie sprawdzą się jako meble na taras lub meble na balkon.
  • Wyprzedaż!

RATTANOWE MEBLE OGRODOWE...

0 Opinie 
Cena 4 099,00 zł
Zestaw mebli ogrodowych z technorattanu - doskonałe miejsce na relaks w przydomowym zaciszu. Zdjęcia aranżacyjnie nieznacznie różnią się od...
Meble ogrodowe technorattanowe w zestawie ze stolikiem kawowym.
  • Wyprzedaż!

RATTANOWE MEBLE DO OGRODU

1 Opinie 
Cena podstawowa 3 899,00 zł -800,00 zł Cena 3 099,00 zł
Luksusowe meble rattanowe zawierają w zestawie sofę i fotele z zielonymi poduszkami na siedziskach oraz stolik kawowy. Doskonale sprawdza się jako...
  • Wyprzedaż!

RATTANOWY NAROŻNIK OGRODOWY...

0 Opinie 
Cena 7 499,00 zł
Wygodny narożnik z poduszkami oraz stolik kawowy z cementowym blatem to propozycja dla każdego, kto ceni sobie wygodę, styl, jakość wykonania i...
Zestaw mebli ogrodowych z technorattanu
  • Wyprzedaż!

ZESTAW MEBLI OGRODOWYCH ZE...

0 Opinie 
Cena 6 899,00 zł
Zestaw mebli rattanowych do ogrodu dla 7 osób składa się z 6-ciu elementów co pozwala na dowolną konfigurację ustawienia poszczególnych mebli.
Narożnik ogrodowy ze stolikiem kawowym doskonale sprawdzi się podczas relaksu w przydomowym zaciszu.
Produkt niedostępny

NAROŻNIK OGRODOWY Z...

0 Opinie 
Cena 5 499,00 zł
Wygodny narożnik z poduszkami na siedzisko i oparcie oraz stolik o dużej powierzchni to propozycja dla każdego, kto ceni sobie wygodę, styl i...

Zestaw wypoczynkowy na taras

Zakup zestawu wypoczynkowego na taras to poważna sprawa, nie sądzisz? Pewnie dlatego zamiast pobiec do pierwszego lepszego sklepu znalazłeś się na naszej stronie i wertujesz nie tylko nasze konkretne propozycje, ale też czytasz ten tekst. Świetnie, bo dowiesz się z niego, na co zwrócić szczególną uwagę przy zakupie zestawu tarasowego. Być może nawet znajdziesz tutaj coś, o czym wcześniej nie pomyślałeś.

 

Zestaw wypoczynkowy na taras – niełatwy wybór

Kupowanie czegokolwiek powinno być dobrze przemyślane. Przed wybraniem się do sklepu dobrze jest zrobić albo listę zakupów, albo listę cech, na które będzie się zwracało uwagę. Dzięki temu już na samym początku można zawęzić zakres poszukiwań i oszczędzić sporo czasu, a w konsekwencji także pieniędzy. Zestaw wypoczynkowy na taras to zakup niełatwy, dlatego i w tym przypadku dobrze jest przemyśleć, czego właściwie się potrzebuje, jaką ilością miejsca się dysponuje, jakie materiały bierze się pod uwagę i jaki jest przyjęty styl aranżacyjny na tarasie. A może komplet tarasowy, który zamierzasz kupić, jest pierwszym elementem, który stanie w tym miejscu? No to MAJOWO! Nasze propozycje pomogą Ci wybrać konkretny styl na to zewnętrzne przedłużenie salonu.

 

Zestaw wypoczynkowy na taras – jaki materiał wybrać?

Zestaw wypoczynkowy na taras można dostać z przeróżnych materiałów. Pierwszym jest oczywiście zestaw drewniany. Drewno to materiał ponadczasowy. Nigdy nie wychodzi z mody. Wręcz przeciwnie – każdy sezon obfituje w nowe, nowocześniejsze propozycje, które potrafią szybko skraść serca klientów. Drewno jest eleganckie, wytworne i przepiękne. Pasuje do przeróżnych aranżacji – zarówno tych klasycznych, jak i nowoczesnych. Z drewna można wykonać przeróżne meble, które wpasują się w styl, jaki króluje na Twoim tarasie. Poza tym drewno łatwo się czyści. Trzeba jednak o nie wyjątkowo dbać, aby świetny wygląd zachowało przez wiele lat – przyda się nie tylko czyszczenie, ale też konserwacja i impregnacja. Jeśli masz na to czas, chęci i lubisz to robić, drewniany zestaw wypoczynkowy na taras jest stworzony właśnie dla Ciebie.

 

Plastikowy komplet tarasowy to kolejna opcja. Jeśli przychodzą Ci teraz do głowy meble, które wiodły prym w latach 90., to zapomnij o nich. Plastik może wyglądać równie elegancko jak drewno czy inny materiał – trzeba tylko wybrać odpowiedni wzór. Zaletami tego rozwiązania są: łatwość czyszczenia, odporność na warunki atmosferyczne, lekkość, niska cena.

 

Meble metalowe to już inna bajka. Są cięższe od wyżej opisywanych, ale cechują się oryginalnym designem. Takie również potrafią kraść serca klientów. Jeśli tylko odpowiednio je zabezpieczysz, możesz z nich korzystać w niezmienionym stanie przez wiele sezonów. Świetnie wpasują się w nowoczesne rozwiązania aranżacyjne na taras.

 

Ostatnią propozycją jest zestaw tarasowy z technorattanu. To połączenie designu rattanu i wikliny z tą różnicą, że ta opcja jest zupełnie nowoczesna. Są stworzone z metalowych stelaży i ręcznie wyplatanych włókien. Cechują się łatwością w czyszczeniu, lekkością oraz stosunkowo niską ceną. Królują na polskich tarasach w ostatnich latach, więc jeśli chodzi o dostępność i możliwe warianty, to wybór jest ogromny. U nas każdy klient znajdzie coś, co mu odpowiada.

 

Zestaw wypoczynkowy na taras zapewni Ci możliwość przyjemnego odpoczynku po ciężkim dniu w pracy. A jeśli po pracy zawitają do Ciebie goście, to zapewniamy, że spędzenie z nimi czasu właśnie na tarasie będzie dużo bardziej przyjemne niż spędzanie go w czterech ścianach.