Meble ogrodowe technorattan - nowoczesne meble z technorattanu
Meble ogrodowa w kolorze zielonym - meble ogrodowy na taras
  • Wyprzedaż!

RATTANOWE MEBLE OGRODOWE W...

0 Opinie 
Cena podstawowa 3 899,00 zł -10% Cena 3 509,10 zł
Duży zestaw mebli ogrodowych z technorattanu pozwala stworzyć doskonałe miejsce do spotkań na świeżym powietrzu.
Nowoczesny zestaw mebli ogrodowych 9 elementów.
  • Wyprzedaż!

ZESTAW MEBLI OGRODOWYCH...

0 Opinie 
Cena podstawowa 2 299,00 zł -10% Cena 2 069,10 zł
Modny zestaw mebli ogrodowych polirattanowych. Szklany stół, 4 fotele z poduszkami i 4 pufy.
Elegancki zestaw wysokich mebli do ogrodu.
  • Wyprzedaż!

ELEGANCKI ZESTAW MEBLI...

0 Opinie 
Cena podstawowa 3 699,00 zł -10% Cena 3 329,10 zł
Zestaw ogrodowy to świetna propozycja dla osób ceniących sobie wygodę i jakość wykonania. Rattanowe meble ogrodowe doskonale sprawdzą się zarówno...
Zestaw mebli ogrodowych zawiera narożnik, stolik oraz dwie pufy.
  • Wyprzedaż!

ZESTAW MEBLI RATTANOWYCH ZE...

0 Opinie 
Cena podstawowa 6 999,00 zł -10% Cena 6 299,10 zł
Zestaw mebli do ogrodu zawierający dwuczęściowy narożnik z poduszkami, stolik oraz pufy doskonale sprawdzi się podczas relaksu z bliskimi.
  • Wyprzedaż!

RATTANOWY NAROŻNIK OGRODOWY...

0 Opinie 
Cena podstawowa 7 499,00 zł -10% Cena 6 749,10 zł
Wygodny narożnik z poduszkami oraz stolik kawowy z cementowym blatem to propozycja dla każdego, kto ceni sobie wygodę, styl, jakość wykonania i...
Zestaw mebli ogrodowych z technorattanu
  • Wyprzedaż!

ZESTAW MEBLI OGRODOWYCH ZE...

0 Opinie 
Cena podstawowa 6 899,00 zł -10% Cena 6 209,10 zł
Zestaw mebli rattanowych do ogrodu dla 7 osób składa się z 6-ciu elementów co pozwala na dowolną konfigurację ustawienia poszczególnych mebli.
Meble ogrodowe technorattanowe w zestawie ze stolikiem kawowym.
  • Wyprzedaż!

RATTANOWE MEBLE DO OGRODU

1 Opinie 
Cena podstawowa 3 899,00 zł -800,00 zł Cena 3 099,00 zł
Luksusowe meble rattanowe zawierają w zestawie sofę i fotele z zielonymi poduszkami na siedziskach oraz stolik kawowy. Doskonale sprawdza się jako...
Meble ogrodowa ze stolikiem kawowym świetnie sprawdzą się jako meble na taras lub meble na balkon.
  • Wyprzedaż!

RATTANOWE MEBLE OGRODOWE...

0 Opinie 
Cena podstawowa 4 099,00 zł -10% Cena 3 689,10 zł
Zestaw mebli ogrodowych z technorattanu - doskonałe miejsce na relaks w przydomowym zaciszu. Zdjęcia aranżacyjnie nieznacznie różnią się od...
Zestaw mebli z technorattanu
Produkt niedostępny
  • Wyprzedaż!

KOMPLET MEBLI RATTANOWYCH...

0 Opinie 
Cena podstawowa 3 099,00 zł -10% Cena 2 789,10 zł
Zestaw mebli rattanowych - doskonałe miejsce na relaks w przydomowym zaciszu.
Produkt niedostępny
  • Wyprzedaż!

RATTANOWE MEBLE OGRODOWE W...

0 Opinie 
Cena podstawowa 3 899,00 zł -10% Cena 3 509,10 zł
Duży zestaw mebli ogrodowych z technorattanu pozwala stworzyć doskonałe miejsce do spotkań na świeżym powietrzu.

Meble ogrodowe technorattan

Meble ogrodowe z technorattanu można wykorzystać w ogrodzie, na balkonie i tarasie. Meble z technorattanu są lekkie i wytrzymałe i świetnie się prezentują.

Meble ogrodowe technorattan

Technorattan to materiał, z którego tworzy się meble ogrodowe. Jest coraz częściej wybieraną opcją, jaka znajduje się na rynku, dlatego przedstawiamy Ci nasze propozycje.

Technorattan jest materiał zainspirowany naturą. Stanowi on nieco ulepszoną wersję rattanu, czyli ekologicznego surowca wytwarzanego z palm rotangowych. Dał on inspirację do stworzenia technorattanu, czyli wysokiej jakości polietylenu, który można poddawać recyklingowi. Technorattan jest poza tym, można powiedzieć, długowieczny. Nie niszczy się tak łatwo jak inne materiały, w związku z tym chętnie wykorzystuje się go do produkcji mebli, które będą znajdowały się na zewnątrz. Jakie ma jeszcze zalety? A co za tym idzie, jakie są zalety mebli ogrodowych z technorattanu?

Meble z technorattanu są bardzo lekkie. Można z łatwością przenosić je z miejsca na miejsce. Jeśli potrzebujesz ich w innej części ogrodu niż zwykle, to bez przeszkód własnymi siłami je tam umieścisz. Zestaw mebli z technorattanu jest też bardzo wytrzymały. Jak wspomniano wyżej, posłuży przez naprawdę wiele lat, dzięki czemu jeden wybór będzie jedynym wyborem. Odpowiednio przechowywane i użytkowane meble z technorattanu mogą Ci posłużyć niemal przez pół życia!

Zestaw mebli technorattan – gdzie się przyda?

Meble z technorattanu możesz postawić zarówno w ogrodzie, jak i na tarasie. W zależności od tego, gdzie się zmieszczą lub po prostu gdzie chcesz stworzyć przestrzeń do odpoczynku. Może być też tak, że będą stać na balkonie – nie widzimy żadnych przeszkód. Gdzie tylko zechcesz, tam możesz wykorzystać nasze meble z technorattanu.

Komplet ogrodowy technorattan – co zawiera?

Komplet ogrodowy technorattan zawiera podstawowe elementy: stół lub stolik i krzesła (różna ilość w zależności od modelu). To wszystko, co jest Ci niezbędne do spędzenia czasu w ogrodzie. Warto wziąć pod uwagę, że kupowanie zestawu ma dwie zalety. Po pierwsze jest tańszym rozwiązaniem niż kupowanie osobno poszczególnych elementów. Jest to też dużo łatwiejsza opcja, bo nie musisz kilka razy zabierać się za podobne zamówienie.

Druga zaleta odnosi się do designu. Kupując zestaw z technorattanu, wszystkie jego elementy otrzymujesz w tym samym stylu. Kupując na przykład tylko stół, a za jakiś czas decydując się na krzesła, możesz nie znaleźć odpowiedniego wzoru.

Stół i krzesła z technorattanu to podstawa, jednak do zestawu możesz dokupić jeszcze inne meble do ogrodu lub na balkon w podobnym stylu. Może to być technorattanowa ława lub skrzynia ogrodowa, w której zmieścisz wszystkie drobiazgi, które nie powinny znajdować się na wierzchu. Wszystko zależy od Twoich potrzeb, indywidualnych preferencji oraz od tego, na co pozwala Ci Twój ogród czy taras, a zwłaszcza wolna przestrzeń. Technorattan to bardzo często wybierana opcja, która pojawia się w polskich ogrodach. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie.