Leżaki składane plażowe, ogrodowe, do torby | Majowo.pl

Leżaki składane

Leżaki składane to nieodzowny element wyposażenia strefy przydomowego relaksu. Niezastąpione także na plażę i działkę. Praktyczny mebel, który można złożyć, sprawdzi się w podróży - zabierz go ze sobą wszędzie tam, gdzie chcesz wypoczywać na świeżym powietrzu. W ofercie Majowo.pl znajduje się szeroki wybór składanych leżaków, które będą niezastąpione na wiele okazji. Leżaki z regulowanym podnóżkiem, oparciem, z wygodnym zagłówkiem - takie modele i wiele więcej znajdziesz w naszym sklepie.

Leżaki składane na plażę, do ogrodu i na taras - wybierz model, który spełnia Twoje oczekiwania i ciesz się relaksem w dowolnym miejscu. Praktyczne siedzisko daje wiele możliwości - możesz opalać się leżąc na plaży lub czytać książkę w wygodnej pozycji siedzącej, w swoim zielonym ogrodzie. Leżak zapewnia komfort i maksymalny odpoczynek. Latem nie może go zabraknąć w ogrodzie i na tarasie. Jest też świetnym rozwiązaniem na balkon.

Leżak składany

Jaki leżak składany ogrodowy warto kupić? Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb użytkownika. Niezmiennie dużą popularnością cieszą się składane leżaki regulowane. Regulacja umożliwia dostosowanie siedziska optymalnie do sylwetki, co ma bardzo duże znaczenie, kiedy zależy nam na zdrowiu kręgosłupa i po prostu maksymalnej wygodzie. Leżaki z systemem grawitacyjnym można płynnie rozłożyć niemalże do pozycji leżącej. Jest to świetne rozwiązanie na plażę lub do ogrodu, kiedy chcemy się opalać. Regulowany podnóżek pozwoli ułożyć nogi w dowolnej pozycji, miękki zagłówek zwiększy komfort użytkowania, podłokietniki odciążą ręce.

Warto zdecydować przed zakupem, czy potrzebujemy leżaka grawitacyjnego, czy tylko składanego do pozycji, która ułatwia przenoszenie mebla w dowolne miejsce. Nie każdy leżak można bowiem regulować w wielu zakresach. Dużo będzie tutaj zależeć od tego, czy leżak będzie używany tylko na tarasie lub w ogrodzie do czytania i wypoczynku, czy też do opalania, gdzie potrzeba mebla umożliwiającego położenie się.

Leżak składany do torby

Bardzo wygodnym rozwiązaniem dla osób, które zabierają leżak ze sobą w podróż, będzie leżak składany do torby. Sprawdzi się on doskonale na wakacjach, kiedy chcemy wybrać się z hotelu na plażę i potrzebujemy zabrać ze sobą wygodne siedzisko do opalania. To także propozycja na kemping, kiedy zbyt duży bagaż nieco przeszkadza. Taki złożony leżak do torby nie zajmuje dużo miejsca i jest wygodny w przenoszeniu.

Składany leżak plażowy

Wypoczynek na plaży to niezastąpiony sposób na przyjemny relaks i jednocześnie uzyskanie pięknej opalenizny. Żeby wygodnie rozłożyć się na piasku, leżak będzie niezbędny. Składany leżak plażowy to najlepszy wybór. Po złożeniu mebel jest nieduży i z łatwością można go przenieść chociażby z samochodu na plażę. To także wygoda, kiedy chcemy zmienić miejsce wypoczynku, zabrać swoje rzeczy i udać się w inne rejony złotego piasku.

Żeby opalać się wygodnie i komfortowo, warto wybrać leżak składany na plażę z regulacją oparcia, co umożliwi dopasowanie pozycji mebla do indywidualnych potrzeb. Wiele osób spędza na plaży dużo czasu, dlatego trzeba wtedy zadbać o odpowiednie ułożenie ciała, odciążające kręgosłup i gwarantujące wygodę.

Leżak składany ogrodowy

Urządzając przestrzeń przydomowego relaksu, leżak składany ogrodowy sprawdzi się świetnie zamiast krzeseł lub foteli. Zestaw siedzisk ustawić można pod parasolem albo obok basenu. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie chcemy wypoczywać komfortowo na świeżym powietrzu. Dodatkowo, leżak składany łatwo przechować po sezonie, ponieważ nie zajmuje dużo miejsca.

Leżak składany z rurek

Leżak składany z rurek to lekka i praktyczna konstrukcja, jednocześnie o odpowiedniej stabilności. Taki mebel można szybko rozłożyć. Decydując się na zakup modelu wykonanego z rurek, należy zwrócić uwagę na obciążenie maksymalne mebla, aby dobrać go odpowiednio do potrzeb użytkownika.

Leżak składany lekki

Leżak po złożeniu będzie kompaktowy, co ułatwia jego przenoszenie. Wybierając mebel, który chcemy zabierać ze sobą na wakacje lub kemping, warto sprawdzić też jego wagę. Leżak składany lekki, który można jednocześnie złożyć do niedużych wymiarów, to idealny wybór dla osób, które zabierają ze sobą fotel na plażę lub działkę.

Leżak składany na balkon

Chcesz kupić leżak składany na balkon, do ogrodu lub na plażę? Sprawdź ofertę Majowo.pl. W naszym asortymencie znajdziesz mebel na miarę oczekiwań, który posłuży Ci przez długi czas.