Wysoki hoker obrotowy z wysokim przewiewnym oparciem i regulowaną wysokością.
  • Wyprzedaż!

HOKER KUCHENNY Z...

Cena podstawowa 154,50 zł -15,50 zł Cena 139,00 zł
Wysoki hoker do kuchni z przewiewnym wysokim oparciem i metalowymi podłokietnikami.

Hokery do kuchni

Hokery do kuchni sprawdzają się w różnych wnętrzach. Nowoczesne kuchnie i ich nowocześni właściciele mają dużo pomysłów na to, jak wykorzystać hokery do kuchni.

Z czym kojarzą Ci się hokery? Pewnie z barami, restauracjami i innymi tego rodzaju miejscami. Nasuwa Ci się może obrazek jak z filmu – szklanka whiskey, a do tego kłęby dymu z cygar? Bingo! Właśnie tam – w barach, restauracjach, klubach – hokery barowe sprawdzają się najbardziej. Ale okazuje się, że nowoczesne kuchnie i ich nowocześni właściciele mają dużo pomysłów na to, jak wykorzystać hokery do kuchni. Nowoczesność jest w cenie, dlatego w domowych kuchniach pojawiły się wysokie lady i bary, które wymagają dobrania odpowiedniego krzesła. Poczuj się w swoim domu jak w centrum miasta w piątkowy wieczór. Przenieś tam trochę luzu, a jednocześnie komfortu i spraw sobie wygodny, awangardowy stołek barowy.

Hokery do kuchni - zalety

Po pierwsze wygoda. Kto siedział na takim stołku, ten wie, że bardzo komfortowo spędza się na nim czas, opierając się na podnóżku. W zależności od tego, co wybierzesz, możesz skorzystać lub nie z montowanych w hokerach oparć. Oparcie – nawet niewysokie – pozwala odpocząć chociażby wtedy, gdy niebiański obiad przygotowany przez żonę już w całości znajduje się z żołądku.

Druga zaleta to możliwość dostosowania go do aranżacji wnętrza. Krzesła barowe możesz wybrać bez względu na to, jaki styl króluje w Twojej kuchni czy jadalni. Czy to będzie kuchnia w stylu rustykalnym, czy może w klasycznym – hokery barowe dostępne są w różnych odsłonach. Zaletą odnoszącą się do aranżacji jest też fakt, że hokery kuchenne pozwalają nieco odmienić wnętrze. Ponieważ na myśl przywodzą bar, pozwalają osiągnąć efekt luzu, spokoju, spontaniczności i odświeżają kuchnię. Dodają również nieco elegancji i wykwintności, przywodząc na myśl amerykańskie kluby, gdzie whiskey jest królową wieczoru. Hokery drewniane, plastikowe czy może metalowe? Wybór jest ogromny, więc Twoja kuchnia nie straci, a raczej zyska. Zyska przestrzeń, nowy charakter i niebanalny wygląd. Nie wspominając o tym, że hokery kuchenne pozwalają oszczędzić miejsce – zamiast stołu i krzeseł w kuchni możesz sobie sprawić ladę albo bar oraz wysokie stołki.

Hokery do kuchni - dlaczego warto?

Hokery do kuchni mają jeszcze jedną zaletę, która prawdopodobnie nie przyszła Ci do głowy. Kiedy kroisz warzywa do sałatki, to stoisz? Czy raczej wolisz siedzieć? Jeśli robisz to przy blacie w kuchni, to prawdopodobnie nie masz możliwości siedzenia. Hoker daje Ci taką możliwość! Będziesz widział wszystko dokładnie, bo siedzisko znajduje się wysoko. Oprócz tego, kiedy czynność nieco Cię zmęczy, będziesz mógł wygodnie się oprzeć. Jeśli zdecydujesz się na hoker obrotowy, zyskasz dodatkowo możliwość zmieniania kierunku siedzenia.

Kiedy zapraszasz gości, normalne jest, że spędzasz w kuchni sporo czasu, żeby przygotować pyszności. Stołki barowe pozwolą Ci nie rezygnować z życia towarzyskiego! Jeśli na początku spotkania zaprosisz swoich gości do baru, spędzą z Tobą czas niemal od samego wejścia do Twojego mieszkania, a Ty nie będziesz się martwił, że siedzą sami w salonie. Hokery nowoczesne dają możliwość wykorzystania w domowych warunkach. Dzięki temu zapewnisz sobie komfort przebywania w kuchni – i podczas przygotowywania posiłków dla całej rodziny, i podczas przyjmowania gości.