Leżak metalowy

Leżak metalowy

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-14 z 16 pozycji
Zielony leżak plażowy doskonale sprawdza się podczas relaksu na świeżym powietrzu,

ZIELONY LEŻAK OGRODOWY Z...

local_shipping Czas wysyłki 24 godziny
189,00 zł Cena

Plażowy leżak w kolorze zielonym pozwala na odpoczynek w pozycji siedzącej lub leżącej.

Szary leżak plażowy z możliwością składania i przenoszenia w dowolne miejsce.

SKŁADANY LEŻAK OGRODOWY Z...

local_shipping Czas wysyłki 24 godziny
149,00 zł Cena

Dzięki niewielkim gabarytom leżak ogrodowy w kolorze szarym można bezproblemowo zabrać ze sobą na plaże.

SKŁADANY LEŻAK OGRODOWY Z...
149,00 zł Cena

Dzięki niewielkim gabarytom leżak ogrodowy w kolorze pomarańczowym można bezproblemowo zabrać ze sobą na plaże.

Szary leżak plażowy z podłokietnikami

2-POZYCYJNY LEŻAK OGRODOWY...

local_shipping Czas wysyłki 24 godziny
79,00 zł Cena

Plażowy leżak w kolorze szarym pozwala na odpoczynek w pozycji półsiedzącej lub leżącej.

GRAFITOWY LEŻAK OGRODOWY Z...
159,00 zł Cena

Grafitowy leżak ogrodowy to wybór dla osób ceniących sobie jakość i komfort podczas relaksu na świeżym powietrzu.

Zielony leżak grawitacyjny - doskonały do wypoczynku na świeżym powietrzu

ZIELONY LEŻAK OGRODOWY Z...

local_shipping Czas wysyłki 24 godziny
159,00 zł Cena

Zielony leżak ogrodowy to wybór dla osób ceniących sobie jakość i komfort podczas relaksu na świeżym powietrzu.

SZARY LEŻAK OGRODOWY Z...

SZARY LEŻAK OGRODOWY Z...

local_shipping Czas wysyłki 24 godziny
189,00 zł Cena

Plażowy leżak w kolorze szarym pozwala na odpoczynek w pozycji siedzącej lub leżącej.

Leżak metalowy

Leżak metalowy to gwarancja stabilności konstrukcji. Odpowiednio użytkowany posłuży przez wiele lat, pozwalając na wygodny odpoczynek w domowym ogrodzie. 

Wygodny leżak metalowy

Funkcja, do jakiej został stworzony leżak ogrodowy metalowy, to zapewnienie wygodnego odpoczynku. Z tego powodu leżaki są tak dostosowane, aby mogły być jak najbardziej wygodne i ułatwiać leżakowanie. Najważniejsze jest to, by odpowiedni ustawić kąt nachylenia oraz podłokietniki. Te dwa elementy są najważniejsze, jeśli chodzi o wygodę, ale i o bezpieczeństwo użytkowania.

Warto wiedzieć, że leżak metalowy dobrej jakości posiada kilka stopni regulacji kąta nachylenia oparcia. Dzięki temu można go dostosowywać do pozycji, w jakiej chce się przebywać. Jeśli czytasz książkę, to wygodniej będzie siedzieć, będąc lekko opartym. Jeśli chcesz spać, to najwygodniejsza będzie pozycja leżąca. A do opalania co będzie najlepsze? Możesz o tym zdecydować sam i wybrać taką pozycję, jaka wydaje Ci się najlepsza. Leżak metalowy z naszej oferty (a jest ona bardzo szeroka) powinien spełnić wszystkie Twoje wymagania.

Stabilny leżak metalowy

Wygoda to także stabilność. Nie da się cieszyć komfortem podczas odpoczynku na leżaku, jeśli ten co jakiś czas się porusza. Kupując leżak metalowy, zwróć uwagę, czy się nie buja. Pamiętaj, że w pierwszym momencie nie zawsze da się to sprawdzić. Najlepiej sprawdzić go w różnych pozycjach i na różnych podłożach. Jeśli w każdym przypadku stoi stabilnie i nie porusza się, to znak, że będzie Ci dobrze służył.

Stabilność leżaka metalowego zależy w dużym stopniu od jego ciężaru. Im stabilniejszy leżak, tym cięższy. Leżak o małej wadze będzie się pewnie lekko poruszał na niezbyt równym podłożu (np. na trawie), ale nie można uznać tego za wadę fabryczną, ale za cechę zależną od ciężaru. Pamiętaj, że ciężar wpływa na sposób przenoszenia. Leżaki zostały tak pomyślane, aby można je było składać i rozkładać, ustawiać i przenosić w dowolne miejsce. Dlatego Twoim zadaniem jest wybranie spośród różnych opcji tej, która najbardziej Ci odpowiada, czyli wypośrodkować możliwości i oczekiwania.

Stabilność zależy również (a może przede wszystkim) od rodzaju materiału użytego do wykonania, ale również od producenta. My jesteśmy w stanie zapewnić, że nasze leżaki są wykonane na najwyższym poziomie. Bez obaw – żaden z nich nie będzie kołysał się, stojąc na trawie czy na tarasie.

Pamiętaj również, że leżak metalowy jest uznawany za jeden z najbardziej stabilnych. Jeśli już zdecydowałeś, że taki właśnie kupisz, to jesteś na dobrej drodze do wybrania najlepszej opcji spośród możliwych.

Leżak ogrodowy metalowy jest niezbędnym akcesorium każdego ogrodu nastawionego na dawanie jego gospodarzom odpoczynku. Jeśli wciąż nie jesteś przekonany i wydaje Ci się, że to zbędny przedmiot zagracający przestrzeń, to wyobraź sobie letnie popołudnie i siebie w stroju kąpielowym opalającego się we własnym ogrodzie. Zero obcych ludzi, zero hałasu. Tylko Ty, spokój i… leżak metalowy doskonale sprawdzający się w roli twórcy owego spokoju.

Zobacz więcej